Aloe vera Juice Forte podporuje trávení a zažívací procesy

Aloe vera Juice Forte photo

Obsahuje extrakty z rostlin Aloe vera, Maracuji a Centelly asiatica.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 2x 500 ml
Cena: 247 Kč
Vaše cena: 229 Kč
Ušetříte: 18 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Herb Pharma
 ks 

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostlin je bohatý na polysacharidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C. Je vhodný pro podporu trávicího ústrojí nebo po požití většího množství alkoholu.

  • příznivě působí na střeva, zažívání a slinivku břišní
  • povzbuzuje činnost trávících žláz
  • napomáhá při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňuje střevní flóru
  • aktivně na sebe váže nežádoucí látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku
  • podporuje redukci hladiny cukru v krvi

Maracuja je víceletá liána, jejíž lodyhy dosahují délky okolo 15m. Obsahuje sacharidy, provitamín A, vitamíny B, C, vápník, fosfor, železo, vlákninu. Často se přidává do tropických džusů.

Centella asiatica patří mezi nejvýznamnější léčivé rostliny a již po staletí je využívána v asijském léčitelství. Slouží jako prostředek k prodloužení života, posílení imunitního systému, zvýšení inteligence, posílení a uklidnění nervů.

Aloe vera je sukulentní rostlina bez stonku, tvoří dužnaté zelené až šedo-zelené listy. Některé druhy mají také bílé skvrny. Okraje listů jsou zubaté s trny. Uvnitř listu se nachází průhledný polotekutý gel s obsahem léčivých látek.

Užívání

Užívejte každé ráno před jídlem 2 – 3 polévkové lžíce, což je doporučená denní dávka.

Složení

Extrakt rostliny Aloe vera Barbadensis, Maracuji a Pupečníku asijského (Centella Asiatica), obohacený polysacharidy, flavonoidy, karotenoidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A, B a C.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Korolen

Korolen photo

Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Dále má vliv na spojnici dráhy tenkého střeva, na její boční větev a šlachosvalovou dráhu plic. Připomeňme si důležitost dráhy řídící, která ovlivňuje chod prakticky celého organismu.

PargaVit Originál

PargaVit Originál photo

výrobek s vysokým přirozeným obsahem vitaminů, minerálních látek, stopových prvků, aktivních enzymů a ostatních biologicky aktivních látek, obohacený o vysoce ceněný vitamin C.

Probiosan Inovum caps

Probiosan Inovum caps photo

Bioinformační přípravek obsahující komplex probiotických bakterií, inulin, beglukany a kolostrum. Působí příznivě především na střeva a jejich funkci, podporuje imunitní systém a je přínosem u všech alergických onemocnění.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)