Kategorie: Imunita

AkuPreve imunita

Bovinní (kravské) kolostrum, betaglukany a probiotické kmeny.

AkuPreve photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 900 Kč
Vaše cena: 699 Kč
za jednotku: 11,65 Kč
Ušetříte: 201 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Akuna
 ks 

Přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem a normálnímu energetickému metabolismu. Kolostrum v přípravku je vhodné i pro osoby, které trpí intolerancí na laktózu.

Kolostrum

Mlezivo je první mateřské mléko, které obsahuje cenné imunoglobuliny, vitamíny, minerály, proteiny a růstové faktory. Bovinní (kravské) kolostrum je svým složením velmi podobné lidskému, obsahuje ale mnohonásobně více imunoglobulinu G – protilátky, které imunitní systém využívá, aby identifikovaly a bojovaly s neznámými objekty, jako jsou především viry a bakterie.

Betaglukany

Komplexní polysacharidy, které fungují jako imunomodulátory. To znamená, že mají schopnost ovlivnit imunitní systém a obranyschopnost organismu proti nežádoucím mikroorganismům. Betaglukany aktivují bílé krvinky, které pohlcují a odstraňují antigeny, patogeny, toxiny a buněčný odpad.

Probiotika

Napomáhají trávení a zpracování potravy, mají příznivý vliv na imunitu a ničí patogenní bakterie v trávicím traktu. Užívají se při střevních potížích, kdy dojde k narušení rovnováhy střevní mikroflóry, ať už z důvodu nevhodné stravy, stresu, užívání antibiotik nebo jiných léků.

Užívání

2 tablety denně.

Složení

V 1 tabletě – kolostrum 205 mg, betaglukan 205 mg, směs 4 probiotických kmenů Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp. lactis.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Kolostrum s beta-glukany

Kolostrum s beta-glukany photo

Kolostrum s beta-glukany, obohacený o vitamin C, selen a zinek.

Laktobacily Imunit

Laktobacily Imunit photo

Obsahuje složku Jogokult™ Inulin, což je kombinace 5 pro-biotických kmenů (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum,Lactobacillus acidophilus) a prebiotické dietní vlákniny – inulín.

Probiosan Inovum

Probiosan Inovum photo

Komplex obsahující probiotické bakterie, inulin, betaglukany a kolostrum.

Colostrum 60 mg

Colostrum 60 mg photo

Obsahuje velmi kvalitní kravské kolostrum z čisté australské přírody.

Kozí kolostrum

Kozí kolostrum photo

S přirozeným obsahem tuku, vitaminů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.