Yucca + Inulín přírodní detoxikace

Yucca + Inulín photo

Kmen pouštních indiánů v Jižní Americe používá Yuccu k léčení prakticky všech chorob. Tito lidé se přitom dožívají výrazně vyššího věku než okolní populace, které Yuccu nepoužívaly.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 160 Kč
Vaše cena: 139 Kč
Ušetříte: 21 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Unios Pharma
 ks 

Yucca obsahuje vysoké množství saponinů. Stearanové saponiny se vážou ve střevě s cholesterolem, se kterým tvoří nerozpustnou sloučeninu, která se ze střeva nevstřebává, tím se podílí na snížení hladiny cholesterolu v krevní plazmě. Terpenové saponiny se vstřebávají do krevního oběhu a dostávají se do celého těla. Proces očisty organismu začíná v trávicím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde se postupně snižuje hladina cholesterolu a tuků. Zvyšuje filtrační plochu ledvin, odstraňuje ledvinové usazeniny, působí ve žlučových cestách a na samotném žlučníku. Pomáhá při infekčním ohrožení, u sportovců zvýšeně vyplavuje kyselinu mléčnou z těla, a tak odstraňuje pocit únavy.

Yucca shidigera

Je rostlina pouští Severní a Jižní Ameriky, stále zelená palma z čeledi liliovitých rostlin. Napomáhá detoxikaci organismu, spojeného zejména s následky stravovacích zlozvyků současné generace.

Čekanka

Je nejčastěji používanou rostlinou k získávání inulinu – polysacharidu, který prochází tenkým střevem je využíván bakteriemi tlustého střeva, což vede ke zvýšení obsahu vody ve stolici a upravuje její pravidelnost.

Kdy pomáhá

  • při zanesení organismu toxickými látkami z vnějšího prostředí, z potravy, chemických léčiv a též při autointoxikaci při nedokonalém metabolismu
  • velmi výhodná pro střední a starší generaci
  • při vyšší hladině cholesterolu
  • při únavě

Dávkování

2 – 4 kapsle denně

Pro dosažení optimálních účinků je třeba užívat 2–3 měsíce. Starší lidé a lidé s toxickým stavem organismu 3 měsíce.

Upozornění

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Upozornění: Není určeno pro děti do tří let. Ukládat mimo dosah dětí! Nevhodné pro těhotné a kojící ženy! Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu!

Složení

  mg /1 kapsle mg /100 g
Yucca prášek z dužniny kořene (Yucca shidigera) 300 54 945
Inulín vláknina z čekanky 150 27 472

prášek z dužniny kořene rostliny Yucca (Yucca shidigera), vláknina inulín z čekanky, želatinová kapsle

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
Vitalita

Ano, i na to se yucca hodí.

15. 11. 2013 07:02 jitka

Dobrý den
Z letáčku jsem dozvěděla, že ten kdo má transplantovaný orgán a nebo umělý kloub by měl používání tohoto přípravku konzultovat se svým lékařem .Já mám fixovanou páteř, což znamená, že ji mám sešroubovanou a je to cizí těleso v těle mohu yuccu používat bez problému a bez konzultace s lékařem ?děkuji za odpověď

Vitalita

Dříve se uvažovalo o tom, že by yucca mohla způsobovat nějaké potíže u implantátů, zuby, apod. To se ale neprokázalo a již se to nyní neuvádí a ani úřady takovou informaci nepožadují uvádět. Každopádně je obecně lepší konzultace s lékařem.

17. 11. 2013 09:06 katka

Dobry den, je mi 31let, mám 2 měsíce po porodu druhého dítěte, dlouhodobě užívám prednison (12let) na revmatoidni artritidu, mám opakovane trombozy, užívám warfarin, nedávno mi zjistili těžkou osteoporozu, následkem níž mám 4 kompresní zlomeniny patere a nosím korzet. Chtela bych si procistit organismus, ale trochu mám obavy z bolesti kloubů v průběhu užívání, ty už mě bolí i bez přípravku.. moc děkuji za Vás názor, co by mohlo můj stav zlepšit, momentálně je nejhorší, ta páteř, beru vápník, tak měsíc, ale je to ještě na dlouho, pořád to bolí.

Vitalita

Vzhledem k velkým zdravotním potížím musíte být pod kontrolou lékaře. A s ním konzultovat veškeré své kroky, včetně užívání doplňků stravy.

Užívání přípravku Yucca není v zásadě ničím podstatným omezeno, ale v tomto případě si nedovolím bez lékaře nic doporučovat.

Jestliže však jste po porodu a kojíte, tak prozatím yucca nepřipadá v úvahu. Snad jedině chlorella, ale taky až po konzultaci s lékařem.

