Kategorie: Imunita

Aloe vera gel drink pomáhá bojovat s únavou

Obsahuje vymačkanou šťávu z vnitřního obsahu listu – gelu včetně šetrného odstranění vlákniny, přičemž účinné látky vlákniny zůstávají v drinku zachovány.

Aloe vera gel drink photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 2× 520 ml
Akce: Doprava zdarma!
Vaše cena: 1 040 Kč
Dostupnost:
do 24 hodin
Značka: Finclub
 ks 

Aloe vera je sukulentní rostlina bez stonku, která dorůstá do výšky kolem 60–100 cm. Tvoří dužnaté zelené až šedo-zelené listy. Některé druhy mají také bílé skvrny. Okraje listů jsou zubaté s trny. Uvnitř listu se nachází průhledný polotekutý gel s obsahem léčivých látek. Existuje více než 400 druhů aloe, ale pouze 3–4 z nich mají zdraví prospěšné účinky. Za tu nejúčinnější je považována Aloe vera, která je zdrojem více než 200 cenných látek – vitamínů, minerálů, stopových prvků, enzymů, aminokyselin a právě jejich pestrá kombinace a vzájemné působení je základem blahodárného vlivu rostliny. Nejdůležitější látka je však acetylovaný polysacharid, který stimuluje imunitní systém. Na trhu jsou k dispozici aloe s 7 000 – 10 000 mg/kg polysacharidů. Aloe vera gel drink má cca 40 000 mg/kg polysacharidů, což představuje minimálně čtyřnásobek oproti jiným výrobkům.

  • podporuje trávení a pravidelné vyprazdňování
  • správnou hladinu cukru v krvi
  • ovlivňuje funkci střev
  • podílí se na očistě těla od toxinů
  • pomáhá chránit před volnými radikály
  • ovlivňuje proces stárnutí

Užívání

25 ml (2 polévkové lžíce) 2krát denně. Po otevření uchovávejte v ledničce.

Složení

99,8 % organického gel drinku z listů Aloe Vera Barbadensis, 0,15 % přírodní kyseliny citronové ze zralého citrusového ovoce, 0,025 % přírodního sorbanu draselného z jeřabinových plodů, 0,025 % přírodního benzoanu sodného z ostružin a jablek.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Ocean 21

Ocean 21 photo

Obsahuje více než 200 cenných účinných látek (8 druhů mořských řas, léčivé rostliny, vitaminy, antioxidanty, 24 aminokyselin, enzymy).

Mumio zlaté

Mumio zlaté photo

Užívá se jako posilující prostředek, který doplňuje minerální látky do těla.

Vilkakora + Graviola

Vilkakora + Graviola photo

Kombinovaný přípravek k posílení imunity, obě složky dnes patří k široce využívaným rostlinám s četnými příznivými účinky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)