Kategorie: Opalování

FitMe Slim&Sun štíhlé tělo, opálená kůže

Chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení. Formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně.

FitMe Slim&Sun photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 100 kapslí
Cena: 426 Kč
Vaše cena: 299 Kč
Ušetříte: 127 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Natural Medicaments
 ks 

Kdy pomáhá

  • Chrání pokožku před škodlivým UV zářením, zabraňuje jejímu stárnutí a tvorbě vrásek
  • Zlepšuje kvalitu pokožky a umožňuje rychlejší a sytější opálení, chrání ji před spálením
  • Redukuje tukovou hmotu a přeměňuje ji na svalovou
  • Zabraňuje rozvoji celulitidy
  • Mírní pocity hladu
  • Zvyšuje rychlost metabolismu
  • Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
  • Snižuje riziko některých druhů nádorů (kůže, prsou, prostaty a střev)
  • Doplňuje deficit CLA u lidí, kteří méně konzumují maso

Jak CLA funguje?

Přírodní látka CLA (konjugovaná kyselina linolová) odbourává tuky tím, že je odplavuje do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. Zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy.

Preadipocyt (prázdná tuková buňka) se za určitých okolností plní tukem a vzniká z ní adipocyt. Fázi, kdy se buňka plní tukem, lze zablokovat užíváním právě CLA. Po CLA tedy přímo nehubneme, ale nepřibíráme tuk, což je zásadní právě při hubnoucích dietách, kdy je aktuální úbytek váhy obvykle spojen se ztrátou vody a svalů, přičemž obsah tuku v těle po dietě obvykle vzroste (zabraňuje tzv. jo-jo efektu).

Prozatímní zkušenosti ukazují, že CLA je ve funkci ochrany před opětovným nabíráním tuků účinnější než coby přímo jejich spalovač!

CLA funguje dokonce i bez doplňkové fyzické aktivity (cvičení), ale spolu s cvičením jsou výsledky pochopitelně efektnější.

Dobrovolníci, kteří při pokusech dostávali CLA (obvykle v množství kolem 3–6g denně) zaznamenali významně větší úbytek tukové tkáně, snížení hladiny cholesterolu a triglyceridù, nárůst svalové hmoty – v porovnání s těmi, kteří dostávali placebo. Kromě toho u žen došlo k zlepšení, nebo dokonce k úplnému odstranění celulitidy.

Výzkum vlastností a využití konjugované kyseliny linolové nadále pokračuje a většinu publikací na toto téma je možné najít na webové adrese http://www.wisc.edu/fri/clarefs.htm .

Dávkování

1 kapsle ráno, v poledne a večer před jídlem. Vhodné užívat minimálně po dobu 3 měsíců.

Doporučujeme kombinovat s přípravky FitMe Slim&Burn a FitMe Slim&Energy.

Balení

100 kapslí – dávka na 1 měsíc.

Upozornění

Výrobek je testován na BSE, neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť. Nepřekračujte doporučené dávkování!

Složení

Konjugovaná kyselina linoleová CLA 80% 1 000 mg, D-alfa-tokoferol (vitamin E) přírodní forma 10 mg, beta karoten přírodní forma 3 000 I.U.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 7. 2011 20:19 Marcela

dobrý den.Přípravek FitMe slim sun mě velmi zklamal.Asi to má na mě opačný účinek.Nabrala jsem,a mám pořád velkou chut na jídlo,což jsem před užíváním tohoto přípravku neznala.Za celý den jsem si na jídlo nevzpoměla.Ted se musím snažit,abych shodila nabraná kila.Takže zklamání,zkla­mání.....

9. 8. 2012 11:21 Martina

Dobrý den. Přípravek jsem jsem si pořídila hlavně kvůli jeho vlivu na kůži. Od puberty trpím sluneční alergií, když jsem se dozvěděla o Slim & Sun rozhodla jsem se, že ho zkusím. Užívala jsem ho asi 3 týdny před dovolenou a i když jsem tomu moc nevěřila…TELOS POPRVÉ JSEM BYLA U MOŘE BEZ ALERGIE :) a krásně jsem se opálila. Takže jsem nadšená a pokud příští rok zase vyrazíme, určitě si ho pořídím :)

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

FitMe Slim&Sun

FitMe Slim&Sun photo

Chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení. Formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně.

Daylong Kids 50 SPF

Daylong Kids 50 SPF photo

Speciální přípravek k vysoce účinné ochraně před slunečním zářením, extrémně odolné vůči vodě.

Daylong ultra spray OF25

Daylong ultra spray OF25 photo

Obsahuje špičkové filtrační látky a chrání spolehlivě před UVB a také UVA zářením.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)