Kategorie: Klouby a kosti

Enzycol pro osoby se zvýšenou hladinou kyseliny močové

Enzycol photo

Nové složení bohatší o anthokyaniny, které působí protizánětlivě.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 100 + 40 tobolek
Cena: 520 Kč
Vaše cena: 461 Kč
Ušetříte: 59 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Simply You
 ks 

Příznivě působí na hladinu kyseliny močové. Obsahuje účinné extrakty, které aktivně působí na příznivou regulaci kyseliny močové v lidském organizmu.

Díky celeru, který podporuje diurézu, je navíc přebytečná hladina kyseliny močové vyplavena pryč z lidského organizmu.

Užívání

Při obtížích užívejte 4 tobolky denně (2 ráno a 2 večer) do zmírnění problému.

Při pravidelném užívání 2 tobolky denně (1 ráno a 1 večer) po dobu 2 – 3 měsíců. Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle). Dobře zapijte vodou.

Složení

V 1 tobolce – Multi Clean UPTM komplex 535 mg (extrakt z plodu višně 200 mg, extrakt ze semen celeru 150 mg, extrakt ze semen pistácie 160 mg, kurkumin 25 mg, vitamin C 20 mg).

Poznámka

Odstranění symbolu šroubovice + DNA na krabičce je čistě legislativní, složení zůstává naprosto beze změn. Chceme se k tomuto symbolu vrátit, předpokládáme že na obale se znovu objeví v roce 2018. Simply you.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

22. 7. 2016 10:54 Ela

Užívám vesměs na záněty v kloubech a je to super! zlepšilo se to.. navíc to snižuje i kys. močovou díky celeru a pistácie..takže i doktorka má radost.

27. 11. 2016 20:44 Radek

Dobrý večer,
lze Enzycol DNA užívat déle než 3 měsíce. Nebo snížit dávku na 1× denně? Užívám od konce srpna 1× ráno, 1X večer. Léky /Milurit/ neužívám. Děkuji za odpověď. Radek

Vitalita

Co se týká užívání Enzycolu – při obtížích doporučujeme užívat 4 tobolky denně (2 ráno a 2 večer) do zmírnění problémů.

Při pravidelném užívání doporučujeme 1 tobolku ráno a 1 tobolku večer po dobu 2 – 3 měsíců (kúru doporučujeme absolvovat minimálně 2× ročně).

ENZYCOL – a to jak Power tob., tak DNA tob. je možné také užívat dlouhodobě, ale v průběhu roku udělat 2× pauzu, např. po 5 měsících užívání, tak jako se doporučuje obecně u doplňků stravy, které jsou určeny k dlouhodobému užívání.

Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem, či 30 minut po jídle) a zapijte dostatečným množstvím tekutiny kvůli dobrého vstřebávání.

Určitě se ale nedoporučuje užívat současně s jinými léky proti dně.

2. 8. 2017 13:37 Iva

Dobrý den můžu enzycol nějak rozpustit ve vodě neumím polykat větší tablety.

Vitalita

Ano, je možné vysypat obsah tobolky a užít jej zvlášť, tobolka však zajišťuje že se dostane obsah opravdu až do žaludku a teprve tam se začíná rozpadat … Ale vyloženě problém to není.

25. 9. 2017 16:51 Eva

Dobrý den,je možné si tento dopl. stravy vyzvednout i v některé ze svitavských lékáren, abych nemusela platit poštovné?…budu teprve zkoušet účinek.
Pak by mne zajímalo, zda mi může pomoci na Fibromyalgii a revma jako takové + pokročilá artroza ..a zda se to netluče a Medrolem a jinými léky třeba na bolest…ráda bych je samosebou už nebrala,nebo alespoň snížila počet…-díky za odpověď Eva

Vitalita

Jestli je v lékárnách ve Svitavách bohužel nevíme. Můžete si jej však nechat od nás poslat do zásilkovny za 49 Kč. A ty jsou u Vás dokonce dvě.

Enzycol DNA* vhodný jak pro osoby trpící příznaky dny, tak pro osoby, kterým byla diagnostikována zvýšená hladina kyseliny močové. Doporučuje se také pro osoby, které vykonávají těžkou fyzickou práci (při zvýšené zátěži a bolesti kloubů), při zvýšené sportovní aktivitě, ale také při náznacích zánětů, výborný je i jako prevence k zánětlivým obtížím kloubů.

ENZYCOL DNA * tob. je možné také užívat dlouhodobě, ale v průběhu roku udělat 2× pauzu, např. po 5 měsících užívání, tak jako se doporučuje obecně u doplňků stravy, které jsou určeny k dlouhodobému užívání.

