Audiron při zánětu středního ucha

Ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy.

Audiron photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 358 Kč
Vaše cena: 279 Kč
Ušetříte: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Kdy pomáhá

  • zánětech středního ucha
  • oparech
  • pro běžné čistění uší po koupeli

Zánět středního ucha

Je u dětí poměrně častým problémem jako komplikace při nachlazení, nebo chřipce. Děti dostávají zánět středního ucha častěji než dospělí, protože jejich sluchové trubice jsou kratší a užší; choroboplodné zárodky tak mohou snadněji proniknout z nosu do středního ucha. Kromě toho může zduření sliznice vést i k přechodnému uzavření Eustachovy trubice. Následkem toho se ve středním uchu hromadí sekret a vzniká výpotek, který je živnou půdou pro bakterie.

Opar (herpes simplex)

Je to virová infekce, často se opakující, která postihuje zejména tváře, rty a okolí úst, hýždě, popřípadě i jiná místa. Za pocitu palčivosti se vysypou skupiny různě velikých puchýřků, jejichž obsah sesycháním vytváří strupy, jimiž se opar bez jizvy odhojí. Nový výskyt puchýřků provokuje horečka, pobyt na slunci, u někoho jiného zase psychické vlivy, jako je leknutí apod.

Dávkování

Při běžné očistě uší nakapeme na tampón několik kapek Audironu a pokračujeme běžným způsobem.

Při zánětech středního ucha zhotovíme z buničité vaty tampón s delší špičkou, nakapeme tolik audironu, aby byl tampón dostatečně nasáklý, pak nakapeme 1–3 kapky do ucha a lehce zasuneme tampón dovnitř. Po vyschnutí tampónu celý proces opakujeme. Pokud nedochází během několika hodin ke zlepšení a ve vážných případech vždy vyhledejte lékaře. Doporučujeme užívat společně s přípravkem Vironal. Při opakovaných zánětech středouší doporučujeme prodělat regenerační kůru PENTAGRAM. Při oparech potíráme postižené místo několikrát denně Audironem.

Upozornění

Přípravek je určen k zevnímu použití, nepoužívat vnitřně.

Složení audironu

Bylinný extrakt, kakost smrdutý, jitrocel kopinatý, kostival lékařský, sadec konopáč, lichořeřišnice větší, jírovec maďal, krvavec toten, Éterické silice a další účinné látky, myrhová a grapefruitová silice, myrhový extrakt, jablečný ocet, vitamin E, hydrogenizovaný ricinový olej a ostatní látky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

24. 10. 2016 17:36 Martina Kmeťová

Dobrý den, před 2 týdny jsem byla hodně nachlazená, rýma, zimnice a začala jsem užívat Drags IMUN 3×10 kapek denně. Nějak mi ločká v levém uchu. Cítím např. u chůze jak se mi něco v uchu provaluje. Byla jsem dnes na ORL pan doktor, potvrdil že Eustachova trubice v levém uchu je ucpaná, není průchozí, že to může být následek rýmy. Dal mi spray do nosu Nasonex který obsahuje kortikoidy a kapky do nosu Otrivin. Jenomže já tyhle léky nechci užívat. Můžu pokračovat v užívání Drags Imun? Může se kapat do ucha? Cítím,že to ucho není v pořádku, cítím tam takové tlaky nebo jak kdyby mi tam něco běhalo ze strany na stranu. Děkuji.

S pozdravem

Kmeťová Martina

Vitalita

S užíváním Drags Imunu pokračujte dál. Zánět tam patrně byl už předtím a nyní se uvolňuje. Do nosu můžete použít kapky Grepofit Nosol Aqua a do ucha 2× denně 3 kapky Audironu. Pokud chcete vyřešení problému urychlit maximálně, lze ještě 3× denně mazat oblast kolem ucha krémem Artrin.

29. 10. 2016 14:17 Martina

Dobrý den děkuji, za doporučení. V úterý budou 3 týdny, co užívám Drags Imun, tak si budu muset udělat týden pauzu. Znovu se mi objevila zimnice a na to ucho vyzkouším Audiron, jak doporučujete. U obou podpaží mám zvětšené uzliny, které na hmat jsou bolestivé. Můžete mi prosím na to něco doporučit? Je Drags Imun vhodný i na tenhle problém? Užívám ho 3 týdnem ale stav se moc nelepší. Děkuji.

