Kategorie: Pro sportovce

Geladrink Perpetuum vhodný pro aktivní sportovce

Geladrink Perpetuum photo

S příznivým účinkem na organismus, klouby a celý pohybový aparát.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 350 kapslí
Cena: 1 329 Kč
Vaše cena: 1 229 Kč
Ušetříte: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Orling
 ks 

Přípravek obsahuje komplexní složení, které zohledňuje všechny potřeby sportem a fyzickou aktivitou zatěžovaného organismu. Má příznivý účinek na organismus, klouby a celý pohybový aparát.

  • neobsahuje žádné látky považované za doping
  • doporučené užívání alespoň 2 měsíce
  • účinek nastupuje obvykle po 10 dnech užívání

Kolagen

Přispívá ke správné funkci buněk kloubní chrupavky, podporuje přirozenou regeneraci kloubní chrupavky – stimuluje její obnovu. Zajišťuje pevnost a pružnost tkání.

Glukosaminsulfát a chondroitinsulfát

Pomáhají udržovat zdravé a pohyblivé klouby. Glukosamin sám, nebo v kombinaci s chondroitin­sulfátem, zajišťuje udržení flexibility a pohyblivosti kloubů. Je nezbytný pro správnou strukturu kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání. Je přirozeně v těle produkován a pomáhá udržovat zdravé klouby.

Taurin

Antioxidant s detoxikačními vlastnostmi. Chrání tělní buňky a tkáně před působením volných radikálů. Chrání jaterní buňky před toxiny. Zvyšuje tonus svalů, podporuje tělesnou vitalitu a kardiovaskulární systém. Napomáhá ke zvýšení pocitu více energie a fyzické pohody. Zvyšuje vytrvalost a pomáhá udržovat vrchol výkonu po dobu vysoké fyzické potřeby. Napomáhá fyzickému a mentálnímu výkonu v případě dočasného stresu. Pomáhá oddálit nástup vyčerpání.

Koenzym Q10

Nezbytný pro energetický metabolismus, transformaci energie z potravy v energii fyziologickou, tj. podporuje produkci tělesné energie. Dodává životní energii, stimuluje fyzickou i psychickou aktivitu a zvyšuje kapacitu mozku pro intelektuální výkon. Zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost k zátěži a pomáhá v obdobích rekonvalescence, regenerace. Přírodní, v tucích rozpustný antioxidant, chrání tuky a látky v tucích rozpustné před oxidací volnými radikály, které jsou zodpovědné za stárnutí buněk. Podporuje normální kardiovaskulární funkce, přispívá k normalizaci krevního tlaku.

Boswellia Serrata

Podporuje pohybový aparát, může pomáhat se syntézou kolagenu. Je prospěšný pro kosti a klouby, může být užitečný ke zvýšení schopnosti námahy kostí, kloubů a svalů. Pomáhá udržovat klouby klidné a spokojené.

Přeslička rolní

Obsahuje látky s vlastnostmi redukujícími záněty kloubů a podporujícími pružnost a odolnost kloubních chrupavek. Podporuje, posiluje a zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů. Obsahuje vysoké množství biologicky dostupného křemíku, který je potřebný pro formaci kolagenu tvořícího pohybový aparát a kůži. Podporuje elasticitu kůže.

Ginkgo biloba

Posiluje cerebrovaskulární systém, přispívá k normální cirkulaci krve a podporuje periferní cirkulaci krve, která je spojená s výkonností mozku.

Užívání

7 kapslí 2krát denně.

Složení

Kolagenní peptidy, glukosaminsulfát, chondroitinsulfát, hyaluronan sodný, koenzym Q10, taurin, boswellia, přeslička rolní, zázvor, bromelain, žen-šen, ginkgo biloba, ostropestřec mariánský, zelený čaj, vitamín B5, B6, B12, kyselina listová, biotin, vitamín C, D, E, selen, mangan, železo, měď, zinek, jód.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

HMB

HMB photo

Podporuje nárůst svalové hmoty a zvyšuje absolutní sílu, chrání svalové buňky, působí antikatabolicky, znemožňuje odbourávání bílkovin.

INOSINE STAR

INOSINE STAR photo

Vynikající pro silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty, kde poskytuje okamžitý zdroj energie.

Whey Protein 82% CFM ultra

Whey Protein 82% CFM ultra photo

Přípravek bez jakýchkoliv přidaných sacharidů, maltodextrinu, laktózy, méně kvalitních proteinů. Výhradně čistý syrovátkový whey protein vyrobený unikátní technologií ultrafiltrace a Cross-Flow-Mikrofiltrace (UF a CFM).

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)