Biohar aktivátor husté a zdravé vlasy

Účinně zastavuje nadměrné vypadávání a obnovuje zdravý růst vlasů. Regeneruje vlasovou pokožku a zlepšuje také pevnost a pružnost vlasů.

Biohar aktivátor photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 75 ml
Vaše cena: 119 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: ostatní
 ks 

Silným hydratačním efektem a doplněním látek důležitých pro zdravý růst vlasů obnovuje přirozeně zdravé prostředí vlasové pokožky. Pravidelným používáním docílíte požadovanou hustotu a lepší kvalitu vlasů. Účinek u žen je až 99 % bez ohledu na věk, příčinu a dobu trvání problémů. Příznivě účinkuje také proti třepení vlasů, tvorbě lupů a jiných kožních defektů. Vhodný i pro regeneraci poškozených vlasů.

Komplex vysokomolekulárního přírodního hyaluronanu s agrekanem keratanu jako účinná látka pro obnovu vlasového růstu a zamezení nadměrného vypadávání vlasů zejména nehormonálních příčin s účinností u žen až 99 %, bez ohledu na věk a dobu trvání problému.

Původním českým patentem pro získávání tohoto komplexu se otevřela nová cestu v boji proti řídnutí a nadměrnému vypadávání vlasů. Tento komplex je schopen přirozenou cestou obnovit zdravé prostředí a hydrataci pokožky, (která je jednou z podmínek pro dostatečný obsah a „transport“ stavebních prvků pro zdravý růst vlasů) a dodat důležité látky pro obnovu přirozeného a zdravého růstového cyklu vlasů jako protokolagen a agrekan, který obsahuje mimo jiné glykosaminy také keratan. Ten má velký význam pro syntézu vlasu. Molekulová délka této látky přitom hraje klíčovou roli jak pro prevenci, regeneraci, tak i pro udržení vlasové pokožky ve zdravém stavu. Potlačuje také mnohé kožní defekty – např. omezuje tvorbu lupů – a zlepšuje i kvalitu a pružnost vlasů při jejich poškození po barvení, trvalé apod.

Pokožku tvoří živá vrstva, jejíž buňky jsou dostupné masáží. Ukázalo se, že zhoršená tvorba vlastního hyaluronanu pokožky je nahraditelná kvalitním hyaluronanem vnášeným do pokožky vnější masáží. Obnova vlasu probíhá v cyklu. Vlas, vyrůstající z vlasové papily zastavuje svůj růst, odumírá a časem vypadne, nahradí jej nový. U většiny savců líná ovlasení současně. Mění se tak letní a zimní srst. U člověka je tento proces difusní. Cyklus je prodloužen na několik let a každý vlas líná a obnovuje se v jiném okamžiku. Proto je vzhled vlasu zdánlivě neměnný. Nové vědecké poznatky ukázaly, že proces obnovy řídí komplex hyaluronanu. Pokles jeho kvalitativních vlastností vede k poruchám ovlasení. Postupným poklesem molekulové délky tohoto komplexu klesá obsah vody ve vazivu – hydratace, klesá imunitní schopnost vaziva a zhoršuje se schopnost obnovy vlasu. Ke snižování molekulové délky hyaluronanu vede účinek enzymů – hyaláz, které doprovázejí infekce. Také vznik volných radikálů, následek záření, snižuje jeho kvalitu. První aktivátory vlasového růstu byly vyráběny v zahraničí z hyaluronanu, pocházejícího z lidských pupečníků. Nalezení nového zdroje ještě účinnějšího komplexu hyaluronanu, vedl k vývoji původního českého přípravku BIOHAR s velmi vysokým účinkem při přijatelné ceně pro koncového spotřebitele.

Složení

Voda, alkohol – stabilizátor, Hyaluronan (complex Biora), Collagen, Vitamin B1-B12, (bez parabenů).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 starší »
Vitalita

Ano, měl by pomoci.

