Bob a Bobek dárková sada – modrý velká zubní sada pro nejmenší s modrým sonickým kartáčkem

Sada pro dětskou dentální péči obsahuje sonický zubní kartáček, praktický kelímek, mezizubní kartáček, bonusový manuální zubní kartáček pro rodiče.

Bob a Bobek dárková sada - modrý photo
Balení: dárkový set
Vaše cena: 758 Kč
Dostupnost:
do 24 hodin
Značka:
 ks 

K tomu všemu přidáváme Bob a Bobek zubní pastu, abychom zajistili úplnou péči mléčných zoubků vašich nejmenších od 0 do 6 let. Uvnitř krabice čeká malý plyšový králíček jako krásný dárek, který potěší.

BOB A BOBEK BABY sonický zubní kartáček pro děti 0–6 let

Motivační zubní kartáček pro péči o první zoubky byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři. Extra jemná vlákna v malé čisticí hlavici vyvíjejí 17 tis. kmitů za minutu a čištění je díky tomu šetrné, ale efektivní. Podsvícená hlavice pomáhá jak orientaci v ústech, tak děti baví a pozitivně motivuje. Bateriový kartáček je vybavený dvouminutovým časovačem pro správnou dobu čištění a v balení jsou dvě náhradní hlavice.

BOB A BOBEK ZUBNÍ PASTA pro děti 0–6 let

Moderní zubní pasta s příchutí malin a jahod pro péči o první zoubky. Odpovídá nejmodernějším doporučením evropské stomatologické asociace. Proti kazu a pro zdravé dásně obsahuje doporučenou dávku fluoridů, kokosový olej, vitamín E a betaglukany.

KELÍMEK s Bobem a Bobkem

Vstávat a čistit! A pak místo do klobouku šup do kelímku. Pro odložení zubního kartáčku, zubní pasty a mini flosseru pro čištění mezi zuby.

SPRÁVNÝ NÁVYK 5+

Péči o mezizubní prostory doporučují zubní lékaři již od okamžiku, kdy se první zoubky začnou mezi sebou dotýkat. Vyzkoušejte snadné a efektivní čištění s přiloženým TePe Mini Flosserem.

PLYŠOVÝ KRÁLÍČEK

(nemůže chybět) Dárková sada pro děti jen s obrázky? Vyloučeno! Uvnitř krabice najdete malého plyšového králíčka jako dárek. Jestli je to Bob, nebo Bobek, je na vás.

MALÝ DÁREK PRO RODIČE

(učíme se čistit s maminkou a tatínkem) Zubní kartáčky švédské značky TePe najdete v koupelnách zubních lékařů a také v našem balíčku. Náš kartáček je sladěný s motivem Boba a Bobka, aby mohl sloužit ke společnému příkladnému čištění zubů. Přejeme jen ty nejlepší výsledky!

Složení

Obsah sady: 1ks Sonický zubní kartáček pro první zoubky s LED podsvícením. (modrý TBLB2022) 1ks Zubní pasta pro nejmenší s Bobem a Bobkem. (BOBZB) 1ks Kelímek s obrázkem Bob a Bobek. (různé barvy KELxxxBOB) 1ks Malý plyšový králíček (BOBKRALIK) 1ks TePe Mini Flosser pro mezizubní čištění. (622553V) 1ks Manuální kartáček TePe pro rodiče. (Select Extra Soft různé barvy 322687S) Uvedené fotografie jsou ilustrativní, balení může obsahovat i jinou barvu kelímku a kartáčku.

Napište nám


Související produkty:

TePe – startovací sada MIX

TePe – startovací sada MIX photo

Drátek kartáčku je obalený plastem pro jemné a bezpečné čištění.

Tepe Select Compact Kids soft

Tepe Select Compact Kids soft photo

Má malou, trojúhelníkovou hlavici.

TePe Mini x-soft zubní kartáček dětský

TePe Mini x-soft zubní kartáček dětský photo

Malá hlavice kartáčku a extra měkká vlákna.

Bob a Bobek baby dětský sonický kartáček

Bob a Bobek baby dětský sonický kartáček photo

Vlákna vyvíjejí 17 000 kmitů za minutu, což poskytuje jemnou a účinnou péči o zuby a dásně.

Bob a Bobek dárková sada - červený

Bob a Bobek dárková sada - červený photo

Sada pro dětskou dentální péči obsahuje sonický zubní kartáček, praktický kelímek, mezizubní kartáček, bonusový manuální zubní kartáček pro rodiče.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.