Antipa-rasitis extrakt ze slupek amerického ořechu černého

Jedním z nejúčinnější přírodních prostředků proti střevním parazitům.

Antipa-rasitis photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 100 ml bez alkoholu
Cena: 485 Kč
Vaše cena: 460 Kč
Ušetříte: 25 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Finclub
 ks 

Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého používali v minulosti indiáni jako pomoc při různých onemocněních. Přípravek bez alkoholu je vhodný pro řidiče, mladší generaci a osoby, u kterých by alkohol obsažený v produktu mohl působit dráždivě.

  • podporuje očistu střevního traktu od usídlených parazitů
  • příznivě působí na trávicí systém
  • pomáhá normalizovat střevní flóru
  • ničí hnilobné mikroorganismy
  • pečuje o imunitní systém

Parazit

Organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let. Je mylné domnívat se, že parazité jsou problémem rozvojových zemí. Máme je všichni – do těla se dostávají nejčastěji běžnou stravou a vodou. Nelze se jim vyhnout, je ovšem možné se jim bránit.

Užívání

10–20 kapek 3krát denně, smíchejte s vodou nebo džusem.

Složení

V 60 kapkách 340 mg ořešáku černého, glycerol, čištěná voda, sorban draselný.

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

8. 1. 2014 21:08 petra

Dobrý den,
chtěla jsem se prosím vás zeptat.Dceři se neustále vraci roupy.Byl by tento lék užitečný-pořád dostáváme wermox-dokola.Děkuji za odpověd.

Vitalita

Ano, doplněk stravy Antipa-rasitis je určen i k boji proti roupům. Bohužel nepíšete, kolik je dceři let, resp kolik kg váží, ale na každý pád do 10 let resp. do 50kg váhy je dávkování oproti dospělým poloviční. Samozřejmostí je varianta bez alkoholu.

9. 1. 2014 19:22 petra

Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověd.Dceři je šest let a váží 23 kg.Potřebovala bych nejúčinější variantu a prosím jak dlouho se přípravek používá.Už jsem z toho zoufalá.Po každém i před jídlem si umývá ruce,peru ložní,spodní prádlo na vyvářku,žádné zvířátko nemáme,omezuji sladké a potvory se pořád vrací.I když najdeme ve stolici pokaždé pouze jednoho roupy,jinak nic.
Děkuji za odpověd a ochotu.
Zdraví Petra

Vitalita

Kůra by měla trvat minimálně 2 měsíce po odeznění příznaků, tj po nalezení posledního roupu (mrchy jedné!). K Antipa-rasitisu je vhodné přidat obden 1 Candicaps (nebo vypít denně 1 kapku Candimisu v 1 dl chladného nápoje). Pomoci by měl i Biiolicaps braný obden po obědě (přímo se nabízí varianta střídání Biiolicapsu a Candicapsu (jeden v sudé a druhý v liché dny atd).

Dalším vhodným preparátem je Wilcashi 1×1, vím, že se uvádí, že není určen dětem do 12 let, ovšem sama jsem jej již několikrát indikovala u mladších dětí a vždy zabral (ale nešlo o roupy). Nemohu ovšem vyloučit, že bude dcera ještě dále užívat i Vermox, výše uvedená suplementa jsou s ním zcela kompatibilní.

Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová

24. 7. 2017 19:57 L :)

Dobrý den podporuje ořešák imunitu?

Děkuji

Vitalita

Dobrý den, Antiparasitis není vyloženě produkt doporučující se na imunitu.

3. 5. 2018 08:14 Jasmina

Dobry den, lze tento produkt brat i v tehotenstvi?

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

KELP STAR

KELP STAR photo

Zlepšuje funkci štítné žlázy.

Panthenol, selen, vitamín C, E

Panthenol, selen, vitamín C, E photo

Pozitivně ovlivňuje kvalitu nehtů a vlasů.

Chilliburner

Chilliburner photo

Chilliburner je doplněk stravy obsahující extrakt z chilli papriček, který přispívá ke kontrole hmotnosti.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)