Fosfocaps Fosfokoliini Magnesium

Potrava pro mozek, ochrana jater a cév. Přípravek s přírodním lecitinem obohaceným fosfatidylcholinem, hořčíkem a manganem slouží jako chytrá živina zdokonalující paměť, podporuje také činnost jater a žlučníku. Zlepšení se projeví i na kvalitnější funkci ostatních orgánů. Vhodný především pro studenty, manažery a pro rekonvalescenty po mozkových příhodách.

Fosfocaps photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 kapslí
Cena: 695 Kč
Vaše cena: 590 Kč
Ušetříte: 105 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Finclub
 ks 

Fosfocaps obsahuje kromě lecitinu a cholinu také hořčík a mangan, které z něho dělají naprosto jedinečný přípravek s mimořádně širokým okruhem použití. Lecitin a cholin jsou nezbytné k udržení zdravých jater a žlučníku, cholin je zároveň klíčovou složkou mozkové látky acetylcholinu, který hraje významnou roli v řízení paměti a svalové činnosti. Mangan zvyšuje využití lecitinu a navíc zesiluje některé jeho účinky.

Fosfocaps – fosfokoliini magnesium snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévní stěny. Snižuje hladinu LDL cholesterolu a zvyšuje hladinu HDL cholesterolu. Tím uvede cholesterol do správného poměru a díky tomu též bojuje proti tvorbě žlučových kamenů. Dokáže rozpustit již usazený cholesterol a nemá přitom žádné nepříznivé vedlejší účinky. Zmenšuje tukové části v krevním oběhu a zabraňuje jejich usazování jak v játrech tak v cévách a působí preventivně proti ateroskleróze. Součástí lecitinu je inositol a cholin, které jsou spalovači tuků. Zmírňuje vypadávání vlasů. Zlepšuje kapacitu paměti, schopnost soustředění a koncentrace. Zvyšuje duševní energii. Napomáhá dobrému prokrvení mozku, je velmi účinný po mozkových mrtvicích. Snižuje podrážděnost a náladovost, přináší psychickou regeneraci. Měl by být nedílnou součástí stravy studentů, manažerů, učitelů, politiků, kreativních pracovníků, hyperaktivních dětí a seniorů.Částečně chrání játra a mozek před nepříznivým vlivem alkoholu a urychluje regeneraci.

Kdy Fosfocaps pomáhá

  • zlepšuje schopnost koncentrace
  • upravuje hladinu cholesterolu
  • zvyšuje kapacitu paměti
  • pomáhá seniorům k zachování kvalitní mozkové činnosti
  • vhodný pro hyperaktivní děti
  • pomáhá dětem s lehkou mozkovou disfunkcí, epileptikům
  • snižuje krevní tlak
  • působí jako ochrana proti centrálním mozkovým příhodám, problémům srdce a cév
  • při poruchách jater a žlučníku
  • ochraňuje játra před toxickými vlivy alkoholu

Dávkování

2 kapsle denně, ráno a v poledne po jídle

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Při ranné dětské obrně vymačkat obsah kapsle.

Jedna kapsle obsahuje

509,6 mg speciálního lecitinu ze sóji; 279,14 mg rostlinného oleje; 45 mg hořčíku; 0,6 mg manganu; 175 mg fosfatidylcholinu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Guartabs (dříve Guarana Forte)

Guartabs (dříve Guarana Forte) photo

Obsahuje guaranin, stimulační látku podobnou kofeinu. Přípravek dodává tělu nezbytnou energii a oživí celý organismus, přitom je bezpečný, nenávykový a vhodný i pro osoby s nemocemi srdce, nezrychluje totiž tep, jak je tomu při konzumaci kávy.

Neospan

Neospan photo

Obsahuje extra silnou dávku kozlíku lékařského a pomerančovník hořký.

Ginkgo XC

Ginkgo XC photo

Obsahuje velké množství výtažku z listů jinanu dvoulaločného.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 22 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2021 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)