Kategorie: Pro ženy

ArginMax Forte pro ženy zlepšuje sexuální život

Pomáhá zvyšovat sexuální touhu a prožitek, zkvalitnit tumescenci pochvy. Dlouhodobě zlepšuje sexuální a partnerský život.

ArginMax Forte pro ženy photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
45 tobolek 819 Kč
90 tobolek 1 299 Kč
Varianta: 45 tobolek
Cena: 880 Kč
Vaše cena: 819 Kč
Ušetříte: 61 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Simply You
 ks 

Přípravek pro ženy se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek – Forte Complex. Skladba látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby ženského organismu.Sexual Active (L-arginin, L-citrlin) pomáhá zlepšovat prokrvení pochvy, zkvalitnit tumescenci pochvy a zintenzivnit sexuální vzrušení. Stimulant Active (L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis) zesiluje vzrušení a dosažení orgasmu. Stimuluje mozkovou, srdeční a cévní činnost. Protect Active (Lutein, biotin, vitamín E, kyselina listová, kyanokobalamin, extrakt Vitis vinifera, pyridoxin) chrání a zpevňuje cévní stěny, podporuje ochranu tkání pohlavních orgánů před poškozením. Libido Active (L-arginin, L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis, vitamín E) zvyšuje sexuální touhu a prožitek.

  • zlepšení prokrvení pochvy
  • intenzivnější sexuální vzrušení
  • délku a kvalitu sexuálního styku
  • snazší dosažení orgasmu

Tumescence – během pohlavního vzrušení pohlavní orgány nasáknou krví, stanou se oteklými ( z latinského: tumescere: otéci). U žen se jako první viditelná známka vzrušení a zduření objeví lubrikace pochvy. Jako odpověď na efektivní stimulaci začnou poševní stěny vylučovat čirou tekutinu, která brzy zvlhčí celou pochvu a připraví se na styk. Bez takového zvlhčení by mohlo zavedení penisu do pochvy být pro oba partnery bolestivé.

Užívání

3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i dva týdny po vysazení.

Složení

L-arginin 1251 mg, L-citrulin 810 mg, extrakt z plodů schizandry čínské 81 mg, extrakt z listů vinné révy 39 mg, lutein 3 mg, vitamín E 45 mg, kyselina listová, biotin, pyridoxin, kyanokobalamin.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

25. 11. 2011 15:42 Jiřina

S Arginmaxem jsem moc spokojená. Po letech se zase cítím atraktivní, v dobré psychické pohodě a rozpoložení.

4. 1. 2012 12:28 Eva

není nutné užívat nepřetržitě, s účinkem jsem spokojená, cítím příjemné změny k lepšímu

19. 1. 2012 10:26 jitka

Mnohem snadněji teď dosáhnu orgasmu, mám častěji chuť na sex a výborně si to užívám.

24. 1. 2012 14:44 lucka

K užívání mě přemluvila kamarádka. Zatím tento přípravek beru 3 týdny. Je to zvláštní ale mám opravdu větší a častější chuť na sex a bez problémů pokaždé dosáhnu orgasmu.

30. 11. 2012 08:32 Marie

Arginmax jsem začala užívat o období menopauzy kdy jsem byla velmi podrážděná a trápily mě časté návaly horka. Pravidelným užíváním se vše srovnalo, noční pocení a výkyvy nálad jsou pryč a já se zase cítím skvěle.

31. 1. 2013 22:28 Eva

Díky arginmaxu si milování mnohem více užívám a celkový prožitek je procítěnější než kdykoli předtím. Doporučuji všem ženám.

12. 3. 2013 15:30 Michaela

Výborný produkt na potíže při menopauze. Časté bušení srdce a noční pocení zmizely a celkově jsem ve větší pohodě.

31. 8. 2013 18:58 Jana

Musím uznat že po delším užívání se mi zlepšila psychická vyrovnanost a následně i chuť na sex.

6. 1. 2015 16:06 Františka

Arginmax mi pomohl překonat přechod. díky něj nebyly příznaky tak drastické a dokonce i chuť na sex se mi vrátila.

30. 11. 2017 23:53 Mertlik

zkouska zda funguje

22. 1. 2020 16:54 Petra Plchova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Přípravek arximax mi doporučila moje gynekolozka. Ale zatím ještě kojim. A v kojení se nedoporučuje tak nevím jestli ho mám začít užívat a jaký to mám vliv na mléko a na dítě. Děkuji za odpověď. Plchova

Vitalita

ArginMax skutečně není vhodný pro těhotné a kojící ženy a užívání nedoporučujeme!

Z obecného dotazu nelze usoudit proč bylo užívání právě ArginMaxu doporučeno a zákaznice by měla se svou lékařkou zkonzultovat po dobu kojení jiné řešení.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Jeřáb ptačí - tinktura z pupenů

Jeřáb ptačí - tinktura z pupenů photo

Přípravek na menstruační potíže, menopauzu, neplodnost, myomy, cysty.

MycoStamin

MycoStamin photo

Produkt MycoStamin je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky vitálních hub a čínských léčivek. Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)