Chanca Piedra ničitel ledvinových a žlučníkových kamenů

Chanca Piedra photo

Bylina je po generace užívána indiány jako léčivka., oblíbená je i v přírodní čínské medicíně.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 150 + 50 tobolek ZDARMA
Cena: 600 Kč
Vaše cena: 499 Kč
Ušetříte: 101 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Olimpex
 ks 

Obsahuje vysoké množství alkaloidů. Prokazatelné jsou její účinky při potížích s ledvinovými nebo žlučníkovými kameny.

Chanca Piedra

Malá rostlina deštných pralesů, jejíž název se dá přeložit jako „roztříštěný kámen“ či „lomikámen“. Celé generace amazonských národů jej používaly jako účinný prostředek na žlučové kameny, ledvinové kameny či jiné potíže urologického charakteru. Výborně se však osvědčuje i při jiných potížích, jako jsou koliky, chřipky, horečky, choroby z nachlazení a poruchy trávení. Je efektivní při jaterních potížích, jako je například hepatitida. Dokáže snížit teplotu a užívá se s úspěchem při chřipkových onemocněních.

Dávkování

2 tobolky denně.

Složení

V 1 tobolce – chanca piedra pulvis 300 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
15. 12. 2016 14:16 Anna

Po infarktu do oka si píchám Fraxiparine forte na ředění krve. Byly mi při sonu břicha zjištěny malé kamínky ve žlučníku. Není užívání tobolek nebo pití čaje z Chanca Piedra překážkou? Nemám žádné bolesti žlučníku ,ani jsem neměla nikdy záchvat. Byla mi doporučena operace, ale na tu nemám nejmenší chuť jít.Děkuji za odpověďf.

Vitalita

Naprosto chápu Váš postoj k operaci.

Pokud jde o produkt Chanca Piedra, na Vaše potíže Vám jej mohu vřele doporučit, právem se produktu Chanca Piedra říká „lomikámen“

Co se týče kontraindikací při užívání s lékem na ředění krve, nejsou zaznamenány.

Doplněk stravy, který by se neměl užívat s léky na ředění krve je např. Ginkgo Biloba.

O užívání doplňku stravy prosím informujte svého lékaře.

16. 1. 2017 16:52 Jana

Dobrý den,na sonu mi byly zjištěny malé kamínky ve žlučníku.Asi do 8mm.Chanca Piedra spíš než rozpouští kamínky je teda vypuzuje,uvolněním hladkého svalstva.A má otázka zní -nemůže se tím pádem ucpat žlučovod?Jelikož žlučovod je široký taky 7mm i míň i víc podle toho jak u koho.Mám strach,že se mi tam kamínek blokne.Děkuji za odpověď.

Vitalita

Samozřejmě chápeme Vaše obavy z blokace kamínku.

V praxi jsme se prozatím nesetkali s případem, že by užíváním Chancy Piedry došlo k ucpání žlučovodu.

Užíváním dochází prvotně k rozpadávání žlučových kamínků a následného vyloučení z těla ven.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Z naší strany bychom doporučili dietní režim a dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového, tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

O užívání produktu Chanca Piedra prosím informujte svého lékaře.

26. 1. 2017 13:26 hana Stunová

Mám v levé ledvině stent a kameny ve velikosti 13 krát 7 mm a druhý 11 krát 4 mm. mohu užívat tento lék. Hana

Vitalita

Ano, můžete jej užívat.

29. 1. 2017 10:00 Martin

Dobrý den, mohu přípravek Chanca Piedra používat, když mám ve žlučníku 4 kameny do velikosti 15mm? Není zde riziko ucpání žlučovodu? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Samozřejmě chápeme Vaše obavy z blokace kamínku.

