Jak se zbavit brýlí Mirzakarim Norbekov
Tato kniha byla napsána s cílem pomoci zlepšit vám zrak, probudit ve vašem nitru skryté schopnosti a realizovat se jako Osobnost.
| Balení: | 1 kniha |
|---|---|
| Vaše cena: | 217 Kč |
| Obvyklá cena: | 244 Kč |
| Ušetříte: | 27 Kč |
| Dostupnost: | skladem |
| Značka: | knihy |
Od prvních stránek vás bude kniha šokovat. Je to vlastně učebnice, jejíž genialita spočívá v tom, že je napsaná pro lenochy. Zlepšit svůj zrak je velice prosté a jednoduché. Vy musíte dodat jen kapičku přání, malinko pohnout mozkovými závity a přidat jen nepatrně snahy a cíl je dosažen.
Mirzakarim S. Norbekov
Doktor psychologie, doktor pedagogiky, doktor filosofie v medicíně, profesor, člen a člen – korespondent řady ruských a zahraničních akademií, autor mnoha patentovaných vědeckých vynálezů a objevů. Má vskutku široký kruh zájmů. Mnohé přivádí k údivu skutečnost, že se tolik schopností slučuje v jedné osobě: výtvarník, skladatel, spisovatel, režisér, umělec, sportovec, … A hlavně je autor této knihy odborník na „súfijskou“ praktickou medicínu, která je jedna z nejstarších na světě.
- vazba brožovaná bez přebalu, lesklá
- 262 stran
- vydavatel Lott
- autoři – Mirzakarim Norbekov, M. V. Lenskaja
- rok vydání 2002
Vaše názory, zkušenosti:
...zatím nejsou žádné příspěvky...

