Xantho Plus obsahuje léčivý mangostan

Xantho Plus photo

Přípravek, který k je silnou směsí antioxidantů, brání volným radikálům v poškozování našich buněk a zpomaluje proces stárnutí. Navíc má příznivý vliv na kardiovaskulární systém.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 kapslí
Cena: 919 Kč
Vaše cena: 759 Kč
Ušetříte: 160 Kč
Dostupnost: do 24 hodin
Značka: CaliVita
 ks 

Mangostan je tropický stále zelený strom původem z Indonésie. Ze stromu se konzumuje pouze dužina plodu, která je obalena v tmavě červenofialové slupce. Dužnina je lahodná, šťavnatá, sladkokyselá, bohatá na bílkoviny, vitamin C a vápník. Díky vysoké koncentraci xanthonů v plodech má mangostan léčivé účinky. Z více než 200 xanthonů, které jsou nyní známy, je 40 v plodech mangostanu. Xanthony působí na různé bakterie a mají značné antioxidační schopnosti.

Mangostan účinkuje jako antibiotikum a antiparazitikum, užívá se při hojení ran, dýchacích cest, při zánětech močových cest, střevních potížích i dalších onemocněních. Mangostan dokáže utlumit bolest, odstraňuje únavu a nevolnost a snižuje teplotu.

  • výtažek ze zeleného čaje snižuje hladinu LDL cholesterolu
  • výtažek z grepu a hroznových semen chrání naše cévy
  • výtažek z borůvek významně ovlivňuje funkčnost drobných cév, převážně ve sliznicích a sítnici

Užívání

1 kapsle denně.

Složení

Výtažek Xanthosteen 166,7 mg, ze zeleného čaje, z grapefruitu, ze semen hroznů, z granátového jablka, z brusinek, z borůvek.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Korolen

Korolen photo

Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Dále má vliv na spojnici dráhy tenkého střeva, na její boční větev a šlachosvalovou dráhu plic. Připomeňme si důležitost dráhy řídící, která ovlivňuje chod prakticky celého organismu.

Draslík + hořčík

Draslík + hořčík photo

Přípravek snižuje krevní tlak, zlepšuje zdraví srdce, působí proti stresu.

Reishi extra

Reishi extra photo

Má pozitivní vliv při onemocnění jater, posiluje imunitní systém, povzbuzuje při únavovém syndromu, příznivě působí při nadměrném vypadávání vlasů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)