26. 11. 2013 09:31 Josef

Dobrý den.Před 14 .léty jsem měl velké bolesti kyčel.kloubů.Bral jsem golden jaku asi 5.balení a bolesti přestaly.Nyní bolesti opět začaly.Jaký rozdíl je prosím mezi golden jakou a jukou a jaký rozdíl je v tabletách juka a kapslích juka?Je mi 57 let.Děkuji -Josef

26. 11. 2013 09:33 Josef

Golden jaka slibovala zlepšení zraku-odložení brýlí-může tomu být i u juky?
Děkuji-Josef

Vitalita

Golden yacca je asi jiným způsobem zpracovaný yucca. Ovšem přípravek neprodáváme, nedovedu tedy přesný rozdíl popsat.

Někteří uživatelé mají dobré zkušenosti se zlepšením zraku při užívání yuccy.

19. 12. 2013 12:07 Helena

Dobrý den. Je mi 66 let a začínám mít problémy s ledvinami. Mám začít užívat YUCCU. Můžete mi napsat jak užívat a jak dlouho. Nebo to musím napřed konzultovat se svým lékařem. Děkuji za odpověd Šusterová Helena.

Vitalita

Dobrý den,v tomto případě musíte nejdříve zjistit o jaký problém se jedná a následně užívat veškeré doplňky vždy po konzultaci s lékařem.

28. 12. 2013 04:21 samuel

Dobry den ,chtel jsem se zeptat,pokud moje babicka ma vyoperovany zlucnik,muze pouzivat Yucu? Ja osobne ji beru uz roky a jsem velmi spokojeny.

Vitalita

Užívání přípravku Yucca není nijak mimořádně omezováno u zdravého člověka. V případě nějaké nemoci je nutné oznámit ošetřujícímu lékaři, co chce užívat z doplňků stravy. Lékař zná potíže a případně další omezení. V případě že dotčená osoba nemá žádné potíže tak platí, že by nemělo být užívání přípravku yucca u žlučníku na závadu.

9. 1. 2014 20:55 cindy

Dobrý den,u mého pejska 60kg byli dnes zjištěné Giardie.Několik pejskařů mě doporučilo Yuccu.Jelikož pod názvem Yucca jsem našla spousty nabídek,chci se zeptat jestli tuto mohu pejskovi dát a kolik.Děkuji moc za odpověd

Vitalita

Zde je nutná konzultace s veterinářem, neznáme podmínky používání doplňků stravy u psů. Přípravek yucca ale od nás veterináři odebírají a tak asi použití je možné. Dávkování a vhodnost ale musí rozhodnout příslušný veterinární lékař.

10. 1. 2014 15:30 Radka

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné k Yucce užívat i Cytosan Inovum a v jakém dávkování. Děkuji.

Vitalita

Kombinace je možná, doporučuji užívat dle doporučení a s rozestupem 20 – 30 minut.

15. 1. 2014 15:13 pavel

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je nutné užívat yuccu 2 hodiny po jídle mě by spiš vyhovovalo ráno pul hodiny před jídlem a večer také pul hodiny před jídlem ale nechtěl bych nějak zeslabil učinky děkuji za odpověd

Vitalita

Konkrétní důvod, proč užívat Yuccu dvě hodiny po jídle jsem nikde nenašel. Ale zřejmě se jedná o kyselost žaludečního prostředí, která se bezprostředně po jídle mění. Z toho vyplývá že není velký rozdíl mezi užitím půl hodiny před, nebo dvě hodiny po jídle. Mnohem důležitější je dodržovat při užívání Yucci pitný režim a Yuccu dostatečně zapíjet.

1. 2. 2014 08:40 Jan

Dobrý den, zkouším na snížení hladiny cholesterolu a trygyceridů kurkuminoidy. Pokud k tomu začnu brát yuccu, nebude mi yucca čistit organismus i od těch kurkuminoidů ? Nebo bude efekt synergický či alespoň bez negativní interakce obou látek ? Děkuji, Jan Houdek

Vitalita

Účinné látky Yucci jsou terpenové a stearanové saponiny, které dokáží čistit organizmus od patologických usazenin. Tyto saponiny nereagují s žádnými léky ani doplňky stravy.

Nepodávat u endoprotéz a kardiostimulátorů. Zvýšené opatrnosti je třeba dbát při zvýšené krvácivosti.

Nedoporučuje se užívat společně s léky na ředění krve.

Při užívání Yucci je důležité dodržovat pitný režim. Užívat nejlépe na lačno cca. půl hodiny před jídlem, nebo dvě hodiny po jídle a dostatečně zapít.

