Cholestone ochránce srdce a cév

Cholestone photo

Snižuje hladinu cholesterolu, vysoký krevní tlak, podporuje činnost srdce a cévního systému

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 655 Kč
Vaše cena: 569 Kč
Ušetříte: 86 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: CaliVita
 ks 

Dnes už víme, že tuky hrají významnou roli při vzniku obezity, vysokého krevního tlaku a arteriosklerózy. Je proto důležité, abychom dávali mimořádný pozor na to, které tuky a v jakém množství jsou vhodné na pokrytí naší denní potřeby energie. Pouze v tucích živočišného původu je obsažen cholesterol. Nasycené mastné kyseliny zpravidla zvyšují hladinu cholesterolu v krvi, nenasycené, které se vyskytují především některých olejích rostlinného původu a margarinech, ji však mohou snížit. Poněvadž vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem řady onemocnění, je mimořádně důležité dbát na udržování normálních hodnot této látky v krvi, na příjem potřebných tuků a na zásobování organismu vhodnými antioxidanty. Právě v tom nám poskytuje značnou pomoc přípravek Cholestone. Olej z lněných semínek zabezpečuje potřebný příjem nenasycených mastných kyselin, jablečný pektin působí blahodárně na procesy trávení a vstřebávání, vitaminy C a E působí jako antioxidanty a chrom s lecitinem jsou vhodným doplněním této ojedinělé kombinace látek.

Užívání produktu je hlavně doporučeno v případě vysoké hladiny cholesterolu, obezity, a vyskytl li se již v rodině infarkt myokardu, vysoký krevní tlak nebo arteriosklerosa.

Dávkování

3× 1 tableta denně

Jedna tableta obsahuje

olej ze lněných semínek 200 mg
Jablečný pektin 200 mg
Česnek 200 mg
Vitamin C 60 mg
Vitamin E 10 mg
Chrom 50 mg
Lecitin 100 mg

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

SLIM FIBER STAR

SLIM FIBER STAR photo

Pro zdravý střevní trakt, udržení správné hladiny cholesterolu a zvýšení imunity.

CHITOSAN STAR

CHITOSAN STAR photo

1 kapsle na sebe váže až 8 g tuku.

Spirulina Advance

Spirulina Advance photo

Je pěstována v čistém prostředí na ostrově Hainan v Jihovýchodní Asii. Kvalita surovin a celého výrobního procesu je garantována certifikací BIO.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)