Kategorie: Imunita

AkuPreve imunita

Bovinní (kravské) kolostrum, betaglukany a probiotické kmeny.

AkuPreve photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 900 Kč
Vaše cena: 699 Kč
Ušetříte: 201 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Akuna
 ks 

Přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem a normálnímu energetickému metabolismu. Kolostrum v přípravku je vhodné i pro osoby, které trpí intolerancí na laktózu.

Kolostrum

Mlezivo je první mateřské mléko, které obsahuje cenné imunoglobuliny, vitamíny, minerály, proteiny a růstové faktory. Bovinní (kravské) kolostrum je svým složením velmi podobné lidskému, obsahuje ale mnohonásobně více imunoglobulinu G – protilátky, které imunitní systém využívá, aby identifikovaly a bojovaly s neznámými objekty, jako jsou především viry a bakterie.

Betaglukany

Komplexní polysacharidy, které fungují jako imunomodulátory. To znamená, že mají schopnost ovlivnit imunitní systém a obranyschopnost organismu proti nežádoucím mikroorganismům. Betaglukany aktivují bílé krvinky, které pohlcují a odstraňují antigeny, patogeny, toxiny a buněčný odpad.

Probiotika

Napomáhají trávení a zpracování potravy, mají příznivý vliv na imunitu a ničí patogenní bakterie v trávicím traktu. Užívají se při střevních potížích, kdy dojde k narušení rovnováhy střevní mikroflóry, ať už z důvodu nevhodné stravy, stresu, užívání antibiotik nebo jiných léků.

Užívání

2 tablety denně.

Složení

V 1 tabletě – kolostrum 205 mg, betaglukan 205 mg, směs 4 probiotických kmenů Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp. lactis.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Respiro - bylinná tinktura

Respiro - bylinná tinktura photo

Směs bezu černého, divizny, jitrocele kopinatého, lípy srdčité, měsíčku lékařského a podbělu lékařského.

Růže, jedle, habr - tinktura z pupenů

Růže, jedle, habr - tinktura z pupenů photo

Příznivě působí na dýchací cesty a na fyzický stav organismu.

Cistus Complex

Cistus Complex photo

Bioinformační bylinný koncentrát.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)