25. 1. 2015 23:07 Janiboy-13

Dobrý den použil jsem Biohar ♥
prý to zrychluje růst vlasů ♥
Kolik centimetrů mi vyrostou vlasy ročně ? ♥
Vlasy mám pod oči :)

Vitalita

Vlasy rostou průměrnou rychlostí 7 – 16 cm za rok.

4. 3. 2015 15:17 Žanet

Dobrý den, zakoupila jsem si přípravek biohar.. a k němu užívám každý den doplněk stravy Biosil. Biohar jsem aplikovala na pokožku čtyřikrát.. ale mam pocit, že mi vlasy padají daleko více..Je to možné? Může to být díky bioharu? Že by vlasy reagovaly na přípravek takto negativně? :-( Ptám se, zdali ho můžu používat dál aniž bych přišla o všechny vlasy.. děkuji moc za odpověď..:)

26. 3. 2015 00:36 Zdeněk

Dobrý den,

může biohar aktivátor používat i muž ? Děkuji

Vitalita

Ano, muži přípravek běžně užívají.

20. 4. 2015 22:30 Jimmy

Dobrý den,
je možné používat BIOHAR i na růst vousů?
Zatím používám měsíc a žádnou změnu jsem nezaznamenal.

Vitalita

Přípravek je určen na vlasy, ale vím, že pár lidem pomohl i na růst vousů.

8. 6. 2015 00:09 Atsu

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda Biohar pomáhá i při androgení alopecii, používám ho několik měsíců na přední stranu, která je prořídlá a nemám téměř žádnou ofinu, vyzkoušel jsem přípravky typu Neocapil, ale nedělali mi dobře, děkuju za odpoveď.

Vitalita

Biohar byl vyvinut na základě studií látek přirozeným způsobem řídících mechanizmus aktivace růstu vlasů a jejich růstového cyklu již před více než dvaceti lety. Tyto látky jsou naším původním technologickým postupem získávány v maximální přirozené formě, navíc obohaceny růstovými polypeptidy a vitamíny. Účinnost tohoto komlexu byla posuzována při vnějších aplikacích na pokožku při různých typech alopecií. Z dosavadních hodnocení vyplývá, že u velké většiny příčin alopecií je Biohar účinný ve více než 90% bez ohledu na věk či dobu trvání problému.

Pouze u typů způsobujících tzv. androgenní alopecie jsou účinky i doba aplikací značně individuální. Protože se nejedná o hormonální přípravek a androgenní alopecie mají hormonální příčiny, byly by zřejmě nutné trvalé/udržovací aplikace. V tomto případě doporučujeme využívat alespoň 2 balení (aplikovat 2× denně) a podle dosaženého účinku v aplikacích pokračovat, nebo v případě neúčinnosti aplikace ukončit.

Aktivace růstu nových vlasů je však také značně ovlivněna dalšími faktory, které ovlivňují rychlost regenerace vlasových cibulek. Tento proces trvá v průměru 1–3 měsíce kdy se také liší spotřeba výrobku dle velikosti postižených ploch. Protože se působení projevuje jistým setrvačným efektem, mohou se účinky projevit i po delší době denních aplikací, toto je způsobeno tím, že po aktivaci vlasových cibulek vlasy rostou v nižších vrstvách pokožky a než prorostou tuto vrstvu.

Často jsme dotazováni na přesnou dobu aplikací a množství potřebné k dostatečnému účinku, což je však vzhledem k rozdílným a často i těžko zjistitelným příčinám značně komplikované. Po dosavadních zkušenostech lze obecně doporučit denní aplikace po dobu nejméně jednoho měsíce, kdy nejdříve dochází k zastavení nadměrného vypadávání vlasů. Po této době dochází také k regeneraci vlasových cibulek avšak efekt růstu nových vlasů nemusí být ještě pozorovatelný, proto doporučujeme v aplikacích pokračovat nejméně ještě po dobu druhého, resp. třetího měsíce. Celková doba denních aplikací je tedy v rozmezí nejméně 1 až 3 měsíců. Biohar zlepšuje také kvalitu nově vyrůstajících vlasů, zlepšuje jejich pevnost, pružnost a elasticitu.

