Bumet kombinace vitamínů řady B

Bumet photo

Ovlivňuje vitalitu především u starších osob.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 tablet
Cena: 127 Kč
Vaše cena: 119 Kč
Ušetříte: 8 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Farmax
 ks 

Přípravek zabraňuje nadměrnému hromadění škodlivých produktů látkové přeměny. Snižuje náchylnost ke kardiovaskulárním onemocněním areosklerotického typu, neurologickým poruchám, pozitivně ovlivňuje vitalitu starších osob.

  • při zvýšené hladině homocysteinu v krvi
  • osobám s aterosklerózou
  • neurologickými poruchami se sklonem k demencím Alzheimerova typu
  • vhodný i pro vegetariány
  • po prodělané mozkové příhodě, infarktu myokardu, angině pectoris
  • při hluboké žilní trombóze

Vitamín B12 je součástí preparátů pro léčbu onemocnění jater, střev a slinivky břišní. Nedostatek se projevuje chudokrevností, hubnutím, zhoršováním paměti, duševní výkonnosti a svalové koordinace.

Vitamín B6 jeho nedostatek se projevuje zvýšenou nervosvalovou dráždivostí, zapomnětlivostí, záněty sliznice dutiny ústní.

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín ze skupiny B.

Užívání

1 tableta 1krát denně.

Složení

Vitamin B12, vitamin B6, kyselina listová.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

21. 7. 2017 08:41 Jana Macháčková

Dobrý den,
je možné užívat přípravek BU-met v těhotenství?

Děkuji, Macháčková

Vitalita

Přípravek Bu-Met není přednostně určen pro těhotné ženy. Pro těhotné ženy doporučujeme v tomto období pouze ty látky, které jsou nezbytně nutné a to je především kyselina listová a za druhou látku je považována kyselina dokosahexaenová (DHA). Kyselina listová působí v prevenci rozštěpu páteře a DHA se uplatňuje ve vývoji zraku a mozku miminka. Obě dvě složky jsou obsaženy v bezpečném a ověřeném množství pro těhotné ženy v přípravku Folgravid.

V přípravku Bu-Met je obsažena kyselina listová (v množství bezpečném pro těhotné ženy) a dále vitamin B6 a B12 ve vysokých denních dávkách a to 325 % DDD vitaminu B6 a 2000 % Doporučené denní dávky vitaminu B12. Raději bych se přiklonila, pokud to není nezbytně nutné a doporučeno od lékaře) na zisk těchto vitaminů z potravy, tzn. vitamin B12 naleznete v masu, vejcích, mléku a mléčných výrobkách, vitamin B6 naleznete v rybách, banánech, akokádu nebo třeba květáku.

Přípravek Bu-Met tedy v těhotenství nedoporučujeme užívat, jelikož poslední studie naznačují, že dlouhodobé podávání vysokých dávek vitaminu B12 u těhotných by mohlo mít až třikrát vyšší riziko autismu. Pokud by těhotná žena ovšem pár tablet užívala, nemělo by to mít s velkou pravděpodobností žádný negativní vliv.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Acerola Plus Star

Acerola Plus Star photo

Přispívá k obranyschopnosti organismu, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

Naděje - bylinná tinktura

Naděje - bylinná tinktura photo

Tinktura ze směsi bylin - pelyňku a hřebíčku, které mají čistící účinky na organismus.

Kúra K43 - regenerace muži

Kúra K43 - regenerace muži photo

Má blahodárný vliv na pročištění organismu, revitalizaci žláz, posílení svalové tkáně. Dodá tělu stopové prvky, vitaminy, rostlinné hormony. Zvyšuje obranyschopnost organismu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)