Fosfocaps Fosfokoliini Magnesium

Potrava pro mozek, ochrana jater a cév. Přípravek s přírodním lecitinem obohaceným fosfatidylcholinem, hořčíkem a manganem slouží jako chytrá živina zdokonalující paměť, podporuje také činnost jater a žlučníku. Zlepšení se projeví i na kvalitnější funkci ostatních orgánů. Vhodný především pro studenty, manažery a pro rekonvalescenty po mozkových příhodách.

Fosfocaps photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 kapslí
Cena: 650 Kč
Vaše cena: 620 Kč
Ušetříte: 30 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Finclub
 ks 

Fosfocaps obsahuje kromě lecitinu a cholinu také hořčík a mangan, které z něho dělají naprosto jedinečný přípravek s mimořádně širokým okruhem použití. Lecitin a cholin jsou nezbytné k udržení zdravých jater a žlučníku, cholin je zároveň klíčovou složkou mozkové látky acetylcholinu, který hraje významnou roli v řízení paměti a svalové činnosti. Mangan zvyšuje využití lecitinu a navíc zesiluje některé jeho účinky.

Fosfocaps – fosfokoliini magnesium snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévní stěny. Snižuje hladinu LDL cholesterolu a zvyšuje hladinu HDL cholesterolu. Tím uvede cholesterol do správného poměru a díky tomu též bojuje proti tvorbě žlučových kamenů. Dokáže rozpustit již usazený cholesterol a nemá přitom žádné nepříznivé vedlejší účinky. Zmenšuje tukové části v krevním oběhu a zabraňuje jejich usazování jak v játrech tak v cévách a působí preventivně proti ateroskleróze. Součástí lecitinu je inositol a cholin, které jsou spalovači tuků. Zmírňuje vypadávání vlasů. Zlepšuje kapacitu paměti, schopnost soustředění a koncentrace. Zvyšuje duševní energii. Napomáhá dobrému prokrvení mozku, je velmi účinný po mozkových mrtvicích. Snižuje podrážděnost a náladovost, přináší psychickou regeneraci. Měl by být nedílnou součástí stravy studentů, manažerů, učitelů, politiků, kreativních pracovníků, hyperaktivních dětí a seniorů.Částečně chrání játra a mozek před nepříznivým vlivem alkoholu a urychluje regeneraci.

Kdy Fosfocaps pomáhá

  • zlepšuje schopnost koncentrace
  • upravuje hladinu cholesterolu
  • zvyšuje kapacitu paměti
  • pomáhá seniorům k zachování kvalitní mozkové činnosti
  • vhodný pro hyperaktivní děti
  • pomáhá dětem s lehkou mozkovou disfunkcí, epileptikům
  • snižuje krevní tlak
  • působí jako ochrana proti centrálním mozkovým příhodám, problémům srdce a cév
  • při poruchách jater a žlučníku
  • ochraňuje játra před toxickými vlivy alkoholu

Dávkování

2 kapsle denně, ráno a v poledne po jídle

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Při ranné dětské obrně vymačkat obsah kapsle.

Jedna kapsle obsahuje

509,6 mg speciálního lecitinu ze sóji; 279,14 mg rostlinného oleje; 45 mg hořčíku; 0,6 mg manganu; 175 mg fosfatidylcholinu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Lecitin Nefdesante

Lecitin Nefdesante photo

Zvyšuje schopnost soustředění a myšlení a zefektivňuje procesy učení.

Kopřiva dvoudomá - tinktura z pupenů

Kopřiva dvoudomá - tinktura z pupenů photo

Vynikající prostředek pro povzbuzení činnosti jater.

Neospan

Neospan photo

Obsahuje extra silnou dávku kozlíku lékařského a pomerančovník hořký.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)