V praxi jsme se prozatím nesetkali s případem, že by užíváním Chancy Piedry došlo k ucpání žlučovodu. Užíváním dochází prvotně k rozpadávání žlučových kamínků a následného vyloučení z těla ven.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů. Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Z naší strany bychom doporučili dietní režim a dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven. Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů. Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

O užívání produktu Chanca Piedra prosím informujte svého lékaře.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

29. 1. 2017 15:00 Jana

Dobrý den, na podzim mi byl na sono vyšetření zjištěn ve žlučníku kamínek velikosti 13mm.
Je pro mne užívání Chandra Piedra vhodné ?
Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Doplněk stravy Chanca Piedra Vám můžeme vřele doporučit. Chanca Piedra neboli lomikámen je malá rostlina pocházející z deštných pralesů.

Obsahuje výtažky alkaloidů, které dokáží uvolnit hladkou svalovinu specifickou pro močový a žlučový trakt, čím napomáhají k vypuzení kamínků a odstranění potíží. Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Velmi důležitý je dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

27. 2. 2017 17:41 Zuzka

Dobrý den, od druhého porodu mě trápí žlučníkové kamínky. Mohu chancu piedru i při kojení? Malá má rok a kojí se občas přes den a i v noci.. Děkuji

Vitalita

Přípravek není doporučován pro těhotné a kojící, tedy doporučuji až po ukončení kojení.

4. 3. 2017 22:06 Simonkka

Dobry den, ledvinovi kamen, 25mm.rozpusti chanca piedra? Dekuji za odpověď

Vitalita

Ano, může pomoci, ačkoliv kamínek je již dost velký. Můžete vyzkoušet spolu s dostatečným příjmem tekutin a uvidíte.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

10. 3. 2017 15:56 Věra Reichmannová

jak dlouho je nutné pít čaj Chanca piedra k odstranění kamínků ze žlučníku Díky za odpověď Reichmannová Praha

Vitalita

Nevím jaký čaj myslíte, toto jsou tabletky. Každopádně délka užívání je individuální, záleží na velikosti a množství. Určitě je to však na dlouhodobé užívání.

23. 3. 2017 14:07 Eva

Dobrý den,žlučník nemám již 40let a nyní nastaly problémy .Diagnostikované mi byly kamínky ve žlučovodu/ žlučovod rozšířený na 12–15 mm/
Je pro mne užívání Chandra Piedra vhodné ?
Mockrát děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, přípravek doporučuji užívat na zmíněné problémy.

24. 3. 2017 05:59 Katka

Dobry den,chcela by som sa spytat,ci mozem chanca piedru uzivat bez obmedzeni,aj ked uz nemam zlcnik.mala som tiez v nom kamene,mam celozivotne problemy s mocovym ustrojenstvom,okrem ineho.dakujem

15. 8. 2017 20:57 Lucie

Dobrý den mam ledvinovy kamen 3mm mezi ledvinou a moc.měchyrem v panvicce piju chanza piedra čaj je šance na rozpuštění kamene?cekam na zakrok LERV

31. 8. 2017 09:08 Antonín

Dobrý den. Na sonu mi byly zjištěny 2 žlučníkové kameny o velikosti 14mm. Mám obavy, že při užívání uvedeného čaje se pohybem kamenů zneprůchodní (ucpou) žlučové cesty. Doporučíte mi uvedený čaj použít?

Vitalita

Nejsem si jistý jaký čaj myslíte. Dotaz píšete k tabletkové variantě.

1. 9. 2017 13:48 Antonín

Máte pravdu. Ale dotaz směřuje obecně k užívání čaje Chanca Piedra v sušené formě nebo i v tabletové variantě.
Děkuji a přeji hezký den.

Vitalita

Obecně je Chanca Piedra vhodná k vypuzení kamínků a odstranění potíží. Vhodný je taky dostatečný příjem tekutin.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

4. 10. 2017 10:54 Bára

Dobrý den, mám dotaz , skoro rok užívám Chanca piedra v tobolkách, musím říct, že je to zázrak, protože jsem ledvinové koliky měla každý měsíc a od doby užívání jsem už neměla ani jednu. Chci se jen zeptat jak se dlouho Chanca Piedra může užívat, jak píši užívám ji už skoro rok a ráda bych pokračovala dál. Děkuji za odpověď

Vitalita

Velmi nás těší Vaše spokojenost s doplňkem stravy Chanca Piedra.