Na otázku jak často je vhodné Biohar používat doporučujeme tzv. udržovací aplikace, tj.1 balení 1–2× ročně, avšak vzhledem k tomu, že problém řídnutí vlasů má u populace narůstající tendenci je vhodné tyto aplikace libovolně přizpůsobit dle vlastních potřeb, kdy Biohar jako čistě přírodní produkt je prostý vedlejších negativních účinků, není hormonální povahy a tedy vhodný
k dennímu použití.

Jsme přesvědčeni, že aplikace hlavní účinné látky obsažené v aktivátoru vlasů Biohar jako přirozeného řídícího mechanizmu růstového cyklu vlasů jsou doposud nepřekonaným způsobem jak zamezit řídnutí vlasů a regenerovat jejich růst.

23. 6. 2015 15:53 LUMÍR

Dobrý den.V diskuzi byla otázka jestli biohar může i způsobit to,že vlasů bude padat více.Může to způsobit biohar?

Vitalita

Přípravek naopak zastavuje nadměrné padání vlasů.

20. 7. 2015 20:58 deler

dobrý večer, dokáže zastavit, nebo zpomalit plešatění u mužů?

Vitalita

Zpomalit plešatění určitě pomůže, zastavit tak, aby už vlasy nikdy nepadaly, tak to by přípravek měl určitě již Nobelovu cenu.

23. 9. 2015 10:42 Lucie

Dobrýn den, užívám přípravek DonnaHair, je možné k tomu používam ještě Biohar?? Děkuji

Vitalita

Ano, můžete.

27. 10. 2015 19:23 Eva Kobiljáková

Dobrý den. Mohu přípravek používat i v případě, že mám prodloužené vlasy keratinovou formou? Mám jich opravdu málo a i těch prodloužených. Již osm let se mi délka ani hustota nemění
Děkuji za odpověď

23. 2. 2016 14:11 Alena Damovská

Dobrý den,může přípravek BIOHAR obnovit růst vlasů u Androgenetické alopecie? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Děkujeme Vám za dotaz, jelikož se nejedná o hormonální přípravek, u androgenních alopecií nelze očekávat odstranění příčin ztráty vlasů. Působení přípravku je v těchto případech individuální, od zmírnění, nebo zpomalení řídnutí vlasů, až po případné udržení určitého procentuelního objemu vlasů, zřejmě by však byly nutné dlouhodobé, nebo i trvalé aplikace.

Případně jsme ochotni poskytnout několik kusů zdarma k ověření účinku, poté bychom uvítali jakékoliv zkušenosti.

1. 3. 2016 19:54 Aneta

Dobrý den, pokud chci Biohar použít na roztřepené konečně mám ho nanést na pokožku hlavy či na konečky? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Naneste na pokožku hlavy.

6. 3. 2016 18:45 Kukal

Dobrý den. S přítelkyní řešíme problém, že já miluji silné pubické ochlupení u ženy a mé přítelkyni příliš neroste. Je možné použít tento přípravek i k posílení růstu pubického ochlupení ?

Vitalita

Nejsem si jistý, ale můžete vyzkoušet. Vím, že pomohl i na růst vousů.

12. 3. 2016 16:46 Pavlina

Dobrý den,pripravek se používá do mokrých nebo do suchych vlasu?

Vitalita

Můžete používat do mokrých i suchých vlasů.

11. 4. 2016 17:38 Pavel

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Je nějaký vedlejší účinek třeba že jsem si nechtíc dal biohar do očí? Začli mě pálit.

Vitalita

Ne, přípravek je bezpečný. Pokud se dostane do očí, je třeba vypláchnout vodou. Reakce může být obdobná, jak když se dostane šampon do očí. Krátkodobě může oči podráždit, ale není to nebezpečné.

