Audiron při zánětu středního ucha

Ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy.

Audiron photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 358 Kč
Vaše cena: 299 Kč
Ušetříte: 59 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Energy
 ks 

Kdy pomáhá

  • zánětech středního ucha
  • oparech
  • pro běžné čistění uší po koupeli

Zánět středního ucha

Je u dětí poměrně častým problémem jako komplikace při nachlazení, nebo chřipce. Děti dostávají zánět středního ucha častěji než dospělí, protože jejich sluchové trubice jsou kratší a užší; choroboplodné zárodky tak mohou snadněji proniknout z nosu do středního ucha. Kromě toho může zduření sliznice vést i k přechodnému uzavření Eustachovy trubice. Následkem toho se ve středním uchu hromadí sekret a vzniká výpotek, který je živnou půdou pro bakterie.

Opar (herpes simplex)

Je to virová infekce, často se opakující, která postihuje zejména tváře, rty a okolí úst, hýždě, popřípadě i jiná místa. Za pocitu palčivosti se vysypou skupiny různě velikých puchýřků, jejichž obsah sesycháním vytváří strupy, jimiž se opar bez jizvy odhojí. Nový výskyt puchýřků provokuje horečka, pobyt na slunci, u někoho jiného zase psychické vlivy, jako je leknutí apod.

Dávkování

Při běžné očistě uší nakapeme na tampón několik kapek Audironu a pokračujeme běžným způsobem.

Při zánětech středního ucha zhotovíme z buničité vaty tampón s delší špičkou, nakapeme tolik audironu, aby byl tampón dostatečně nasáklý, pak nakapeme 1–3 kapky do ucha a lehce zasuneme tampón dovnitř. Po vyschnutí tampónu celý proces opakujeme. Pokud nedochází během několika hodin ke zlepšení a ve vážných případech vždy vyhledejte lékaře. Doporučujeme užívat společně s přípravkem Vironal. Při opakovaných zánětech středouší doporučujeme prodělat regenerační kůru PENTAGRAM. Při oparech potíráme postižené místo několikrát denně Audironem.

Upozornění

Přípravek je určen k zevnímu použití, nepoužívat vnitřně.

Složení audironu

Bylinný extrakt, kakost smrdutý, jitrocel kopinatý, kostival lékařský, sadec konopáč, lichořeřišnice větší, jírovec maďal, krvavec toten, Éterické silice a další účinné látky, myrhová a grapefruitová silice, myrhový extrakt, jablečný ocet, vitamin E, hydrogenizovaný ricinový olej a ostatní látky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

24. 10. 2016 17:36 Martina Kmeťová

Dobrý den, před 2 týdny jsem byla hodně nachlazená, rýma, zimnice a začala jsem užívat Drags IMUN 3×10 kapek denně. Nějak mi ločká v levém uchu. Cítím např. u chůze jak se mi něco v uchu provaluje. Byla jsem dnes na ORL pan doktor, potvrdil že Eustachova trubice v levém uchu je ucpaná, není průchozí, že to může být následek rýmy. Dal mi spray do nosu Nasonex který obsahuje kortikoidy a kapky do nosu Otrivin. Jenomže já tyhle léky nechci užívat. Můžu pokračovat v užívání Drags Imun? Může se kapat do ucha? Cítím,že to ucho není v pořádku, cítím tam takové tlaky nebo jak kdyby mi tam něco běhalo ze strany na stranu. Děkuji.

S pozdravem

Kmeťová Martina

Vitalita

S užíváním Drags Imunu pokračujte dál. Zánět tam patrně byl už předtím a nyní se uvolňuje. Do nosu můžete použít kapky Grepofit Nosol Aqua a do ucha 2× denně 3 kapky Audironu. Pokud chcete vyřešení problému urychlit maximálně, lze ještě 3× denně mazat oblast kolem ucha krémem Artrin.