Produkt můžete užívat dlouhodobě. Jelikož účinek této rostliny přetrvává v těle delší dobu, je možné si dát i např. 1–2 měsíce pauzu.

10. 11. 2017 23:55 Renata Zálešáková

Dobrý den,..jsem žena 51 let ,.Sjogrenův syndrom,.užívám vessel na ředění + Plaquenil ,2× tromboza,.od 13 let oboustranná lithiasa. 2 x do roka odchod kamínků z ledvin.. Nyní na CT 2 cm nad močovým měchýřem , kámen Apatit 7 × 3 × 9cm. Velké nutkání na močení ,.tlak do močového měchýře,Nechce se mu ven.! Koupila jsem si sypanou nať lomikámen. Nezačnou se mi po čaji pohybovat ostatní kamínky v ledvinách 6 –8 mmm. ? Jinak aktivní,.sport – fitness,. Děkuji za čas. Pěkný den přeji… Renata

Vitalita

Bohužel neznám co jste si přesně zakoupila, ale obecně lomikámen má vliv i na ledvinové kamínky. Možná by bylo vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

2. 12. 2017 22:47 jitka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Dcera má 4 roky a má žlučníkové kameny.Jeden je 1 cm velký a druhý 5 mm.Mohl by jí doplňek stravy chanca piedra pomoci k rozpuštění techto kamenů?děkuji za odpověď.Jitka

4. 3. 2018 09:42 Martina Eliášová

Přípravek užívám od 6.1. -na ledvinový kámen. Při kontrole v polovině února byl kámen o 15 mm na 10mm zmenšený. Minulý týden jsem opět slyšela „slibné“ cinkutí na WC. Jak dlouho mohu užívat – termín dlouhodobě je velmi šalamounsky řečen.
Jsem s produktem maximálně spokojena, doporučuji všem a dělám propagaci, protože to není podvod…Jen se mi po něm lámou vlasy – souvisí zřejmě se slovem lomikámen- láme, ale kvalitní kondicionér to zvládá. Děkuji za odpověď ohledně délky užívání…

Vitalita

Děkujeme za Vaši pozitivní reakci na produkt.

Upřímně, jsme velice rádi, že jste s produktem spokojena, děkujeme i za Vaši propagaci této úžasné byliny.

Pokud jde o užívání, minimálně bych doporučovala dávkovat po dobu 3 měsíců.

Posléze, pokud bude kamínek ještě menší nebo bude vypuzen, si klidně můžete „naordinovat“ 2 měsíční pauzu, účinek byliny přetrvává v organismu delší dobu.

Pokud jde o lámání vlasů, bohužel jsem nedohledala žádnou informaci, že by chanca piedra mohla být příčinou.

5. 4. 2018 12:25 David Šupik

Dobrý den, mám 2 žlučnikové kameny velikosti 7 mm. Začal jsem užívat vás přípravek. Jak poznám, že jsem kameny vypudil? Děkuji za odpověď Šupík

Vitalita

Pokud jde o rozpoznání, že kamínky se rozdrtili a vypudili z těla ven je individuální. Kamínky se mohou rozpadnout na prášek, tudíž to zákazník ani nepocítí.

Nebo se z těla mohou uvolňovat drobné části kamínků, které je možné zaregistrovat při močení, kdy kamínek, jak psala jedna zákaznice cinkne o toaletní mísu.

20. 4. 2018 19:27 Olga Stankova

Dobry den,mam ve žlučniku kamen 2cm v podobe pulměsičku,myslite ze by se mohl rozpustit po uživani tablet,mam strach z operace a muj lekar nevěři na bylinky,ale ja ano.Děkuji.

