Jeřáb ptačí – tinktura z pupenů obsahuje přírodní látky podobné ženským hormonům

Jeřáb ptačí - tinktura z pupenů photo

Přípravek na menstruační potíže, menopauzu, neplodnost, myomy, cysty.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: použití je možné u většiny problémů s ženskými orgány, ať již při normalizaci menstruačního cyklu, proti neplodnosti, potíží v klimakteriu, úspěšně pomáhá likvidovat v těchto orgánech cizí nežádoucí útvary.

Složení

Extrakt z uvedené léčivky ve 40% alkoholu.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 starší »
Vitalita

Došlo po využívání kúry k nějaké změně?

19. 12. 2016 18:11 Jana Kulhánková

Dobrý den , zatim ne , ale budu kapat jestė tak týden cerný rybíz a malinīk P10 a jeřáb ptačí T15 a bezovou tikturu na potīrání už taky nemám dekuji za odpovėď a přeji krásné Vánoce

Vitalita

Po využívání první kúry Vám paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto pokračující kúru:

ptačí jeřáb T15, ofenz T51, jeřáb oskeruše P19, ořešák americký P38

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T51 + P19 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P19 přidáte k T15 a k T51 P38. Pokud Vám dojde T15 nebo T51, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Doporučujeme i nadále prsa potírat bezovou tinkturou.

25. 12. 2016 10:12 Radka N.

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 33 let, děti nemám. Trpím celý život na akné. Před pár lety jsem měla endometriózu. Minulý měsíc se mi v děloze objevil myom a v prsu cysta. Jak bych si mohla pomoci? Děkuji moc.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, eleuterokok T6, jasan P16, ořešák americký P38, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T6 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T15 a k T6 P38. Po vybrání P38 přidáte k T15 a k T6 P10. Pokud Vám dojde T15 nebo T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Na potírání prs je vhodná bezová tinktura.

2. 1. 2017 16:43 Lucie

Dobrý den, již 2.x jsem podstoupila IVF a neúspěšně. Už jsem již bralqa jeřáb T15, Pýr T34, jasan P16, černý rybíz -maliník P10, ořešák americký P38. Sliznice mi narostla okolo 7mm, ale embryjko se bohužel nechytlo. Je možné mi předepsat nějakou kůru na uchycení embrya?? Chystáme se podstou ještě dvě IVF a chtěli bychom pro to udělat maximum. Děkuji moc za odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto pokračující bylinnou kúru:

ptačí jeřáb T15, topol T42, lopuch T59, kalísie – eleuterokok SV8, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T42 + T59 + SV8 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání SV8 přidáte k T15, k T42 a k T59 P10. Pokud Vám dojde T15, T42 nebo T59, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Jako doplněk ke kúře je vhodná sedací koupel pro ženy.

5. 1. 2017 21:24 Bronislava Ivičičová

Dobrý den prosím o radu je mi49 let a už třičtvrtě roku mě trápí časté návaly i v noci nemuzu spát nic přírodního mi nepomáhá a hormony brát nechci děkuji Brona.I

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

ptačí jeřáb T15, jmelí T13, bříza (25 ml) P2, černý rybíz – maliník P10, měsíček P32

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T13 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T13 P10. Po vybrání P10 přidáte k T15 a k T13 P32. Pokud Vám dojde T15 nebo T13, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

7. 2. 2017 18:01 Lenka S.

Dobry den, prosim o radu.
Je mi 26 let, deti nemam, ale rada bych. Pred 2,5 roky mi byla laparotomicky operovana endometrialni cysta na vajecniku a srusty.
5 mesicu po operaci nasazen Vissane vzhledem k recidive endometriosnich cyst. Lecba byla tehdy uspesna, Vissane jsem uzivala cca 12 mesicu.
Vissane znovu nasazen pred 5ti mesici z duvodu endometrialnich cyst na obou vajecnicich, lecba bohuzel bez ucinku po trech mesicich Vissane vysazen.
Nyni cekam znovu na operaci laparotomicky.
Je mozne si nejak pomoci a vyhnout se dalsim operacim?
Dekuji za rady

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

Penízovka T35, ptačí jeřáb T15, eleuterokok T6, jasan P16, olše P36, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T15 + T6 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T35, k T15 a k T6 P36. Po vybrání P36 přidáte T35, k T15 a k T6 P10 . Pokud Vám dojde T35, T15 nebo T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

15. 2. 2017 17:19 Jana Kulhánková

Dobrý den, chci se zeptat zda mohu prsa stále bez přestávky mazat bezovou tinkturou. Tuto tinkturu jste mi doporučila po biopsii prsu . Z biopsie bylo zjištěno, že je to hormonální nerovnováha. Je mi 42 let a tinktura mi podle mého názoru hodně pomáhá. Děkuji za odpověď .