29. 10. 2016 14:17 Martina

Dobrý den děkuji, za doporučení. V úterý budou 3 týdny, co užívám Drags Imun, tak si budu muset udělat týden pauzu. Znovu se mi objevila zimnice a na to ucho vyzkouším Audiron, jak doporučujete. U obou podpaží mám zvětšené uzliny, které na hmat jsou bolestivé. Můžete mi prosím na to něco doporučit? Je Drags Imun vhodný i na tenhle problém? Užívám ho 3 týdnem ale stav se moc nelepší. Děkuji.

Vitalita

Se zvětšenými uzlinami v podpaží je třeba v první řadě navštívit lékaře.

Jinak obecně na nateklé uzliny při infekci je ideální již zmiňovaný krém Artrin. Pokud sám Drags Imun nezabírá, často se kombinuje s Vironalem a Grepofitem (buď ve formě kapslí nebo jak kapky Grepofit Drops). Tato kombinace zabere v drtivé většině případů. Je třeba mít také na paměti, že nic na světě není na všechno. Jsou situace, kdy se jako nejlepší řešení ukáží být antibiotika. Po nich je však nutné sanovat střevní mikrofloru.

3. 11. 2016 09:39 Martina

U doktora jsem samozřejmě byla, budu mít výsledky z krve v pátek a taky mě objednal na sono uzlin. Na ucho mi dal antibiotika. Které zatím nechci užívat. Ráda bych nejdříve zkusila, co doporučujete ale nevím jestli jsem to pochopila správně, Vironal a Grepofit se má užívat současně? Když jsem 3 týdny užívala DRAGS IMUN, mám si dát teď týden pauzu? Až potom začít užívat Vironal a Grepofit. Nebo můžu začít hned s užíváním? Jaké dávkování doporučujete? Děkuji.

Vitalita

Užívat naráz lze Vironal, Grepofit i Drags Imun. Pauzu v tomto případě pro jednou vynechejte.

Alespoň půl hodiny před jídlem Vironal 5–5–5 a Grepofit 2–2–2
Cca půl hodiny po jídle Drags Imun 10–10–10 do sklenice vody.

5. 11. 2016 21:13 andrvala@seznam.cz

Dobrý den, koupila jsem si kapky Audiron kvůli zánětům středního ucha pro dceru, 4 roky. Letos jsme tento problém řešili již 2krát, z toho jednou ouško píchli. Můžete mi prosím poradit, jak často tyto kapky používat? pouze při bolestech nebo preventivně… Děkuji za odpověď

Vitalita

Audiron se používá zejména při bolestech. Pro prevenci zánětů v uších můžete Vaší dcerce podávat Vitamarin 1–0–1 a Renol 1–0–1.

7. 11. 2016 15:08 Martina

Děkuji za doporučené dávkování. Z krve mi byla zjištěna snížená sedimentace krve a jsem lehce chudokrevná. Můžete mi poradit nějaký přípravek z přírodních surovin na doplnění železa? Děkuji.

Vitalita

Jsou to Fytominerál 15–0–15 do sklenice vody a Flavocel 1–0–1.

22. 11. 2016 19:12 Martina

Děkuji za doporučení.

31. 1. 2017 21:25 eva

Dobrý den,
co by jste doporučili pro léčbu pískání a šelestu (hučení) v uších, jedná se o dlouhodobou záležitost kombinovanou se zhoršeným sluchem, podle lékařů se synovi sbírá za bubínkem hlen který neodtéká, ale řešení náhradní nenabídli – kromě na zhoršený sluch naslouchátka,
děkuji

Vitalita

Hučení v uších je velký problém. Můžete zkusit tedy Audiron nebo také přípravek Aurecon.

24. 8. 2019 23:09 Lili

Dobrý den,
chtěla jsem zeptat, četla jsem že Audiron da se používat i na cysty. Je to tak ? Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, ale pouze zevně. Není určen ke vnitřnímu užívání.