Vitalita

Ano, může pomoci, ačkoliv kamínek je již dost velký. Můžete vyzkoušet spolu s dostatečným příjmem tekutin a uvidíte.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

23. 4. 2018 15:29 Navrátilová Zdenka

V pravé ledvině mi zjistili kámen 2mmx1,5 a několik malých,
zatím mě jen pozorují, zvýšený pitný režim, potíže nemám,nejra
ději bych se operaci vyhnula.
Četla jsem o chanca piedra,a chci se zeptat, zda máte zkušenost
zda se i tak velký kámen může rozpouštět, zmenšovat,
Lékaři tvrdí, že na rozpouštění nic není.
Děkuji

Vitalita

Ano, i tak velký kámen se podařilo rozpustit. Viz např. dotaz z 4. 3. 2018

29. 6. 2018 18:01 Veronika

Dobrý den
Mam ve zlucniku par kamínků, jeden je něco kolem dvou cm. Uzivam caj chanta piedra. Myslite ze stejne ucine jsou i tyto tablety? Dekuji moc

Vitalita

Z našeho pohledu nevidíme až tak markantní rozdíl v účinnosti, asi záleží na každém zákazníkovi, jakou formu užívání si zvolí.

Jelikož jsme každý jiný, tak každému z nás svědčí jiné užívání. Někdo z nás nemá moc času na přípravu čaje a tak to řeší užíváním tobolek.

6. 9. 2018 08:54 Jiřina Hladikova

Dobrý den, od ledna t.r. Co mi byl zjištěn sonem plný žlučnik kamenů, které se nedotýkají stěny- nemam záchvaty, konzumují vše, ale cítím se plně , ze nemohu jist , užívám (nejdříve čaj) , nyní tobolky Chanca Piedra. Zkusim rok s užíváním, myslíte, ze by se daly kameny rozpustit? Chirurg doporučuje operaci laparosk. Celého žlučníku. Děkuji za radu. Jirina

Vitalita

Ano, mohli, ale je to velmi individuální. Záleží i na velikosti kamínků, na stravě a taky je vhodný vyšší příjem tekutin.

20. 11. 2018 21:43 Jiří

Zdravím,jaký může mít tento doplněk stravy účinek na nefunkčním žlučníku,nebo ledvinové cystě?

7. 12. 2018 11:29 Věra

Musím užívat warfarin. je pro vhodné užívat chancu piedru, eventuelně pít čaj z této byliny?

Vitalita

Pokud jde o užívání warfarinu, dle dostupných informací se nikde neuvádí, že by se chanca piedra nemohla užívat s tímto lékem.

Jen bychom doporučili o užívání informovat lékaře.

14. 1. 2019 12:56 Eva Hlaváčková

Dobrý den,

lze říci za jak dlouho (alespoň přibližně) se mi rozpustí žlučové kameny?,

Vitalita

Záleží na velikosti, ale počítejte třeba měsíc u menších kamínků.

22. 1. 2019 10:44 Jozef

Dobry den mam ladvinove kamene 3×3mm a jeden 4mm a scel by som toto viskusat pomohlo by mi to? Je tam niejake riziko zapchat mocovod?dakujem

25. 1. 2019 13:29 Eva Hlaváčková

Dobrý den,
jak se dá poznat, že nějaké žlučové kameny už odešly? Prý bych měla pociťovat bolest, když procházejí žlučovody, ale nemám nějak výrazné bolesti a ve stolici jsem zatím nic neviděla.

25. 1. 2019 13:32 Eva Hlaváčková

Ještě jsem zapomněla. Tento přípravek rozpouští cholesterolové i bilirubinové kameny?

3. 2. 2019 20:03 Pavlína Dupalová

Dobrý večer, omlouvám se za možná dotaz mimo,ale je možné použít tento produkt na kameny v močovém měchýři pro psa(6kg). Nechci,aby šel na operaci ( byl operován před půl rokem). Děkuji

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

WATER PILL STAR

WATER PILL STAR photo

Pomáhá udržovat optimální hladinu krevního tlaku.

Kotvičník pozemní - bylinná tinktura

Kotvičník pozemní - bylinná tinktura photo

Ovlivňuje celou řadu životně důležitých funkcí, má vliv na rozpouštění močových kamenů, působí na zlepšení činnosti srdce a cév.

URO-Manosa

URO-Manosa photo

Působí na přirozenou funkci močové ústrojí.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)