Vitalita

Lepší je prostředky na vnější aplikaci trochu prostřídávat, aby si Váš organismus nezvykl na stejné složení, pak by již na to nemusel adekvátně reagovat. Bezovou tinkturu můžete prostřídávat s mama gelem či s lymfatickou koupelí.

12. 3. 2017 18:51 Mirka P.

Dobrý den, už nějakou dobu se snažíme o miminko a pořád nic. Zároveň mám i nepravidelný cyklus. Piju čajovou směs (kontryhel, řebříček, šalvěj a hluchavka) … po prvním třítýdenním užívání se menstruace dostavila tak jak měla, teď bych k tomu chtěla přidat i Jeřáb ptačí (Naděje). Ale je tam napsáno, že obsahuje alkohol 40%. Vím, že dávkování je malinké, ale přeci … nevadí to např. při řízení automobilu. Moje otázka je možná hloupá, ale náhoda je náhoda. Moc děkuji.

Vitalita

Tinktury doporučujeme užívat půl hodiny i více před jízdou autem. Určitě nakapat do cca 2 dcl vlažné vody či čaje, aby rychleji vyprchal líh. A problém by neměl nastat. Neužívat bezprostředně před jízdou nebo za jízdy.

6. 4. 2017 16:27 Hana

Dobrý den,
co byste doporučila na podporu otěhotnění a ovulace ? Ovulaci mám velice nepravidelnou a po spontálním potratu a následné revizi dělohy jsem již cca 4 měsíce neovulovala. Zkoušela jsem užívat čaj z kontryhelu, a dále tablety s výtažky z drmku obecného, ale ovulace se stále nedostavila. Menstruaci mám pravidelnou a jiné další potíže nemám. Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, femina T9, bříza (25 ml) P2, černý rybíz – maliník P10, měsíček P32

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T9 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T9 P10. Po vybrání P10 přidáte k T15 a k T9 P32. Pokud Vám dojde T15 nebo T9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

5. 5. 2017 17:21 Lenka Kazlepková

Dobry den,stale kojim cca na 70procent,stale bez menstruace po porodu(11m),chceme zkouset dalsi miminko. Mohu uzivat jerab ptaci v kombinaci s cajem kontryhel,jak dlouho a v jakem davkovani?dekuji

Vitalita

S kontryhelovým čajem nemáme zkušenosti.

Ptačí jeřáb užívat můžete, ale doporučujeme Vám užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Zatím Vám doporučujeme využívat jednu lahvičku. Po využití napište aktuální stav a podle toho Vám paní Podhorná poradí, jak v užívání pokračovat.

11. 5. 2017 14:20 petra

dobrý den, dlouhodobě antikoncepce, pak nehorm. telísko, velké problémy-po roce vyndáno, od vysazení antika 2 roky velmi castá menstruace, unava, vyčerpání..návaly .zjisteno v krvi málo destiček a zvýšení leuko, nyní menstruace vynechává, rychlý ubytek hmotnosti, vysoké hodnoty hormony FSH, je mi přes 38 let- prý přechod,,,mohu poprosit o kůru-kontrhyle, jeřáb atd… tyto věci jako čaje tinktury atad,,to se pak užívá pořád??? nebo dlouhodobe,pauzy a zase,,, muís mi to někdo přesne dávkovat, nebo to je o pocitu ?

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, femina T9, bříza (25 ml) P2, tamaryšek P45, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T9 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T9 P45. Po vybrání P45 přidáte k T15 a k T9 P10 . Pokud Vám dojde T15 nebo T9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Kúru Vám doporučujeme zatím využívat jednou. Po využití bylinné kúry je vhodné napsat aktuální stav, případné změny, reakce, podle toho Vám paní Podhorná sestaví kúru pokračovací.

