Kategorie: Drogerie

Dermaphex antimikrobiální pěna bez alkoholu

Eliminuje 99,9 % nejčastěji se vyskytujících bakterií, virů a hub přítomných na pokožce.

Dermaphex photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
50 ml 159 Kč
200 ml 259 Kč
Varianta: 50 ml
Cena: 175 Kč
Vaše cena: 159 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka:
 ks 

Díky pěně s viskozitou podobnou vodě, pokryje Dermaphex® větší plochu pokožky než gel při použití stejného množství přípravku. Proto stačí použít 2 až 3 krát menší množství pro stejnou účinnost. Protože Dermaphex® neobsahuje alkohol, parabeny, vůně, fenoxyethanol, triclosan a další přísady, které se obvykle vyskytují dezinfekčních prostředcích na ruce (jako jsou například alkoholové gely), může být Dermaphex® použit k dezinfekci všech typů pokožky včetně té nejcitlivější. Nelepí, je bez zápachu a zanechává ruce vláčné. Schválené pro profesionální použití (na sálech v nemocnici, v gastronomických provozech,…). Vhodná také pro diabetiky a na dezinfekci povrchů (bezpečná dezinfekce např. na mobily, madla i dětské hračky či dudlíky) Dermaphex splňuje hlavní evropské normy pro biocidy (EN 1040, EN 14476 + A1) a pro dezinfekci rukou (EN1500).

Složení produktu

Obsahuje pouze 3 složky: ionizovanou vodu, benzalkoniumchlorid a karbamid, navázané na sebe speciální technologií nazvanou Hy-IQ (Hyper Ioniq Quotient – zvyšuje účinnost dezinfekce bez zvýšení obsahu účinné látky).

Benzalkoniumchlo­rid Jedná se o kvartérní amonium, dobře známé ve farmaceutickém průmyslu a již také používané v dezinfekčních prostředcích díky své biocidní kapacitě. Jeho účinek je velmi silný. Dermaphex® obsahuje pouze 0,12% tohoto prostředku. Je účinný proti bakteriím, houbám a obaleným virům, protože snadno proniká do jejich buněčné membrány, čímž je činí neaktivní, blokuje jejich růst a rozmnožování.

Ionizovaná voda Nahé viry jsou odolnější a je těžší s nimi bojovat. To je opodstatnění druhé složky – ionizované vody. Ionizovaná voda díky technologii HY-IQ zesiluje účinnost benzalkoniumchlo­ridu bez zvýšení jeho koncentrace a tak se Dermaphex stává účinným i proti nahým virům. Důkazem jsou výsledky testů na rotaviru, který je odpovědný za většinu gastroenteritidy.

Karbamid Kromě ionizované vody, která má přirozeně zvlhčující funkci, posiluje zvlhčující efekt třetí složka – karbamid. Jako Aloe Vera se karbamid běžně používá v kosmetice pro své zvlhčující vlastnosti. Zabraňuje vysychání pokožky, což je velká výhoda oproti výrobkům na bázi alkoholu, jako jsou například hydroalkoholo­vé gely.

Skladování

Skladujte v dobře uzavřeném obalu na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Rouška textilní klasická

Rouška textilní klasická photo

Roušky jsou ze 100% bavlny. Před šitím je látka vypraná na 90°C.

Jednorázová rouška 3 vrstvá

Jednorázová rouška 3 vrstvá photo

Ochranná rouška se skládá ze 3 vrstev. Je vybavena flexibilní gumičkou, která se přizpůsobí každé velikosti hlavy. Horní strana je zesílená pro lepší přilnutí k obrysu obličeje.

Cemio Digitální teploměr Metric 304 Rapid Flex

Cemio Digitální teploměr Metric 304 Rapid Flex photo

Díky ohebné špičce je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 22 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2021 Vitalita.cz (právní doložka)