15. 2. 2014 09:39 Petr Hladík

Dobrý den
Mám dnu a chci vyzkoušet přípravek Yucca.
Problém mám ale jediný a to oboustrané kyčelní implantáty,en­doprotézy.Jsem tedy omezen v použití???.děkuji
Petr Hladík

Vitalita

Doporučuji raději neužívat.

24. 2. 2014 10:34 noen

Dobrý den,
nikdy jsem yuccu nebral a proto neznám její účinky.
Asi před rokem jsem užíval chrolleru měsíc a půl a žádný účinky jsem na sobě nezpozoroval.Začal jsem se lépe stravovat ,to znamená,přestal jsem jíst bílí pečivo
,hlavní jídlo bez přílohy,více ovoce a zeleníny ,neplácal jsem vše dohromady.Dbal jsem na to,aby strava byla dělená.Vypil jsem asi 3 l.vody,každý večer asi 45 minut rychlejší chůze.
Tady co Vám nabízí kde kde jako že by Vám to mělo nějak pomoci.Nevěřte tomu! Naopak leckomu to může hodně ublížit.To Vám ale oni tady psát nebudou.
Jde jim jen o vlastní zisk,to si přeberte jak chcete,každý má svůj rozum (nerozum).
-
Jednoduchá věc:změnit jídelníček,více vody,pohyb.
Hezký den

2. 4. 2014 03:09 Václav

Zdravím všechny!
Vážený pane, Jak můžete něco tak rezolutně zavrhovat, když jste to nikdy neužíval a navíc srovnávat Yuccu s chlorelou! Tyto dva preparáty nemají spolu pramálo společného!! Yucca čístí na fyzikálním základě pomocí saponinů. To chlorela nemůže poskytnout.
Já jsem užíval Golden Yaccu před zhruba 20 léty a měl jsem silnou alergii sennou rýmu opakující se každou sezónu od března do září , silně jsem reagoval na každý závan sena nebo různých pylů, kdo má sennou rýmu tak ví očem mluvím. Doktoři tvrdili – nevyléčitelné!- a tlumili příznaky léky na potlačení příznaků (tablety a kapky do očí a nosu). Využíval jsem tehdy dávku a půl rodinného balení Golden Yaccy a další sezónu světe div se, senná rýma už nenastoupila a mám pokoj už necelých 20let!!! Netvrdím, že nejde taky o peníze, ale co je zadarmo, a tvrdím, že Yucca hluboce čistí organismus a tím pomáhá léčit i dobře zabydlené nemoci.Tak a teď použijte svůj rozum-nerozum!!
To doporučení na konci příspěvku mohu taky doporučit! Přeji všem pevné zdraví!! Ahoj Václav

3. 5. 2014 10:08 Eva

dobrý den,

ráda bych se zeptala jestli mohu užívat yuccu, když mám kokové destičky v čelisti. Yuccu jsem užívala zhruba týden a pak jsem se dozvěděla, že to není vhodné pro ty, kdo mají cokoli kovového v těle. Je to pravda ? Děkuji za odpověď

1. 10. 2014 20:05 Kristína

Dobrý deň,
chcela by som vedieť či možno užívať yuccu ak je hladina draslíka / K / v krvi vyššia, prípadne horná hranica normy.
Ďakujem za odpoveď.

Vitalita

Yuccu můžete užívat.

4. 10. 2014 13:51 šovi

Jsem 2 roky po operaci tumoru tlustého střeva a po 20 chemoterapiích Xelox a Xeloda.Mam trvalý ascitus a plyny ve střevech. Na odvodnění beru furon 40. Na plyny Degasit. Zhubl jsem z 85 na 70. Zvažuji detoxikaci ,jaký druh Yuccy bych měl použít, vjakém dávkování a kde zakoupit? děkuji za odpověd.

Vitalita

Například tato yucca je velmi kvalitní. Její užívání bych ale raději probral s Vaším ošetřujícím lékařem.

Zakoupit ji můžete přes e-shop a nebo na prodejně v Praze Zličín.

28. 10. 2014 22:02 Pavla K.

Užívám Yuccu druhý měsíc a mám velice pozitivní účinky..Více jak 4 roky jsem měla bolesti ramen, mám fyzicky namáhavou práci a zkusila jsem užívat Yuccu 3tab. denně. Změnila jsem i jídelníček, vyřadila maso, kávu, sladkosti a zaměřila se na zeleninu, zásadité potraviny(vč. pití vody s citronem na lačno každé ráno) a vyřadila kyselinotvorné potraviny..Nyní jsem bez bolesti, úplně…Obojí má svůj vliv, jak užívání Yuccy, tak změna stravy a jsem moc ráda, že jsem našla cestu k úspěchu. Doporučuji všem, ztratila jsem i 3kg své váhy!