19. 6. 2017 12:14 Dita

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jakou kúru byste mi doporučili na zlepšení stavu děložní sliznice? Mám zasebou 2× IVF a z toho 1× zamlklé těhotenství a revizi. Jinak bez úspěchu. Mám také diagnostikovanou endometriozu 4st. srůsty a cysty odstraněny. Nyní užívám jeřáb ptačí T15+kontryhelový čaj+selen+zinek+ky­selinu listovou. Je možné kombinovat uvedené vitamíny dohromady? Děkuji za odpověď

Vitalita

Níže uvedené spolu užívat můžete. Akorát si mezi nimi ponechejte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

Zatím Vám doporučujeme dokonce doužívat ptačí jeřáb. Po jeho využití napište aktuální stav, případné změny, reakce, podle toho Vám paní Podhorná doporučí, jak v užívání nejlépe pokračovat.

11. 7. 2017 18:12 Martina

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 31 let a jdu na první IVF, jsem po dvou spontálních potratech a vzhledem k malému množství vajíček ve vaječnících /jsem po chemoterapii v 11ti letech/ mi lékaři doporučili tuto metodu. Chtěla bych se na tuto hormonální zátěž již předem připravit a zkusit Vaši léčbu. Děkuji za odpověď

Vitalita

doporučuji následující kúru ve složení:

jeřáb ptačí T15, Femina T9, bříza P2, černý rybíz-maliník P10 a kopřiva P25.

Současně užívat jeřáb ptačí, Femina a bříza. Po dobrání břízy nasadit černý rybíz-maliník a užívat současně jeřáb ptačí, Femina a černý rybíz-maliník. Po vybrání černého rybízu-maliníku pak nakonec nasadit kopřivu a dobrat dokonce.

21. 8. 2017 12:06 Antalie

Dobry den,obracim se na vas s dotazem.V pro­sinci jsem vysadila hormo.antikoncepci. do dubna jsem mela menstruaci celkem pravidelnou.Pos­ledni 30.4od te doby nic.Piju kontryhelovy caj,materi kasicku v tobolkach.Od ledna jsem shodila 10kg.Mohla bych poprosit o radu jak prirodni cestou vyklus navratit.Chteli bychom miminko.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

ptačí jeřáb T15, řimbaba T37, bříza (25 ml) P2, měsíček P32, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T37 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T37 P32. Po vybrání P32 přidáte k T15 a k T37 P10. Pokud Vám dojde T15 nebo T37 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup

24. 8. 2017 13:15 Petra

Dorý den, prosím o radu Je mi 51let,asi 6let silná menzes,asi co 3týdny,maštění a padání vlasů,mazotok deprese. Co by bylo vhodné? Děkuji

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, penízovka T35, bříza (25 ml) P2, černý rybíz – maliník P10, neurosan SV5, borovice P4

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T35 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T35 P10. Po vybrání P10 přidáte k T15 a k T35 SV5. Po vybrání SV5 přidáte k T15 a k T35 P4. Pokud Vám dojde T15 nebo T35, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Jako doplněk ke kúře je vhodný výluh z lopuchu.

27. 8. 2017 22:06 Irena

Dobrý večer mám cysty kde je asi endometrioza a mám jít v zimě na operaci už na 5. Endometrioza se mi pořád vrací. Beru už dva měsíce kapky lichorerisnici gotukola a jalovec dohromady ale mám po kapkách střevní potíže takže teď jsem je vysadila. Můžete mi poradit prosím děkuji.

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje na endometriózu vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

Penízovka T35, ptačí jeřáb T15, eleuterokok T6, jasan P16, olše P36, černý rybíz – maliník P10.

Doporučujeme Vám užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T15 + T6 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T35, k T15 a k T6 P36. Po vybrání P36 přidáte k T35, k T15 a k T6 P10. Pokud Vám dojde T35, T15 nebo T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

12. 9. 2017 09:40 Kristina

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, jak bych si mohla dopomoci k pravidelnému cyklu (mensturaci i ovulaci)? Je mi 25 let a antikoncepci jsem vysadila po téměř 10ti letech.

Mockrát děkuji předem za odpověď.

