Chanca Piedra ničitel ledvinových a žlučníkových kamenů

Chanca Piedra photo

Bylina je po generace užívána indiány jako léčivka., oblíbená je i v přírodní čínské medicíně.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 150 + 50 tobolek ZDARMA
Cena: 600 Kč
Vaše cena: 499 Kč
Ušetříte: 101 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Olimpex
 ks 

Obsahuje vysoké množství alkaloidů. Prokazatelné jsou její účinky při potížích s ledvinovými nebo žlučníkovými kameny.

Chanca Piedra

Malá rostlina deštných pralesů, jejíž název se dá přeložit jako „roztříštěný kámen“ či „lomikámen“. Celé generace amazonských národů jej používaly jako účinný prostředek na žlučové kameny, ledvinové kameny či jiné potíže urologického charakteru. Výborně se však osvědčuje i při jiných potížích, jako jsou koliky, chřipky, horečky, choroby z nachlazení a poruchy trávení. Je efektivní při jaterních potížích, jako je například hepatitida. Dokáže snížit teplotu a užívá se s úspěchem při chřipkových onemocněních.

Dávkování

2 tobolky denně.

Složení

V 1 tobolce – chanca piedra pulvis 300 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
Vitalita

Při udávané velikosti kamene 2,5 cm nelze s pomocí potravního doplňku Chanka Piedra dosáhnout odstranění a současně nedoporučujeme v tomto konkrétním případě vůbec přípravek používat.

10. 3. 2015 11:04 Jarek

Dobrý den..Před 2 týdny mi na sonu zjistili malé kamínky a písek ve žlučníku..A za 6 tydnů si mám naplanovat operaci..Ale nějak se nechci nechat řezat a ani laparoskopicky štourat ve mě…Tak bych se chtěl zeptat zda by mi Chanca Piedra pomohla ? Děkuji za odpověd

Vitalita

Určitě může pomoci, doporučuji vyzkoušet a snad se podaří kamínky odstranit.

24. 3. 2015 08:27 Eva

Dobrý den,
v lednu jsem byla na LERV ( 2,3 cm kamínek v levém dolním laloku), podařilo se rozbít na mil. fragmenty a 1kamínek 8mm. Částečně vyloučeno v únoru. Po rentgenu zjištěno, že zbytky zůstaly v ledvině s tím, že ledviny nefungují tak, jak by měly. Může mi tento přípravek pomoci?

Vitalita

Ano, přípravek může pomoci.

27. 3. 2015 13:05 Anna

Dobrý den, mám na ultrazvuku zjištěno 8 až 10 kaminku v žlučníku 8 až 10 mm velké. Na odstranění žlučníku nechci. Pomůže mi tento přípravek? Děkuji.

Vitalita

U této velikosti kamínků by mohl pomoci.

30. 3. 2015 10:26 DARINA ČERVEŇAKOVÁ

Dobrý den!
Mám zánět žlučníku který přetrvává řadu let ,jde zaléčit Chanca Piedra ,nebo je nato něco jiného ?

Děkují!

Vitalita

Dobrou zkušenost mám s přípravkem Protect Liver

31. 3. 2015 20:52 Luboš

Mám už potřetí ledvinový kámen. Naposledy před rokem a půl o velikosti 6–7 mm,který mi odstranili operativně. Teď mám zjištěný v druhé ledvině kamínek 2–3 mm. Bolest nejsou tak velké jako minule, a proto zkusím užívat tablety chanca piedra. Dám vědět, jak to dopadlo. I všem ostatním držím palce a přeji zdraví.

8. 4. 2015 16:33 Jarda

Měl jsem zánet slinivky,na sono mi ve žlučníku našli kamínek 4mm,myslíte že bych mohl tohle užívat..Děkuji

Vitalita

Ano, přípravek by mohl pomoci.

13. 4. 2015 00:10 Luboš

Při užívání chanca piedry doporučujete užívání hořčíku a B6. Jaký mají význam pro vyloučení ledvinového kamínku? Je možno použít magne B6 forte (nebo Relax) ?