4. 11. 2014 19:52 Eva

Už několik let se léčím migrénou.Nyní jsem si koupila tablety Yucca a zajímalo by mě jestli mi aspoň trošku pomužou.Děkuji

Vitalita

Pomoci může, ale záleží to na tom, čím je migréna způsobená. Nejlepší bude vyzkoušet a uvidíte sama.

28. 1. 2015 19:28 Štěpánka

Dobrý den, lze tablety Yucca užívat společně s chlorellou nebo probiotiky? Děkuji

Vitalita

Ano, mlžete. Jen doporučuji rozestup cca 20 minut.

10. 2. 2015 21:08 Táňa

Dobrý den, hledám jak zlepšit stav CHOPN u maminky. Docetla jsem se, ze pomohla právě Yucca. Prosím, jestli jsou nějaké zkušenosti nebo i jiný nápad. Dekuji

Vitalita

Spíše než yuccu bych Vám doporučil přípravek Respiral

22. 2. 2015 10:15 Marie

Dobrý den,
můžu užívat yuccu při vysokém tlaku ? Užívám na něj léky. Dále užívám léky na cholesterol a cukr, na štítnou žlázu a večer anopyrin. Je mi 52 let. Kdysi jsem yuccu užívala a bylo to výborné. Chtěla bych si opět vyčistit organismus. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučuji konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem, který je obeznámen s Vaším zdravotním stavem.

8. 4. 2015 08:52 Šárka

Dobrý den, v těchto dnech beru pravidelně ráno tabletku hlívy ústřičné. Když začnu brát ráno yuccu, můžu pokračovat brát hlívu? Nebude ji yucca vylučovat? Nemám hlívu raději brát až večer? Děkuji Vám za odpověĎ.

Vitalita

Doporučuji brát v rozestupu alespon 30 minut. A nebo ideálně až večer.

8. 4. 2015 08:53 Hana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat trpím na anginy pomohla by mi yucca. Děkuji

Vitalita

To záleží co časté anginy způsobuje. Každopádně i yucca může pomoci.

12. 5. 2015 18:28 Jana Hejhalová

Dobrý den,

chci u Vás koupit Yuccu pro mojí mamku, které bude 54 let. Před 7 lety prodělala zápal mozkových blan a boreliozu – od klíštěte. Jak dlouho a kolik tablet denně by měla brát? Může jí to pomoct na bolavé klouby právě díky těmto nemocem?

Děkuji za radu a přeji příjemný den
Jana Hejhalová

Vitalita

V tomto případě doporučuji užívání konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem, který je obeznámen se zdravotním stavem.

21. 5. 2015 20:15 Jana Kolářová

Dobrý den,mám těžkou trombocytopenii a začínám brát nové léky TPO minetika v tabletách / REVOLADE / Chtěla bych se zeptat,zda je pro mně vhodné začít brát YUCCU na vyčištění organismu. Děkuji za odpovědˇ. Kolářová

3. 7. 2015 08:45 Marie

Dobrý den
prosím Ctěla bych se zeptat můžu brát tu yuccu ,když mám revmatologickou ardritidu ? Lečím jse od lonského roku na revmatologii Prosím poradíte ?At neberu ty léky moc
Spozdravem Janatová

12. 9. 2015 10:03 Hana Němcová

Dobrý den,
už delší dobu trpím bolestmi levé kyčle. Po různých fyzioterapických léčení mi byl zjištěn Mag.rezonancí výhřez dvou plotýnek bederní páteře. Doporučeno mi bylo cvičení, ale bolest se mi stěhuje, zvláště v noci až do kolena. Je vhodné užívat yuccu?

Vitalita

Bohužel tento dotaz nemůžeme zodpovědět. Problém musí být konzultován v prvé řadě s ošetřujícím lékařem.

23. 12. 2015 06:35 Marie

Dobrý den.Synovi se udělal ekzem na rukou a nohou a stále se zhoršuje.Byl na vyšetření na alergologii kde nic nezjistili.Kožní lékařka už vyzkoušela různé masti a nic nezabralo.Jinak je zdravotně v pořádku.Mohl by brát yuccu ?

Vitalita

Doporučuji vyzkoušet, yucca by mohla pomoci. Záleží však na příčině vzniku ekzému.

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Chitosan 500 Starlife

Chitosan 500 Starlife photo

K udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

DetoxActive

DetoxActive photo

Přípravek obsahuje unikátní kombinaci 8 přírodních látek, které napomáhají k očistě těla od toxinů.

Spolehlivý obchod

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2016 Vitalita.cz (právní doložka)