Cistus incanus virová onemocnění

Infekce způsobené bakteriemi, plísněmi a chlamydiemi.

Cistus incanus photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 570 Kč
Vaše cena: 519 Kč
Ušetříte: 51 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Cistus incanus je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z listů růže Cistus incanus a čistou esenci Cistus ladanifer.

Extrakt z rostliny obsahuje mnoho důležitých prvků, zejména vápník, hořčík, zinek, železo. Zásadní pro jeho působení v lidském organismu je však obsah proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné vazbě.

  • na infekční onemocnění způsobená viry
  • působí proti plísním a chlamydiím
  • vhodný zejména u všech typů zánětů horních cest dýchacích
  • pomáhá při infekcích s prolongovaným průběhem, komplikacemi, recidivami a rezistencí na jinou léčbu
  • zvyšuje obranyschopnost organismu
  • působí jako přírodní antioxidant (neutralizuje volné radikály)
  • chrání tkáně při infekci před poškozením zánětem a odpadními toxiny

Bioinformace

Jsou frekvence, které napodobují řídicí impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Cistus incanus

Divoce rostoucí romantická rostlinka s květy v barvách od bílé po karmínově červenou se nápadně podobá divoké růži. Odtud pramení její lidové označení – růže skalní. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistu z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.

Cistus incanus je ceněn především pro své schopnosti účinně bojovat s jakoukoliv infekcí. Obsah polyfenolů tvořený vysokou koncentrací jednotlivých fenolů, mj. známých tříslovin, zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení. A to i virům vysoce agresivním. Cistus tedy zabezpečuje účinnou chemicko-fyzikální ochranu využitelnou jak při onemocnění, tak v prevenci.

Nejznámější je použití cistu při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích, ať již virové, bakteriální, či plísňové. Druhou silnou zbraní Cistus incanus je jeho schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhá uzdravení tím, že zabraňuje toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhému ohrožení a zatížení obranyschopnosti. V této souvislosti se v praxi osvědčil nejen v případě toxinů z bakteriální infekce (chlamydie), ale i po prodělaném parazitárním onemocnění (svrab). Uvádí se, že cistus je několikanásobně silnějším antioxidantem než například zelený čaj, citron či červené víno, čímž kromě zmiňovaných účinků pomáhá jako prevence při zvyšování obranyschopnosti organismu.

Užívání

2–7 kapek 1–3× denně (7 kapek = 0,35 ml). Před použitím důkladně protřepejte (21×). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

26. 9. 2017 09:00 Vrbková

Dobrý den, mám to dotaz. Byla jsem v Turecku a tam jsem si koupila na nachlazení a pastilky Cistus Antivirus pastil. Prosím chci se zeptat, zda nebudete mít toto v prodeji. Je to deset pastilky které se cumlají, 5 pastilek denně a což je na dva dny. Máme vyzkoušeno že to opravdu funguje za dvadny jsme se byli zdraví. Všechny příznaky a nachlazení (bolesti v krku i na průduškách,rýma, chrapot,) ustoupily. Je to vynikající a věc. Děkuji za za odpověď a Vrbková

Vitalita

Hledal jsem u všech dodavatelů, ale bohužel nikdo nedováží do ČR

28. 11. 2017 10:05 anna

mozu sa tieto kvapky cistu incanus uzivat aj pri vysokom krvnom tlaky alebo ci je mozne aby zvysovali krvny tlak

Vitalita

Naopak Cistus Incanus krevní tlak snižuje.

26. 1. 2019 15:57 Petra

Dobrý den, může se Cistus Incanus užívat v těhotenství?
Momentálně jsem ve 13. týdnu, z krve mi byly zjištěny plicní chlamydie a chtěla bych se vyhnout antibiotikům.
Děkuji

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Allicor speciál

Allicor speciál photo

Přispívá k udržení hladiny glukózy v krvi.

Maytenus ilicifolia

Maytenus ilicifolia photo

Zlepšuje paměť, posiluje obranyschopnost, detoxikuje játra a ledviny.

Matuzalem kapsle

Matuzalem kapsle photo

S vysokým obsahem přírodních antioxidantů – flavonoidů, které chrání organismus před negativním působením volných radikálů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)