23. 4. 2015 22:26 Luboš

…asi špatná otázka !

27. 5. 2015 09:19 Milena Dvořáková

Dobrý den,
byla jsem na vyšetření žlučníku – SONO, a zjistili mi kámen velikosti 15 mm. Vyšetřující lékař doporučuje chirurgické vyšetření, tedy odstranění ˇ- laparoskopicky, dokud není zánět. Tento zákrok se mi nechce podstupovat, a vůbec žádný chirurgický zákrok. Pomohl by mi při této velikosti kamene k jeho odstranění Váš produkt Chanca Piedra, popř. jiný. Vámi doporučený produkt? Děkuji za odpověď.

13. 6. 2016 21:30 Karel

Dobrý den,
mám v pravé ledvině kamen oxalan, 10– 12 mm. Může mně Chanca Piedra pomoci? Jsou lepší tobolky a nebo vývar z natě? Děkuji za odpoveď

Vitalita

Potravní doplněk – produkt Chanca piedra (peruánská rostlina) neboli lomikámen Vám můžeme vřele doporučit. Účinky při užívání čaje či tobolek jsou stejné, při pití čaje tak více podporujete pitný režim.

Díky svým spasmolytickým a diuretickým účinkům je rostlina známá pro své schopnosti odstraňovat močové a ledvinové kameny.

Uvolňuje hladké svalstvo a podporuje vylučování moči a kaménky tak za kratší či delší dobu vyjdou z těla přirozenou cestou.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Velmi důležitý je dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

Doporučili bychom vodu s trochou citronové šťávy, jenž obsahuje citráty, které tvorbu kamenů zamezují.

Současně s užíváním Chancy piedry je vhodné konzumovat vodní meloun, popř. podstoupit jednodenní půst pouze o vodním melounu, který pomáhá vyčistit ledviny i zbytku těla.

Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

22. 9. 2016 09:46 Martina

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je vhodné tobolky Chancy piedry užívat nalačno nebo až po jídle, popř. zda je to jedno. Nyní mi dorazilo první balení a chtěla bych si to upřesnit.

Velice děkuji za odpověď.

Vitalita

Nezáleží na tom, můžete užívat před i po jídle.

21. 10. 2016 17:45 Věra Hrubá

Dobrý den jsem po operaci žlučníku a mám obavy že se mi ucpávají žlučovody je tento přípravek vhodný nerada bych šla na nepříjemné čištění Děkuji za odpověd

Vitalita

Chápeme Vaše obavy z čištění. Doplněk stravy Chanca Piedra neboli lomikámen je malá rostlina pocházející z deštných pralesů.

Obsahuje výtažky alkaloidů, které dokáží uvolnit hladkou svalovinu specifickou pro močový a žlučový trakt, čím napomáhají k vypuzení kamínků a odstranění potíží. Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Velmi důležitý je dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven. Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

15. 12. 2016 14:16 Anna

Po infarktu do oka si píchám Fraxiparine forte na ředění krve. Byly mi při sonu břicha zjištěny malé kamínky ve žlučníku. Není užívání tobolek nebo pití čaje z Chanca Piedra překážkou? Nemám žádné bolesti žlučníku ,ani jsem neměla nikdy záchvat. Byla mi doporučena operace, ale na tu nemám nejmenší chuť jít.Děkuji za odpověďf.

Vitalita

Naprosto chápu Váš postoj k operaci.

Pokud jde o produkt Chanca Piedra, na Vaše potíže Vám jej mohu vřele doporučit, právem se produktu Chanca Piedra říká „lomikámen“

Co se týče kontraindikací při užívání s lékem na ředění krve, nejsou zaznamenány.

Doplněk stravy, který by se neměl užívat s léky na ředění krve je např. Ginkgo Biloba.

O užívání doplňku stravy prosím informujte svého lékaře.

16. 1. 2017 16:52 Jana

Dobrý den,na sonu mi byly zjištěny malé kamínky ve žlučníku.Asi do 8mm.Chanca Piedra spíš než rozpouští kamínky je teda vypuzuje,uvolněním hladkého svalstva.A má otázka zní -nemůže se tím pádem ucpat žlučovod?Jelikož žlučovod je široký taky 7mm i míň i víc podle toho jak u koho.Mám strach,že se mi tam kamínek blokne.Děkuji za odpověď.