11. 4. 2016 17:55 Martinka

Dobrý den… Já bych se chtěla zeptat na totéž. Nechtíc mi vtekl biohar do očí…pálili mě hodně a měla jsem je zarudlé chtěla jsem se zeptat jestli se něco nestane nebo nějaký vedlejší účinek na zrak nebo něco. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Ne, přípravek je bezpečný. Pokud se dostane do očí, je třeba vypláchnout vodou. Reakce může být obdobná, jak když se dostane šampon do očí. Krátkodobě může oči podráždit, ale není to nebezpečné.

13. 5. 2016 08:59 Blanka

Dobrý den. Působí Biohar i na obočí? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Bohužel nemáme zkušenost.

21. 9. 2016 09:33 Zuzka

Dobrý deň, môžem Biohar používať, aj keď si vlasy umývam so šampónom Nanogen proti vypadávaniu vlasov?

Vitalita

Doporučuji nekombinovat biohar s jinými přípravky.

24. 10. 2016 16:59 Nella

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mohu používat biohair, když trpím alopecií areata.
Děkuji

Vitalita

Biohar byl vyvinut na základě studií látek přirozeným způsobem řídících mechanizmus aktivace růstu vlasů a jejich růstového cyklu již před více než dvaceti lety. Tyto látky jsou naším původním technologickým postupem získávány v maximální přirozené formě, navíc obohaceny růstovými polypeptidy a vitamíny. Účinnost tohoto komlexu byla posuzována při vnějších aplikacích na pokožku při různých typech alopecií. Z dosavadních hodnocení vyplývá, že u velké většiny příčin alopecií je Biohar účinný ve více než 90% bez ohledu na věk či dobu trvání problému.

Pouze u typech způsobujících tzv. Androgenní alopecie jsou účinky i doba aplikací individuální.

Biohar umožňuje regulaci krystalicky vázané vody a současně transportuje do vlasové pokožky polypeptidy a vitamíny důležité pro aktivaci vlasových kořínků. Pravidelnými aplikacemi se podpoří reprodukční cyklus v živé tkáni a dochází k aktivaci růstu nových vlasů a ozdravení vlasového podkoží i pokožky.

Aktivace růstu nových vlasů je však také značně ovlivněna dalšími faktory, které ovlivňují rychlost regenerace vlasových cibulek. Tento proces trvá v průměru 1–3 měsíce kdy se také liší spotřeba výrobku dle velikosti postižených ploch.

Často jsme dotazováni na přesnou dobu aplikací a množství potřebné k dostatečnému účinku, což je však vzhledem k rozdílným a často i těžko zjistitelným příčinám značně komplikované. Po dosavadních zkušenostech lze obecně doporučit denní aplikace po dobu nejméně jednoho měsíce, kdy nejdříve dochází k zastavení nadměrného vypadávání vlasů. Po této době dochází také k regeneraci vlasových cibulek avšak efekt růstu nových vlasů nemusí být ještě pozorovatelný, proto doporučujeme v aplikacích pokračovat nejméně ještě po dobu druhého, resp. třetího měsíce. Celková doba denních aplikací je tedy v rozmezí nejméně1 až 3 měsíců. Biohar zlepšuje také kvalitu nově vyrůstajících vlasů, zlepšuje jejich pevnost, pružnost a elasticitu.

Na otázku jak často je vhodné Biohar používat doporučujeme tzv. udržovací aplikace, tj.1 balení 1–2× ročně, avšak vzhledem k tomu, že problém řídnutí vlasů má u populace narůstající tendenci je vhodné tyto aplikace libovolněpřiz­působit dle vlastních potřeb, kdy Biohar jako čistě přírodní produkt je prostý vedlejších negativních účinků, není hormonální povahy a tedy vhodný k dennímu použití.

