Kategorie: Pro ženy

GYNIMUN trio 3 komplexy pro dlouhodobý vaginální komfort

GYNIMUN trio je speciálně vyvinutý přípravek pro ženy, který podporuje vaginální komfort, harmonizuje střevní mikrobiom a posiluje imunitu. Obsahuje lidské vaginální laktobacily a imunolyzáty.

GYNIMUN trio photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 645 Kč
Vaše cena: 509 Kč
za jednotku: 8,48 Kč
Ušetříte: 136 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka:
 ks 
 • HARMONIZACE VAGINÁLNÍHO PROSTŘEDÍ
 • HARMONIZACE STŘEVNÍHO MIKROBIOMU
 • PODPORA IMUNITY

GYNIMUN trio vagicare je přípravek určený pro všechny ženy, které si chtějí přirozenou cestou zajistit optimální vnitřní rovnováhu, podpořit svůj imunitní systém a zejména vaginální obranné mechanismy. Je bohatý na tři složky/komplexy, které společně vytvářejí ideální podporu pro vytrvalý vaginální komfort.

LIDSKÉ VAGINÁLNÍ LAKTOBACILY

Z více než 220 známých druhů laktobacilů je pouze osm z nich součástí vaginálního prostředí, kde se cítí „jako doma“. Tři z těchto druhů vaginálních laktobacilů jsou takzvané „dominátory“, tedy tvoří více než 90% zdravého vaginálního mikrobiomu. Nejúčinnějším „dominátorem“ (pokud jde o ochranu vaginální sliznice před nákazou viry či bakteriemi) je druh Lactobacillus crispatus.

 • Lactobacillus cripatus SP28 – lidský vaginální kmen (dominátor)
 • Lactobacillus rhamnosus CA15 – lidský vaginální kmen s klinicky prokázaným masivním orálně-vaginálním transportem

IMUNOLYZÁTY

Bakteriální lyzáty se v medicíně již dlouhou dobu úspěšně využívají k podpoře správné funkce imunitního systému. Bakteriální lyzát obsahuje částice mrtvých bakterií. Tyto částice aktivují náš imunitní systém a udržují jeho bdělost a správnou funkci.

GYNIMUN TRIO VAGICARE obsahuje čtyři ImunoLyzáty:

 • Candida albicans – nejčastější původce vaginální mykózy
 • Gardnerella vaginalis – nejčastější původce bakteriální vaginózy
 • Streptococcus agalactiae (GBS) – původce nebezpečných infekcí těhotných a novorozenců
 • Escherichia coli (UPEC) – až 90% původce močových infekcí (cystitid)

ENTEROCOMPLEX

Střevo je největší (70%) imunitní rezervoár člověka. Střevní mikrobiota hraje klíčovou roli ve zdraví či nemoci. Proto je nesmírně důležité průběžně se starat o její harmonii. K tomu se kromě esenciální kvalitní a pestré stravy používají vhodně vybrané živé probiotické bakteriální kmeny v kombinaci s prebiotiky (látky, které slouží vlastně jako potrava – tedy podpora – pomnožení žádoucích probiotických bakterií ve střevě).

 • Lactobacillus rhamnosus SP1 – nejprobádanější laktobacilární (stovky studií s řadou klinicky zdokumentovaných prospěšných efektů) lidský střevní kmen. Kolonizuje tenké i tlusté střevo.
 • Bifidobacterium animalis subsp. lactis BLC1 – nejprobádanější bifidobakteriální (přes sto klinických studií s řadou klinicky zdokumentovaných prospěšných efektů) lidský střevní kmen, často podávaný a zkoumaný v kombinaci s SP1.
 • Biotis GOS-P® – patentované prémiové prebiotikum s mohutným bifidogenním účinkem.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Laktobacily Imunit

Laktobacily Imunit photo

Obsahuje složku Jogokult™ Inulin, což je kombinace 5 pro-biotických kmenů (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum,Lactobacillus acidophilus) a prebiotické dietní vlákniny – inulín.

Gynimun intim

Gynimun intim photo

Udržují zdravou vaginální flóru obnovou fyziologické hodnoty pH.

Gynimun dual protect

Gynimun dual protect photo

Obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru.

Imunogyn 200

Imunogyn 200 photo

Doplněk stravy IMUNOGYN® 200 byl zvláště vyvinutý pro podporu imunity žen. IMUNOGYN® 200 obsahuje v jedné tobolce 200 mg indol-3-karbinolu (I3C).

Gynimun Rapid

Gynimun Rapid photo

Spolehlivě a rychle působí proti kvasinkám, bakteriím, prvokům a zároveň aktivně hojí a harmonizuje vaginální prostředí.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.