Kategorie: Nespavost

Adenol sprej do hrdla proti chrápání

Chrápání způsobuje vzduch proudící nosní nebo ústní dutinou, a jsou-li tkáně ve spánku povoleny, vibrují a kmitají v proudu vzduchu, který pak přechází přes hrtanovou příklopku do průdušnice. Rostlinné oleje obsažené v přípravku Adenol spray do hrdla spolu s extraktem sojového lecitinu ve speciálním poměru způsobují silné překrvení a napětí na povrchu tkání a proudící vzduch nemůže způsobit hlasité zvuky. Použité oleje a lecitin pokrývají tkáně krku a zajišťují zvlhčení stěn sliznice a hrtanu, u kterých se tímto snižuje možnost vibrací.

Adenol sprej photo
Balení: 50 ml
Cena: 308 Kč
Vaše cena: 289 Kč
Ušetříte: 19 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Herb Pharma
 ks 

Produkt Adenol spray do hrdla obsahuje

 • Extrakt sojového lecitinu (fosfatidylcholin 35 %) – příznivě ovlivňuje činnost mozku v nervových buňkách, slouží jako zdroj energie, účinně podporuje zdraví srdce a cév, podporuje správnou funkci nervového systému.
 • Fosfatidylcholin je součástí membrány u všech buněk lidského organismu. Především nervové buňky vyžadují velké množství fosfatidylcholinu na zachovávání vlastní struktury a fyziologických funkcí. Fosfatidylcholin zprostředkovává stimuly přicházející do mozku (i během spánku), jakož i vysílané z mozku.
 • Máta peprná – má chladnou, svěží mentolovou vůni, působí na žaludek, proti křečím a jako celkový stimulant.
 • Eukalyptus – olej z listů stromů se používá na inhalaci při bronchitidách, astmatu a zánětech. Má antiseptické vlastnosti.
 • Rozmarýn lékařský – z listu extrahovaný olej je celkový stimulant, zmírňuje bolesti kloubů a svalů a má pozitivní účinky na játra a žlučník.
 • Citrón – extrakt ze slupky plodů je má antiseptické a antibakteriální účinky. Je účinný při mastné pleti i chřipce.
 • Pomeranč – olej působí antidepresivně, mírně zklidňuje a má protikřečový účinek na úzkost a stres.
 • Citrónová tráva – olej se extrahuje ze stébel, účinkuje jako antiseptikum a nervové tonikum.
 • Mandarinka – olej se extrahuje ze slupky, má utišující a zklidňující účinky. Může působit při problémech s trávením a nespavostí.
 • Koriandr setý – silice získávaná z plodů se používá proti nadýmání jako spasmolytikum a pomáhá při revmatismu.
 • Cypřišek – olej extrahovaný z listů a plodů má protikřečové účinky a stahuje cévy. Pomáhá při nachlazení, proti pocení a odpuzuje hmyz.
 • Anýz hvězdicovitý – silice získávaná z plodů má odhleňovací, spazmolytické a větry uvolňující účinky, podporuje činnost žláz.
 • Olivový olej – má utišující vlastnosti. Účinkuje silně antioxidačně a stimuluje regeneraci buněk.

Jak používat

Aplikujte těsně před spaním. Odstraňte průsvitné víčko z obalu. Otočte trysku aplikátoru ze svislé do vodorovné polohy. Vsuňte aplikátor Adenol spreje do hrdla na zadní část krku a vstříkněte 1–2×.

Upozornění

Výrobek je určený pouze pro dospělé. Adenol by neměli používat osoby přecitlivělé na některou z obsažených složek přípravku. V případě těhotenství se před použitím poraďte se svým lékařem. Adenol sprej do hrdla působí na hluk při chrápání, nepředstavuje léčbu. Zabraňte přímému vniknutí přípravku do očí. Adenol skladujte při pokojové teplotě na suchém místě mimo dosah dětí.

Složení

Extrakt ze sojového lecitinu, mentha piperita, eucalyptus globulus, rosmarinus officinalis, citrus limonum, citrus sinensis, cymbopogon nardus, citrus reticulata, coriandrum sativum, cupressus sempervirens, illicium verum, menthol, olivový olej.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Bacopa - tinktura z pupenů

Bacopa - tinktura z pupenů photo

Tinktura z pupenů má příznivý vliv na fungování mozku, podporuje paměť, posiluje koncentraci a mentální svěžest zejména ve stáří. Podporuje zdravý spánek.

Lípa - tinktura z pupenů

Lípa - tinktura z pupenů photo

Tlumí pocity svědění i bolesti nervového původu.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris photo

Kotvičník zvyšuje sekreci žluči a žaludečních šťáv, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)