Určitě se ale nedoporučuje užívat současně s jinými léky proti dně.

Zároveň doporučujeme zvýšenou opatrnost, pokud byste brala lék na ředění krve Warfarin, který bývá obecně špatně snášen s různými doplňky stravy a o užívání se předem poradila s Vaším ošetřujícím lékařem.

Vzhledem k Vaší specifické diagnóze bych Vám určitě doporučila konzultaci s Vaším ošetřujícím lékařem, který nejlépe zná Váš zdravotní stav, i léky, které užíváte a adekvátně Vám poradí.

6. 12. 2017 21:29 Zuzana

Dobrý den , užívám již delší dobu Enzycol Dna.
Chtěla bych si jej u vás objednat, ale na obrázku- fotografii je napsáno pouze Enzycol. To ,, Dna…tam chybí, oproti balením, která jsem měla.
Jaký je tedy rozdíl mezi těmito výrobky.
Děkuji

Vitalita

V textu je poznámka, kde je to vysvětleno: Odstranění symbolu šroubovnice + DNA na krabičce je čistě legislativní, složení zůstává naprosto beze změn.

6. 12. 2017 21:52 Zuzana

Dobrý večer,
ještě mám prosím dotaz, proč se nemůže Enzycol Dna užívat současně Purinolem.
Děkuji

Vitalita

Nedoporučujeme užívání léků společně s Enzycolem kvůli obsahu účinných látek, které mohou ovlivňovat působení lékařem předepsaných léčiv.

Ošetřující lékař zná podrobně zdravotní stav i užívané léky, proto by to měl vyhodnotit právě on.

18. 12. 2017 12:32 Jiří

Dobrý den, mám dotaz. Je možné užívat Enzycol, pokud beru Warfarin? Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Raději bych doporučoval konzultaci s ošetřujícím lékařem.

3. 2. 2018 19:52 Mirka

Dobrý den, je dobré užívat ENZYCOL spolu s pitím čaje
ANTIURIN (firma Grešík). Píšete totiž, že se nemá užívat s jinými léky na snižování KM.
Týká se situace při akutní bolesti dnového prstu u nohy.
Proti bolesti indikován Nimesil 1–1.
Děkuji za přečtení a odpověď.

Vitalita

Pokud užíváte pravidelně léky a nejste si jist o možné kombinaci je nutná konzultace s lékařem, který zná podrobně Váš zdravotní stav stejně tak také skladbu užívaných léků.

13. 2. 2018 11:34 Kronátová

Dobrý den, mohu užívat Enzycol na zvýšenou hladinu kys.močové- 374 umo/l, když mám alergii na ořechy? nevím, zda na pistacie, ale na vlašské ano. Zatím žádné problémy nemám, jenom zvýšenou hladinu. Děkuji

Vitalita

Enzycol tob. 100+40 je vhodný jak pro osoby trpící příznaky dny, tak pro osoby, kterým byla diagnostikována zvýšená hladina kyseliny močové. Doporučuje se také pro osoby, které vykonávají těžkou fyzickou práci /při zvýšené zátěži a bolesti kloubů/, při zvýšené sportovní aktivitě, ale také při náznacích zánětů, výborný je i jako prevence k zánětlivým obtížím kloubů.

Určitě se ale nedoporučuje užívat současně s jinými léky proti dně.

Dosud jsme se nesetkali s žádnou alergickou reakcí našich zákazníků tohoto typu.

Obsažený extrakt z pistácie by neměl být obsažen v takové míře, aby u Vás vyvolal alergii.

V každém případě jako u každého nového léku, nebo doplňku stravy, kdybyste při užívání pociťoval jakékoliv nežádoucí účinky, přestaňte s užíváním a konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem.

18. 2. 2018 22:54 Marie Vičarová

Můžu užívat Enzycol spolu s lékem Melovis, děkuji

Vitalita

Na stručný dotaz užívání léků není možná jednoznačná odpověď.

Obecně se nesmí užívat Enzycol současně s léky na DNU u hypertoniků upravuje – snižuje krevní tlak.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

OSTEO STAR

OSTEO STAR photo

Pro zdravé a kvalitní kosti, doplněk vápníku, hořčíku a vitaminu D.

Ortho help emulgel

Ortho help emulgel photo

Pro účinnou kožní masáž v oblasti ztuhlých kloubů, šlach a svalů.

Vápník + hořčík + zinek - VitaHarmony

Vápník + hořčík + zinek - VitaHarmony photo

Pro udržení normálního stavu kostí a zubů, k normální činnosti nervové soustavy a svalů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)