Kategorie: Opalování

FitMe Slim&Sun štíhlé tělo, opálená kůže

Chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení. Formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně.

FitMe Slim&Sun photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 100 kapslí
Cena: 426 Kč
Vaše cena: 329 Kč
Ušetříte: 97 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Natural Medicaments
 ks 

Kdy pomáhá

  • Chrání pokožku před škodlivým UV zářením, zabraňuje jejímu stárnutí a tvorbě vrásek
  • Zlepšuje kvalitu pokožky a umožňuje rychlejší a sytější opálení, chrání ji před spálením
  • Redukuje tukovou hmotu a přeměňuje ji na svalovou
  • Zabraňuje rozvoji celulitidy
  • Mírní pocity hladu
  • Zvyšuje rychlost metabolismu
  • Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
  • Snižuje riziko některých druhů nádorů (kůže, prsou, prostaty a střev)
  • Doplňuje deficit CLA u lidí, kteří méně konzumují maso

Jak CLA funguje?

Přírodní látka CLA (konjugovaná kyselina linolová) odbourává tuky tím, že je odplavuje do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. Zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy.

Preadipocyt (prázdná tuková buňka) se za určitých okolností plní tukem a vzniká z ní adipocyt. Fázi, kdy se buňka plní tukem, lze zablokovat užíváním právě CLA. Po CLA tedy přímo nehubneme, ale nepřibíráme tuk, což je zásadní právě při hubnoucích dietách, kdy je aktuální úbytek váhy obvykle spojen se ztrátou vody a svalů, přičemž obsah tuku v těle po dietě obvykle vzroste (zabraňuje tzv. jo-jo efektu).

Prozatímní zkušenosti ukazují, že CLA je ve funkci ochrany před opětovným nabíráním tuků účinnější než coby přímo jejich spalovač!

CLA funguje dokonce i bez doplňkové fyzické aktivity (cvičení), ale spolu s cvičením jsou výsledky pochopitelně efektnější.

Dobrovolníci, kteří při pokusech dostávali CLA (obvykle v množství kolem 3–6g denně) zaznamenali významně větší úbytek tukové tkáně, snížení hladiny cholesterolu a triglyceridù, nárůst svalové hmoty – v porovnání s těmi, kteří dostávali placebo. Kromě toho u žen došlo k zlepšení, nebo dokonce k úplnému odstranění celulitidy.

Výzkum vlastností a využití konjugované kyseliny linolové nadále pokračuje a většinu publikací na toto téma je možné najít na webové adrese http://www.wisc.edu/fri/clarefs.htm .

Dávkování

1 kapsle ráno, v poledne a večer před jídlem. Vhodné užívat minimálně po dobu 3 měsíců.

Doporučujeme kombinovat s přípravky FitMe Slim&Burn a FitMe Slim&Energy.

Balení

100 kapslí – dávka na 1 měsíc.

Upozornění

Výrobek je testován na BSE, neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť. Nepřekračujte doporučené dávkování!

Složení

Konjugovaná kyselina linoleová CLA 80% 1 000 mg, D-alfa-tokoferol (vitamin E) přírodní forma 10 mg, beta karoten přírodní forma 3 000 I.U.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Beta karoten 10.000 m.j.

Beta karoten 10.000 m.j. photo

Beta karoten je silný antioxidant, který příznivě ovlivňuje obranyschopnost kůže při účincích ultrafialového záření a pomáhá chránit pokožku před tvorbou vrásek.

Beta karoten 25.000 m.j.

Beta karoten 25.000 m.j. photo

Beta karoten má antioxidační vlastnosti se silnou schopností bránit organismus před volnými radikály a s blahodárnými účinky na naše oči.

BIODERMA Photoderm KID

BIODERMA Photoderm KID photo

speciální sluneční ochrana pro křehkou dětskou pokožku

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)