Vitalita

Samozřejmě chápeme Vaše obavy z blokace kamínku.

V praxi jsme se prozatím nesetkali s případem, že by užíváním Chancy Piedry došlo k ucpání žlučovodu.

Užíváním dochází prvotně k rozpadávání žlučových kamínků a následného vyloučení z těla ven.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Z naší strany bychom doporučili dietní režim a dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového, tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

O užívání produktu Chanca Piedra prosím informujte svého lékaře.

26. 1. 2017 13:26 hana Stunová

Mám v levé ledvině stent a kameny ve velikosti 13 krát 7 mm a druhý 11 krát 4 mm. mohu užívat tento lék. Hana

Vitalita

Ano, můžete jej užívat.

29. 1. 2017 10:00 Martin

Dobrý den, mohu přípravek Chanca Piedra používat, když mám ve žlučníku 4 kameny do velikosti 15mm? Není zde riziko ucpání žlučovodu? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Samozřejmě chápeme Vaše obavy z blokace kamínku.

V praxi jsme se prozatím nesetkali s případem, že by užíváním Chancy Piedry došlo k ucpání žlučovodu. Užíváním dochází prvotně k rozpadávání žlučových kamínků a následného vyloučení z těla ven.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů. Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Z naší strany bychom doporučili dietní režim a dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven. Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů. Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

O užívání produktu Chanca Piedra prosím informujte svého lékaře.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

29. 1. 2017 15:00 Jana

Dobrý den, na podzim mi byl na sono vyšetření zjištěn ve žlučníku kamínek velikosti 13mm.
Je pro mne užívání Chandra Piedra vhodné ?
Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Doplněk stravy Chanca Piedra Vám můžeme vřele doporučit. Chanca Piedra neboli lomikámen je malá rostlina pocházející z deštných pralesů.

Obsahuje výtažky alkaloidů, které dokáží uvolnit hladkou svalovinu specifickou pro močový a žlučový trakt, čím napomáhají k vypuzení kamínků a odstranění potíží. Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

Vzhledem k tomu, že existuje více druhů ledvinových kamenů, z nichž nejznámější jsou oxalátové kameny, nelze přesně určit časový horizont účinku byliny.

Velmi důležitý je dostatečný příjem tekutin, který napomáhá vylučování kamenů z těla ven.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

Vzhledem k tomu, že rostlina nemá vedlejší účinky, je možné ji užívat dlouhodobě.

27. 2. 2017 17:41 Zuzka

Dobrý den, od druhého porodu mě trápí žlučníkové kamínky. Mohu chancu piedru i při kojení? Malá má rok a kojí se občas přes den a i v noci.. Děkuji

Vitalita

Přípravek není doporučován pro těhotné a kojící, tedy doporučuji až po ukončení kojení.

4. 3. 2017 22:06 Simonkka

Dobry den, ledvinovi kamen, 25mm.rozpusti chanca piedra? Dekuji za odpověď

Vitalita

Ano, může pomoci, ačkoliv kamínek je již dost velký. Můžete vyzkoušet spolu s dostatečným příjmem tekutin a uvidíte.

Je vhodné se vyvarovat pití jak ledového tak horkého čaje, vzhledem k tomu, že taktéž obsahuje oxalát, který napomáhá vzniku ledvinových kamenů.

10. 3. 2017 15:56 Věra Reichmannová

jak dlouho je nutné pít čaj Chanca piedra k odstranění kamínků ze žlučníku Díky za odpověď Reichmannová Praha

Vitalita

Nevím jaký čaj myslíte, toto jsou tabletky. Každopádně délka užívání je individuální, záleží na velikosti a množství. Určitě je to však na dlouhodobé užívání.