Jsme přesvědčeni, že aplikace hlavní účinné látky obsažené v aktivátoru vlasů Biohar jako přirozeného řídícího mechanizmu růstového cyklu vlasů jsou doposud nepřekonaným způsobem jak zamezit řídnutí vlasů a regenerovat jejich růst.

14. 12. 2016 19:16 Alena

mám otázku…když ochutnám přípravek stane se něco nebo když třeba si to někdo dá na to místo a ono vám to sjede k puse? neni to jedovaté nebo tam jsou fakt jen přírodní látky.

Vitalita

Jedovaté to není, ale určitě to není vhodné ke konzumaci.

30. 1. 2017 11:49 Andrea

Dobrý den , v komentáři jste psal , že jste ochotni poskytnout vzorky zdarma je to tak ?

Děkuji

Vitalita

Nevím, kde jste to četla, ale my žádné vzorky nemáme, takže je nemůžeme ani poskytovat

6. 2. 2017 13:11 Tomino

Dobrý den, v případě použití derma rolleru před aplikací by se měl účinek ještě zlepšit. Vitamíny by měly díky vytvořeným kanálkům proniknout přes epidermis. Je možno i touto formou aplikovat? Děkuji za odpověď, Tomáš

Vitalita

Použití dermarolleru nevylučujeme, přípravek samotný však při vmasírování penetruje do pokožky poměrně dobře (preferujeme celoplošné a rovnoměrné vmasírování do pokožky). Ne vždy je také použití dermarolleru možné, zlepšení účinků pomocí takové aplikace nemáme potvrzeno.

18. 2. 2018 03:06 Milan

Pomůže přípravek Biohar obnovit a posílit růst vlasů po chemoterapii? Děkuji za odpověď. Milan

Vitalita

Z dosavadních zkušeností můžeme potvrdit, že také v těchto případech byl vliv na regeneraci vlasů pozitivní a často také urychlil růst a zlepšil jejich kvalitu, účinnost se však může individuálně lišit.

3. 8. 2018 23:56 Lucie Balogová

Dobrý den chtela sem viskouset vzorek zdarma pro urychlení růstu vlasu protože mi vlasi vůbec nerostou dekuji

Vitalita

Bohužel žádné vzorky nemáme, takže nemůžeme ani poslat.

18. 10. 2018 08:01 Karolína

Dobrý den,

jak správně aplikovat BIO HAIR prosím? Někde jsem četla, že po nanesení na pokožku (ať suchou nebo mokrou) se po krátkém působení má tonikum zase opláchnout? Nanáším každý večer do suchých vlasů a po každém umytí (3× týdně) a dále už neoplachuji. Je to tak v pořádku? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Biohar aplikujeme vtíráním nejlépe do suché vlasové pokožky (suchá pokožka má lepší absorbční schopnosti), případně i do mokré vlasové pokožky a neoplachujeme, vstřebává se zcela.

24. 2. 2019 13:16 Roman

Dobrý den, lze používat biohar po použití šamponu Alpecin c1? Diky

8. 3. 2020 22:13 Veronika

Dobrý den, všude jen čtu, že se biohar nanáší na pokožku hlavy, jednou denně? Dvakrát? A nijak se neoplachuje? Je lepší si ho dát třeba hodinu před mytím hlavy nebo po mytí? Děkuji

Vitalita

Po mytí.

« novější 1 2 3 starší »

Související produkty:

BOUNTY STAR

BOUNTY STAR photo

Napomáhá mírnit nepříjemné fyzické a psychické pocity v premenstruačním období a v období menopauzy.

Bustyceutical

Bustyceutical photo

Výrazně zpevňuje a tonizuje poprsí a navíc má i silný liftingový účinek.

Kúra K42A - regenerace ženy - pokračovací

Kúra K42A - regenerace ženy - pokračovací photo

Slouží jako doplněk ke kúře první, cílem je revitalizace organismu, zpomalení projevů stárnutí. Příznivě působí na pleť, brání celulitidě.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)