Kategorie: Pro sportovce

AkuSport okamžitý zdroj energie

AkuSport photo

Obsahuje kombinaci důležitých proteinových živin, tj. esenciálních a tzv. rozvětvených aminokyselin.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 480 ml
Cena: 950 Kč
Vaše cena: 749 Kč
Ušetříte: 201 Kč
Dostupnost: 15.11.2018
Značka: Akuna
 ks 

Ve složení je obsažena cyklická forma ribosy (pětiuhlíkový jednoduchý cukr) tvořící součást nukleotidů, např. ATP a ribonukleových kyselin, lépe známých jako RNA a DNA. Podporuje zlepšení kvality výkonu, urychluje regeneraci, cgrání srdce a cévy.

Kořen ženšenu je známý tradiční adaptogen, který přispívá k vyrovnání organismu s vnějšími vlivy a jako tonikum podporuje vitalitu.

Aminokyseliny jsou živinami pro tvorbu proteinových vláken svalů během pravidelného cvičení s vyváženou a pestrou stravou.

Užívání

15 ml v průběhu dne.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Omlouváme se, na přání společnosti Akuna nemůžeme u tohoto přípravku odpovídat na Vaše dotazy (viz Průvodce distributora kap. XI, bod 34.5). Nadále však můžete psát a sdílet své názory, rady a zkušenosti.

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Glutamin extra

Glutamin extra photo

Podporuje zvýšení hladiny testosteronu a růstového hormonu, udržuje pozitivní dusíkovou bilanci, podporuje nárůst svalové hmoty, zabraňuje ztrátám svalové hmoty a zlepšuje regeneraci.

BCAA free

BCAA free photo

Zvyšuje energetický potenciál, napomáhá při spalování tuků a redukci nadváhy. Podílí se na celkové anabolizaci organizmu.

BOBY STAR

BOBY STAR photo

Emulze, která nejen hřeje, ale i pomáhá...

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)