Vitalita

Se zvětšenými uzlinami v podpaží je třeba v první řadě navštívit lékaře.

Jinak obecně na nateklé uzliny při infekci je ideální již zmiňovaný krém Artrin. Pokud sám Drags Imun nezabírá, často se kombinuje s Vironalem a Grepofitem (buď ve formě kapslí nebo jak kapky Grepofit Drops). Tato kombinace zabere v drtivé většině případů. Je třeba mít také na paměti, že nic na světě není na všechno. Jsou situace, kdy se jako nejlepší řešení ukáží být antibiotika. Po nich je však nutné sanovat střevní mikrofloru.

3. 11. 2016 09:39 Martina

U doktora jsem samozřejmě byla, budu mít výsledky z krve v pátek a taky mě objednal na sono uzlin. Na ucho mi dal antibiotika. Které zatím nechci užívat. Ráda bych nejdříve zkusila, co doporučujete ale nevím jestli jsem to pochopila správně, Vironal a Grepofit se má užívat současně? Když jsem 3 týdny užívala DRAGS IMUN, mám si dát teď týden pauzu? Až potom začít užívat Vironal a Grepofit. Nebo můžu začít hned s užíváním? Jaké dávkování doporučujete? Děkuji.

Vitalita

Užívat naráz lze Vironal, Grepofit i Drags Imun. Pauzu v tomto případě pro jednou vynechejte.

Alespoň půl hodiny před jídlem Vironal 5–5–5 a Grepofit 2–2–2
Cca půl hodiny po jídle Drags Imun 10–10–10 do sklenice vody.

5. 11. 2016 21:13 andrvala@seznam.cz

Dobrý den, koupila jsem si kapky Audiron kvůli zánětům středního ucha pro dceru, 4 roky. Letos jsme tento problém řešili již 2krát, z toho jednou ouško píchli. Můžete mi prosím poradit, jak často tyto kapky používat? pouze při bolestech nebo preventivně… Děkuji za odpověď

Vitalita

Audiron se používá zejména při bolestech. Pro prevenci zánětů v uších můžete Vaší dcerce podávat Vitamarin 1–0–1 a Renol 1–0–1.

7. 11. 2016 15:08 Martina

Děkuji za doporučené dávkování. Z krve mi byla zjištěna snížená sedimentace krve a jsem lehce chudokrevná. Můžete mi poradit nějaký přípravek z přírodních surovin na doplnění železa? Děkuji.

Vitalita

Jsou to Fytominerál 15–0–15 do sklenice vody a Flavocel 1–0–1.

22. 11. 2016 19:12 Martina

Děkuji za doporučení.

31. 1. 2017 21:25 eva

Dobrý den,
co by jste doporučili pro léčbu pískání a šelestu (hučení) v uších, jedná se o dlouhodobou záležitost kombinovanou se zhoršeným sluchem, podle lékařů se synovi sbírá za bubínkem hlen který neodtéká, ale řešení náhradní nenabídli – kromě na zhoršený sluch naslouchátka,
děkuji

Vitalita

Hučení v uších je velký problém. Můžete zkusit tedy Audiron nebo také přípravek Aurecon.

24. 8. 2019 23:09 Lili

Dobrý den,
chtěla jsem zeptat, četla jsem že Audiron da se používat i na cysty. Je to tak ? Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, ale pouze zevně. Není určen ke vnitřnímu užívání.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Santoin ústní voda

Santoin ústní voda photo

Je vyrobena na bázi čínské léčivé rostliny Macleya cordata, obsahující alkaloidy sanguinarin a chelerythrin, v kombinaci s přírodní hojivou látkou allantoinem.

Elmex ústní voda

Elmex ústní voda photo

K výplachům ústní dutiny, tečka za každodenní ústní hygienou.

Anginal

Anginal photo

V tabletách a ústních sprejích jsou obsaženy **extrakty z oblíbených bylin**. Tablety jsou bez cukru a všechny obsahují vitamin C.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)