Calcidrink pro výživu kostí

Při zvýšené potřebě vápníku a dalších látek potřebných pro tvorbu kostních tkání při osteoporóze, v době růstu, gravidity, laktace, při hojení zlomenin, při křivici a měknutí kostí.

Calcidrink photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: 450 g - ananas
Cena: 683 Kč
Vaše cena: 639 Kč
Ušetříte: 44 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Orling
 ks 

Přípravek zasahuje svým složením celou hlavní oblast kostního metabolismu. Obsahuje nejpřístupnější zdroj vápníku ve formě laktoglukonátu vápenatého, který je 450krát využitelnějším zdrojem než calcium carbonicum obsažené v běžných přípravcích. Mangan přispívá k zabezpečení normální struktury kostí, zinek je důležitý pro syntézu bílkovin – kolagenu. Ořešák královský, smetanka lékařská a přeslička rolní podporují hojivé procesy a růst kostí.

  • vhodné pro osoby trpící „odvápněním kostí“
  • se zvýšenou potřebou vápníku
  • rostoucím dětem a mládeži od 10 let
  • starším lidem obecně

KOLAGENNÍ PEPTIDY

Významně ovlivňují a prodlužují efekt působení kalcitoninu na kostní tkáň. Hormon kalcitonin je tvořen štítnou žlázou, do jejíž funkce významně zasahuje jód. Kromě mnoha dalších blahodárných účinků zamezuje jód v kombinaci s fluórem tvorbě zubního kazu.

HOŘČÍK

Je velmi důležitý pro podporu metabolismu vápníku, přispívá k zachování zdravých kostí a zubní skloviny a uklidňuje nervový systém. Je nezbytný pro udržení vápníku ve využitelném stavu.

VITAMÍN D

Pomáhá při vstřebávání vápníku a fosforu, které jsou potřebné pro zdravé kosti a zuby. Spolu s vitamínem K umožňuje karboxylaci osteokalcinu, bílkoviny důležité pro dobrou stavbu kosti.

VITAMÍN C

Účastní se při tvorbě kolagenu, bílkoviny zásadní pro správnou tvorbu kostní a pojivové tkáně. S vitamínem E ochraňují svými antioxidačními účinky organismus před negativním působením volných peroxidových radikálů.

Užívání

1 odměrka (cca 13 g) 1 – 2krát denně. Nevhodné pro děti do 10 let.

Složení

Želatinový hydrolyzát, laktoglukonát vápenatý, kyselina citronová, kyselina jablečná, bylinný macerát, oxid hořečnatý, maltodextriny, kyselina askorbová, vitamín E, glukonát zinečnatý, náhradní sladidlo: aspartam, glukonát manganatý, glukonát měďnatý, monofluorofosfát sodný, přírodní barvivo : beta-karoten, vitamín D3, vitamín K, jodid draselný.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

SILICA STAR

SILICA STAR photo

Napomáhá podporovat ukládání vápníku do kostí, kožním chorobám, onemocněním močových cest, hemeroidům a k posílení imunitního systému.

DOLOMITE STAR

DOLOMITE STAR photo

Přísun vápníku do těla ve správném množství a také správná výživa a dostatečná fyzická zátěž napomáhají vzniku vápníkové zásoby kostní tkáně.

Dias Forte

Dias Forte photo

Obsahuje unikátní složení čtyř druhů kolagenů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)