Take a Plaster pro detoxikaci

Take a Plaster photo

Náplast s dřevo-octovým a bambusovo-octovým extraktem snižuje hladinu toxinů a těžkých kovů cirkulujících v lymfatickém a krevním systému našeho těla.

Zvolte si variantu:

10 ks 399 Kč

4x 10 ks 1 549 Kč

Varianta: 10 ks
Cena: 520 Kč
Vaše cena: 399 Kč
Ušetříte: 121 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Akuna
 ks 

Náplast pomáhá naše tělo čistit od toxického odpadu s využitím zkušeností a osvědčených postupů tradiční čínské medicíny. Očista podporuje celkové přirozené zdraví těla a hojivé procesy.

  • tiší bolest a tlumí otok
  • posiluje imunitní systém
  • potlačuje únavu
  • zlepšuje kvalitu spánku
  • zlepšuje metabolismus

Dřevný ocet

Zlepšuje krevní oběh, má osmotický účinek, díky kterému usnadňuje průchod toxinů buněčnými membránami, což významně napomáhá při odstraňování škodlivin přes póry na chodidlech. Umí také odstranit toxiny z nateklých částí těla a zmírňuje další problémy vedoucí k otokům.

Bambusový ocet

Velice vzácný a cenný vedlejší produkt karbonizace bambusu. Má výjimečné absorpční a sterilizační vlastnosti. Má se za to, že je třikrát účinnější než dřevný ocet. Jeho bylinné vlastnosti skýtají velice dobrou schopnost pomáhat při odstraňování nežádoucích škodlivých odpadových látek a toxinů z lidského těla.

Turmalín

Předává celému nervovému systému čisticí a osvobozující energii se stabilizujícím a pročišťujícím účinkem. Aplikace turmalínu odstraňuje blokády, zlepšuje krevní oběh a metabolismus. V důsledku toho je turmalín účinný také při uvolňování stresu, zvyšování duševní svěžesti a posílení imunitního systému.

Užívání

Sáček s práškovým extraktem nalepíme doprostřed náplasti a celou náplast nalepíme na chodidlo, případně postiženou oblast. Ponecháme nalepenou 6 – 8 hodin (nejlépe na noc). Poté strhneme, zlikvidujeme a místo řádně omyjeme.

Složení

Dřevný a bambusový ocet, turmalín, dextrin, prášek z krunýřů korýšů, vitamin C, rostlinná vláknina.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Omlouváme se, na přání společnosti Akuna nemůžeme u tohoto přípravku odpovídat na Vaše dotazy (viz Průvodce distributora kap. XI, bod 34.5). Nadále však můžete psát a sdílet své názory, rady a zkušenosti.

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Slzovka obecná

Slzovka obecná photo

Má silné čistící účinky, podporuje funkci sleziny, pomáhá trávení masa a tuků, má příznivý vliv na pleť.

Cordyceps Premium

Cordyceps Premium photo

Obsahuje vysoce účinné extrakty léčivých hub.

MycoAir II

MycoAir II photo

Kombinuje účinky dvou medicinálních hub a pěti čínských léčivek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)