Kategorie: Klouby Klouby a kosti

Geladrink Plus pro regeneraci kloubů

Obsahuje kolagenní peptidy nové generace, které podporují tvorbu kolagenu pro pevnost chrupavek, urychlují hojivé procesy v kloubních tkáních, dodávají potřebné stavební látky.

Geladrink Plus photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 360 kapslí
Cena: 733 Kč
Vaše cena: 689 Kč
za jednotku: 1,91 Kč
Ušetříte: 44 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Orling
 ks 

Přípravek je určen pro dlouhodobé užívání k ochraně, výživě a regeneraci tkání tvořících kloubní systém jako chrupavky, kosti, vazivo a šlachy. Lze jej užívat dlouhodobě jako podpůrný prostředek k ochranným procesům pojivové tkáně tvořící pohybový aparát. Vitamín C je důležitý pro produkci kolagenu a pojivových tkání, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí jako účinný antioxidant. Hořčík, mangan a měď významně zasahují do metabolismu kolagenu, chondroitinsulfátu a glukosaminsulfátu a podílejí se na tvorbě tělních pojivových tkání.

  • k ochraně a regeneraci kloubních chrupavek, kostí a vazů
  • při onemocnění a poranění pohybového aparátu
  • pro úlevu od dlouhotrvajících obtíží

MSM

Je zdrojem organicky vázané síry. Hlavním účinkem této látky je účast organické síry při tvorbě struktury kolagenních vláken, což přispívá ke správnému utváření chrupavkové i kostní tkáně. MSM působí také jako silný antioxidant a zabraňuje tak volným radikálům v poškozování chrupavkových i kostních buněk a tkání.

Chondroitinsulfát a glukosaminsulfát

Přispívají k ochraně kloubních chrupavek, neboť stimulují syntézu proteoglykanů, snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku. Vážou v chrupavce velké množství vody a zlepšují tak mechnicko-elastické vlastnosti kloubních chrupavek.

Užívání

12 g denně.

Složení

Kolagenní peptidy 9,5 g, glukosamin sulfát 200 mg, chondroitinsulfát 100 mg, MSM 100 mg, vitamín C 60 mg, vitamín B6 1 mg, vápník 84 mg, hořčík 30 mg, mangan 1 mg, měď 1 mg, biotin 300 µg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Ortho help complete

Ortho help complete photo

Při ztuhlosti kloubů, šlach.

Štětka planá

Štětka planá photo

Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.

Rudá řeka - 92

Rudá řeka - 92 photo

Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 24 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2023 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)