4. 11. 2019 12:42 Eva

Prosím, jak snížit nemocnost u syna 6 let. Ve školce vždy do týdne omarodil – nejčastější virozy, přidá se i kašel a často zánět uší. Hleny se v něm drží dlouho, léčba 3 týdny, někdy dojde i na antibiotika kvůli uším. V předešlých letech jsme ho po takto strávených podzimech do školky úplně přestali dávat, nyní je ale v povinné předškolce a bohužel je průbě stejný – točíme se v problémech rýma, kašel i asmatický, zánět středouší, záněty v zubech, exzemy, adhd. Bere nyní přes půl roku homeopatika, efekt nevidíme. Poradíte?

Vitalita

Vironal preventivně 4–0– kapky, při nemoci po dobu tří dnů až 5× denně, při nemoci ve stejné dávce i Grepofit drops a dlouhodobě Drags Imun 2×4 kapky. Audiron vždy při prvních příznacích problému, až 5× denně kapku do ucha.

15. 12. 2019 14:02 Marketa

Dobrý den, přibližně týden mě nepatrně pobolivá v uchu. Není to žádná velká bolest, spíše opravdu nepatrná. Pomůže mi Audiron? Dále bych se chtěla zeptat co by mi mohlo pomoci na chronickou zadní rýmu a s tím právě související potíže (krom bolesti ucha i bolest dutin)? Děkuji

Vitalita

Ano, Audiron určitě, vynechejte z jídla mléčné produkty a pšenici a užívejte 2 měsíce Cytosan 2×2tbl.

5. 1. 2020 19:39 Lucka

Dobrý den, syn 4 roky, v roce 2019, měl 8× antibiotika. Měl 3× angínu, 2× pícháne uši, kašel, rýmu. V květnu byl na odstranění nosní mandle, zjistilo se, že špatně slyší. Po nějaké době se sluch zlepšil (bral sirupy), ale teď po dalším píchání ouška opět špatně slyší, je celý zahleněný, nic nezabírá. Od paní doktorky dostal nosní sprej Avamys, který obsahuje kortikoidy. Pokud ani toto nezabere, hrozí mu zákrok, kde mu budou do oušek dávat trubičky, aby to ouško provzdušnili. Mohla bych poprosit o nějaké doporučení, co bych mu mohla dát, aby se mu to vše zlepšilo? Jak ouška, tak i posílení zdraví. Moc děkuji

Vitalita

Doporučujeme Renol, 2×1 kapka, Drags Imun 2×2 kapky.

28. 1. 2020 12:32 Markéta

Dobrý den, chci se zeptat. Může pomoci Audiron i při zhoršeném sluchu? Dcera od září prodělala asi pětkrát větší rýmu, jedenkrát dostala oboustranný zánět středouší. Od té doby hůře slyší. Vždy se to s další rýmou zhorší. Jsme sledováni na ORL, ale ráda bych ji pomohla i sama.

Vitalita

Ano, v tomto případě Audiron může pomoci.

20. 2. 2020 22:16 Vladislav

Už několik let máme doma AUDIRON, pomohl několikrát při bolestech v uchu. Já jej používám při bolestech zubů, než se dokopu k zubaři. Před lety jsem jej půjčil spolupracovníku a pomohl, nakonec se ptal kde se dá koupit.
Kdo nezkusí neuvěří.
Jen mě mrzí že jsem lidé napíšou jakou mají zkušenost.
Je pravda že toto je můj první příspěvek.

2. 3. 2020 09:22 Květoslava

Dobry den, posledni roky se mi casto ucpava ucho mazem. Snazim se pravidelne cistit a pouzivat i cistici sprej do ucha, muze mi na toto pomoci Audiron?

Vitalita

Ano, měl by, kapejte 2× denně a po 14 dnech 1×.

Související produkty:

Santoin ústní voda

Santoin ústní voda photo

Je vyrobena na bázi čínské léčivé rostliny Macleya cordata, obsahující alkaloidy sanguinarin a chelerythrin, v kombinaci s přírodní hojivou látkou allantoinem.

Fytofontana ViroStop

Fytofontana ViroStop photo

Obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních složek, díky jejichž vlastnosti je účinný v ochraně před viry a bakteriemi.

Protefix prášek

Protefix prášek photo

Vhodný pro osoby s mírnými obtížemi a řídkými slinami.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)