Kategorie:

Elli MenoOsteo Forte při menopauzálních příznacích

Obsahuje dva unikátní komplexy speciálně vyvinuté pro potřeby ženského organizmu nacházejícího se ve fázi přechodu a po přechodu.

Elli MenoOsteo Forte photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: 60 + 15 tablet ZDARMA
Cena: 325 Kč
Vaše cena: 309 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Simply You
 ks 

Při menopauzálních příznacích

Přípravek obsahuje kompex MenoTM s jetelem lučním a chmelem otáčivým jenž pomáhají ženám vyrovnat se s příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost

Pro přirozený stav kostí

Přípravek obsahuje komplex OsteoTM s obsaženým vápníkem, vitaminem D3 a K2, které pomáhají přispívat k udržení přirozeného stavu kostí.

S obsahem izoflavonů sóje, jetele a chmele otáčivého

Přípravek obsahuje jetel luční, který je prospěšný pro kardiovaskulární systém a zároveň pomáhá udržovat klidný a pohodlný přechod. Chmel otáčivý navíc přispívá k optimální relaxaci a ke zdravému spánku.

Meno™ – pro klidný a pohodlný přechod díky extraktu z jetele lučního

Extrakt z jetele lučního

Je prospěšný pro kardiovaskulární systém, pro pevnost kostí a zároveň pomáhá udržovat klidný a pohodlný přechod.

Extrakt ze šištic chmele otáčivého

Přispívá k optimální relaxaci, ke zdravému spánku a pomáhá ženám vyrovnat se s příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.

Osteo™ – pro přirozený stav kostí díky vápníku, vitaminu D3 a K2

Vápník

Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a také přispívá ke správné činnosti svalů.

Vitamin D3

Přispívá k udržení přirozeného stavu kostí, k normálnímu vstřebávání vápníku a zároveň i k udržení obvyklé hladiny vápníku v krvi. Vitamin K2 přispívá k udržení normálního stavu kostí a k přirozené srážlivosti krve.

Vitamin B12

Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k přirozené tvorbě červených krvinek.

Vitamin B2

Přispívá k přirozenému metabolismu železa a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Co je to menopauza?

U žen ve věku kolem padesáti let dochází k vyhasínání funkce vaječníků, což vede ke snížené tvorbě ženských pohlavních hormonů. V důsledku toho ustává menstruační cyklus ženy. Když se menstruace nedostaví šest měsíců, mluvíme o dokončené menopauze. Menopauza není nemoc, ale mohou ji doprovázet některé velmi nepříjemné příznaky. Asi pět až deset let předtím, než má žena svou poslední menstruaci, může mít menstruační nepravidelnosti, návaly horka a podrážděnosti, po přechodu se může objevit suchost pochvy, úbytek kostní hmoty a další komplikace.

Co je to osteoporóza?

V období menopauzy dochází k přirozeným změnám v organizmu každé ženy. Jedna z těchto změn se rovněž týká řídnutí kostí (osteoporózy).

Metabolický kostní neduh s názvem osteoporóza se projevuje řídnutím kostní tkáně. V kostech se začnou vytvářet póry, dochází k úbytku vápníku a jiných minerálů. Mezi příčiny patří podvýživa, nedostatek spánku, věk či menopauza. Nejčastější projevy se řadí od bolesti zad přes snadnou lomivost kostí, snížení pohyblivosti, zmenšení tělesné výšky až po vytvoření hrbu.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 tobolky denně. Pro rychlejší nástup účinku je možné po dobu prvních 14 – 21 dnů užívat 3 tobolky denně. Pro dosažení dostatečně příznivého účinku je vhodné přípravek užívat dlouhodobě 3 – 4 měsíce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro dospívající dívky. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Současné užívání s léky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

26. 5. 2015 09:57 Kadečková Renata

Dobrý den, jelikož mám s ELLI velice dobré zkušenosti, chtěla bych se zeptat, zda ho mohu užívat déle než je uváděno, třeba rok dva. Jsem po plánované totální hysterektomii a tak jsem ho začala užívat hned po příchodu z nemocnice. Můj gynekolog se jen smál, že si přijdu pro hormonální léčbu, ale já jsem to nevzdala a poctivě zobala ELLI a jsem opravdu spokojená. Dokonce jsem i od ledna zhubla 6kg. Citím se skvěle a všem ženám vřele doporučuji. Žádné návaly, žádné pocení, žádné výkyvy nálad, prostě nic. děkuji Kadečková Renata

28. 8. 2017 16:47 Petra

Dobrý den,mám myom a tudíž si nemohu dovolit hormonální léčbu,aby se myom nezačal zvětšovat.Protože jsem přibrala a to nejen díky myomu,tak mám otázku,můžu tento doplněk užívat?–děkuji za odpověď

Vitalita

Elli MenoOsteo Forte je přírodní doplněk stravy bez vedlejších účinků.

Při možných zdravotních problémech, které nejsou přímo spojeny s menopauzou je nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, který zná podrobně zdravotní stav i skladbu užívaných léků.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)
Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)