B-COMPLEX STAR s obsahem všech vitaminů řady B

Přípravek zajišťuje přísun veškerých vitaminů řady B.

B-COMPLEX STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 830 Kč
Vaše cena: 794 Kč
Ušetříte: 36 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Vitaminy skupiny B mají významnou úlohu pro dobrou funkci nervového systému. Jsou důležité pro tvorbu červených krvinek.

 • podporují činnost srdce
 • blahodárně působí na zdraví pokožky a vlasů
 • pomáhají udržovat dobrý stav slizničních membrán
 • příznivě ovlivňují vývoj mateřských tkání během těhotenství
 • vitamin B1 (thiamin) má příznivý vliv na energetický metabolismus a nervový systém, podporuje činnost srdce
 • vitamin B2 (riboflavin) je důležitý pro energetický metabolismus a správné fungování nervového systému, podporuje optimální hladinu železa v organizmu, blahodárně působí na zdraví pokožky a vlasů
 • vitamin B3 (niacin) vhodně ovlivňuje energetický metabolismus a funkci nervového systému. Pomáhá udržovat dobrý stav kůže a slizničních membrán
 • vitamin B9 (foláty) udržuje zdravé srdce tepny a cévy tím, že ovlivňuje krvetvorbu, metabolismus homocysteinu a hladinu krevního homocysteinu. Podporuje imunitní systém. Příznivě ovlivňuje vývoj mateřských tkání během těhotenství.
 • vitamin B5 (kyselina panthotenová) – má vliv na duševní výkonnost a zvýšení mentální energie. Podporuje využití tuků v těle a energetický metabolismus včetně dopadu na tělesnou hmotnost. Pomáhá zlepšovat kvalitu vlasů, jejich růst a zabraňovat jejich předčasnému šedivění a vypadávání. Má vliv na kvalitu nehtů a také příznivě působí na problematickou pleť (akné)
 • Vitamin B6 (pyridoxin) má příznivý vliv na metabolismus glykogenu a bílkovin a na funkci nervového a imunitního systému. Je důležitý pro tvorbu červených krvinek a regulaci hormonální aktivity.
 • Vitamin B7 (biotin) se podílí na energetickém metabolismu a tím i na regulaci hmotnosti, ovlivňuje metabolismus makronutrientů. Podporuje zdraví kůže a slizničních membrán, má vliv na kvalitu vlasů, pleti a nehtů. Je důležitý pro funkci nervového systému.
 • Vitamin B11 (cholin) je zásadní pro normální vývoj, zejména mozku a nervové soustavy a udržení zdravých jaterních funkcí.
 • Vitamin B8 (inositol) přispívá k duševní koncentraci a výkonnosti
 • Vitamin B12 (kyanokobalamin) má vliv na tvorbu červených krvinek a dělení buněk. Podporuje energetický metabolismus a imunitní systém. Působí na udržení správné hladiny krevního tlaku a normální hladiny krevního homocysteinu. Je nutný k udržení zdravé nervové soustavy, normálních duševních funkcí a kognitivního výkonu

Dávkování

1 tableta denně.

Složení

Vitamin B8 140 mg, vitamin B9 140 mg, vitamin B5 40 mg, PABA, vitamin B3 25 mg, vitamin B1 10 mg, vitamin B2 10 mg, vitamin B6 10 mg, vitamin B4 400 µg, vitamin B7 100 µg, vitamin B12 40 µg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

23. 9. 2012 21:41 Dagmar

B complex star kupuji pro dospívajícího vnuka asi 2 roky. Při užívání preparátu se mu netvoří akné, nemastí se vlasy. Podotýkám, že před užíváním měl akné i na zádech, krku a pokožku docela odpudivou s fialovými flíčky. Nyní má pleť a kůži světlou, bez vyrážek. Přípravek doporučuji.

6. 10. 2014 18:38 zdenko

dobrý, až na tu cenu......

1. 5. 2015 18:29 Dagmar

Tento výrobek doporučuji především všem mladým, kteří se potýkají s akné. Díky tomuto výrobku se zcela podařilo zastavit tvorbu akné u mého vnuka. Toto Béčko 1× denně užíval několik let. Cena je trochu vyšší a protože se nám zdálo, že již B complexu Star nebude třeba, pár měsíců jsme ho vynechali a užíval jen levný Pargavit, či Pangamin. Bohužel se ukázalo, že to nebyla dobrá volba, rádi a vděčně jsme se k B complexu Star vrátili. Složení tohoto B vitamínu je naprosto unikátní a spolehlivě funguje.

Související produkty:

Beauty Bust Balance

Beauty Bust Balance photo

Vyvážená kombinace směsi bylin k posílení a přirozené pevnosti poprsí a k posílení hormonální rovnováhy žen nejen v období plodnosti, ale i v období klimakteria. Pro lepší vstřebatelnost a vyšší účinek bylo použito extraktů z bylin.

Kúra K22 - roztroušená skleróza

Kúra K22 - roztroušená skleróza photo

Posiluje nervový systém a jeho odolnost vůči nepříznivému působení různých vnějších i vnitřních faktorů.

Magnesium B-komplex

Magnesium B-komplex photo

Přispívá k udržení normální nervové i psychické činnosti.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)