Kategorie: Uši

AurisClean Sensitive ušní olejové sérum

Šetrně rozpouští a odstraňuje nadměrný ušní maz.

AurisClean Sensitive photo
Balení: 20 ml
Cena: 199 Kč
Vaše cena: 153 Kč
za jednotku: 7,65 Kč
Ušetříte: 46 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Simply You
 ks 

Díky unikátní kombinaci Medical clean komplex (přírodní olivový olej, extrakt granátového jablka a rozmarýn) omezuje nadměrnou produkci ušního mazu a přechází tvorbě ušní mazové zátky, snižuje riziko zánětu ucha. Navíc aplikace pipetou umožňuje snadnou a šetrnou aplikaci i u dětí od 3 měsíců věku. Je vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Použití

  • Odstraňuje nadměrný ušní maz a zamezuje jeho hromadění
  • Předcházení utváření ušní mazové zátky a usnadňuje její odstranění
  • Snižuje riziko zánětu ucha
  • Vhodný pro pravidelnou ušní hygienu
  • Doporučuje se osobám, které nosí sluchové pomůcky nebo sluchátka z důvodu jejich náchylnosti k tvorbě ušní mazové zátky
  • Předchází zadržování vody v uchu během koupání nebo při vodních sportech.

Dávkování a způsob užití

Před použitím zahřejte lahvičku tím, že ji v dlani podržíte cca 1 minutu. Nakloňte hlavu tak, aby mohly aplikované kapky volně stékat dovnitř zvukovodu. Poté aplikujte pomocí pipety doporučený počet kapek do zvukovodu ucha. Nechte působit minimálně 5 minut. Doporučuje se po dobu působení držet hlavu stále mírně nakloněnou. Poté hlavu narovnejte, nechte zbytek vytéct a důkladně otřete vnější část zvukovodu.

Pro prevenci nadměrné produkce ušního mazu aplikujte u dětí do 12 let a kojenců starších 3 měsíce 1 – 2 kapky do každého ucha 1 – 2krát týdně, maximálně 2 kapky 3krát týdně. U dospělých a dětí od 12 let 2 – 3 kapky do každého ucha 1 – 2krát týdně, maximálně 4 kapky 3krát týdně.

Při vytvoření ušní mazové zátky aplikujte 3 – 4 kapky 3 – 5krát denně po dobu 4 – 5 dnů, dokud se mazová zátka a zbytkový ušní maz nerozpustí a neodstraní, maximálně 5 kapek 5krát denně po dobu 5 dnů.

Pro prevenci zadržování vody v uchu aplikujte u dětí do 12 let a kojenců starších 3 měsíce 1 – 2 kapky do každého ucha před koupelí nebo plaváním, po koupeli uši opatrně otřete. U plavců od 12 let 2 – 3 kapky do každého ucha před koupelí nebo plaváním, po koupeli uši opatrně otřete.

Složení

Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annus Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Punica Granatum Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Glyceryl Undecylenate

Upozornění

Nepoužívejte při bolestivosti ucha, perforaci ušního bubínku, při chronických zánětlivých stavech středního ucha a zvukovodu. V případě, že dojde k rozpuštění mazové zátky a problémy se sluchem přetrvávají po 5 dnech aplikace, vyhledejte pomoc lékaře. Neaplikujte do zvukovodu současně s jiným lokálním přípravkem.

Určeno k zevní aplikaci. Neaplikujte na poraněnou kůži. Nezavádějte aplikátor příliš hluboko do zevního zvukovodu. U dětí a kojenců aplikuje vždy dospělá osoba. Po každé aplikaci se doporučuje skleněnou pipetku opláchnout pod teplou tekoucí vodou a jemně ji osušit. Neaplikujte do očí, nosu nebo ústní dutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neaplikujte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není vhodné pro kojence mladší 3 měsíců. Z hygienických důvodů je doporučeno používání produktu pouze jednou osobou.

Napište nám


Související produkty:

Aurecon ušní sprej

Aurecon ušní sprej photo

Roztok z Mrtvého moře s extraktem z Aloe vera je neagresivní přípravek, který rozkládá ušní maz.

Cerustop

Cerustop photo

Slouží preventivně pro všeobecnou ušní hygienu.

AurisClean

AurisClean photo

Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha.

VAXOL

VAXOL photo

Podporuje přirozený proces čištění ucha od ušního mazu.

Coldisept nanoSilver ušní kapky

Coldisept nanoSilver ušní kapky photo

K podpoře léčby zánětu zevního zvukovodu způsobeného bakteriální nebo plísňovou infekcí.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.