23. 3. 2017 14:07 Eva

Dobrý den,žlučník nemám již 40let a nyní nastaly problémy .Diagnostikované mi byly kamínky ve žlučovodu/ žlučovod rozšířený na 12–15 mm/
Je pro mne užívání Chandra Piedra vhodné ?
Mockrát děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, přípravek doporučuji užívat na zmíněné problémy.

24. 3. 2017 05:59 Katka

Dobry den,chcela by som sa spytat,ci mozem chanca piedru uzivat bez obmedzeni,aj ked uz nemam zlcnik.mala som tiez v nom kamene,mam celozivotne problemy s mocovym ustrojenstvom,okrem ineho.dakujem

15. 8. 2017 20:57 Lucie

Dobrý den mam ledvinovy kamen 3mm mezi ledvinou a moc.měchyrem v panvicce piju chanza piedra čaj je šance na rozpuštění kamene?cekam na zakrok LERV

31. 8. 2017 09:08 Antonín

Dobrý den. Na sonu mi byly zjištěny 2 žlučníkové kameny o velikosti 14mm. Mám obavy, že při užívání uvedeného čaje se pohybem kamenů zneprůchodní (ucpou) žlučové cesty. Doporučíte mi uvedený čaj použít?

Vitalita

Nejsem si jistý jaký čaj myslíte. Dotaz píšete k tabletkové variantě.

1. 9. 2017 13:48 Antonín

Máte pravdu. Ale dotaz směřuje obecně k užívání čaje Chanca Piedra v sušené formě nebo i v tabletové variantě.
Děkuji a přeji hezký den.

Vitalita

Obecně je Chanca Piedra vhodná k vypuzení kamínků a odstranění potíží. Vhodný je taky dostatečný příjem tekutin.

Výsledky klinických testů potvrzují účinnost byliny při preventivní ochraně před další tvorbou kamenů.

4. 10. 2017 10:54 Bára

Dobrý den, mám dotaz , skoro rok užívám Chanca piedra v tobolkách, musím říct, že je to zázrak, protože jsem ledvinové koliky měla každý měsíc a od doby užívání jsem už neměla ani jednu. Chci se jen zeptat jak se dlouho Chanca Piedra může užívat, jak píši užívám ji už skoro rok a ráda bych pokračovala dál. Děkuji za odpověď

Vitalita

Velmi nás těší Vaše spokojenost s doplňkem stravy Chanca Piedra.

Produkt můžete užívat dlouhodobě. Jelikož účinek této rostliny přetrvává v těle delší dobu, je možné si dát i např. 1–2 měsíce pauzu.

10. 11. 2017 23:55 Renata Zálešáková

Dobrý den,..jsem žena 51 let ,.Sjogrenův syndrom,.užívám vessel na ředění + Plaquenil ,2× tromboza,.od 13 let oboustranná lithiasa. 2 x do roka odchod kamínků z ledvin.. Nyní na CT 2 cm nad močovým měchýřem , kámen Apatit 7 × 3 × 9cm. Velké nutkání na močení ,.tlak do močového měchýře,Nechce se mu ven.! Koupila jsem si sypanou nať lomikámen. Nezačnou se mi po čaji pohybovat ostatní kamínky v ledvinách 6 –8 mmm. ? Jinak aktivní,.sport – fitness,. Děkuji za čas. Pěkný den přeji… Renata

Vitalita

Bohužel neznám co jste si přesně zakoupila, ale obecně lomikámen má vliv i na ledvinové kamínky. Možná by bylo vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

2. 12. 2017 22:47 jitka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Dcera má 4 roky a má žlučníkové kameny.Jeden je 1 cm velký a druhý 5 mm.Mohl by jí doplňek stravy chanca piedra pomoci k rozpuštění techto kamenů?děkuji za odpověď.Jitka

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Urofit

Urofit photo

Díky obsahu tří účinných látek výrazně přispívá ke zdraví močového traktu.

Dýňové tablety

Dýňové tablety photo

Na posílení pánevního dna a močového měchýře ženy.

Vřes, pcháč, měsíček lékařský - bylinná tinktura

Vřes, pcháč, měsíček lékařský - bylinná tinktura photo

Posiluje zdravý stav a funkci ženských orgánů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)