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru – řimbaba T37, ptačí jeřáb T15, bříza (25 ml) P2, černý rybíz – maliník P10, kotvičník P56.
Dávkování – nejprve budete brát T37 + T15 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T37 a k T15 P10 . Po vybrání P10 přidáte k T37 a k T15 P56. Pokud Vám dojde T37 nebo T15, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle. Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

22. 9. 2017 03:10 Bára

dobrý den mám PCO ve věku 37 let jsem po jednom zamlklém těhotenství a jednom neúspěšném IVF. Nemenstruuji a neovuluji. Potřebovala bych srovnat i nadváhu. Prosím o radu na zlepšení funkce vaječníku.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, brodecký ortislim T2, jasan P16, černý rybíz – maliník P10, měsíček P32

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T2 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T15 a k T2 P10. Po vybrání P10 přidáte k T15 a k T2 P32 . Pokud Vám dojde T15 nebo T2, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

23. 9. 2017 21:20 Verča

Dobrý den,
co byste mi doporučili na hormonální nerovnováhu, mám nepravidelnou ms, silnou a trvající někdy i víc jak 10 dní, ještě se léčím s revmatoidní artritidou.

děkuji moc za odpověď
p.s. momentálně jsem nachlazená a začla jsem brát lichořeřišnici P30 a od té doby mám průjem, co s tím? ráda bych tu lichořeřišnici doužívala, ale asi mě vadí nějaká složka?
děkuji mějte se pěkně

Vitalita

Pokud máte zanesený organismus, tak jste mohla takto zareagovat. Doporučujeme Vám si dávkování snížit na polovinu a dál pokračovat v užívání.

Další možností je, že je to pouze shoda náhod. Zkuste lichořeřišnici vysadit. Pokud problémy budou trvat, tak máte jistotu, že to z lichořeřišnice nebylo.

Paní Podhorná Vám doporučuje na níže uvedené zdravotní problémy vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, topol T42, jasan P16, olše P36, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T42 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T15 a k T42 P36. Po vybrání P36 přidáte k T15 a k T42 P10 . Pokud Vám dojde T15 nebo T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

20. 10. 2017 15:25 Darina

Dobrý den zjistily mi předčasný přechod,mám prodelanou rakovinu děložního čípku,opakované záněty jak dělohy tak močových cest,trombofilii a navíc mám myomy 4v deloze . mohla by jste mi prosím poradit jakou kúra by byla.pro. mě vhodná?děkuji moc a.nezlobte se za dotaz.našla jsem vaší stranku nahodou.

Vitalita

Doporučuji vyzkoušet následující kúru ve složení:

eleuterokok T6, jeřáb ptačí T15, jasan P16, ořešák americký P38, lichořeřišnice P30 a Carcinae PG59.

Současně užívat eleuterokok, jeřáb ptačí a jasan. Po dobrání jasanu nasadit ořešák a užívat současně eleuterokok, jeřáb ptačí a ořešák. Po dobrání ořešáku nasadit lichořeřišnici. Po dobrání lichořeřišnice pak nakonec směs Carcinae a dobrat.

28. 10. 2017 13:46 Pavla

Dobrý den,
Užívám kapky jeřáb ptačí . Chtela bych se zeptat jestli kapky mohou mít i nežádoucí účinky ? Mám větší a citlivější prsa a bolest vaječníků, může to být způsobené kapkami ?
Děkuji za odpověď

Vitalita

Ptačí jeřáb obsahuje fytoestrogeny, a ten se snaží hormonální nerovnováhu upravit.

Vzhledem k tomu, že upravuje hormonální systém a tím se snaží problém upravit, tak může dojít k těmto indikacím. Doporučujeme Vám dál v užívání pokračovat. Akorát si dávkování snižte na polovinu.

Na druhou stranu to s užíváním nemusí vůbec souviset a může se jednat pouze o shodu náhod (např. bolestivá ovulace).

23. 1. 2018 10:21 Martina

Dobrý den.
Je mi 39 let a s přítelem se snažíme už 15 měsíců od miminko. Jsem po zamlklém těhotenství a následné revizy. Byla zjištěna endometrióza a nedozrávají mi vajíčka. Prosím Vás o radu co bych měla užívat na podporu otěhotnění. Předem děkuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

Penízovka T35, ptačí jeřáb T15, eleuterokok T6, jasan P16, měsíček P32, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T35 + T6 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T35, k T15 a k T6 P32. Po vybrání P32 přidáte k T35, k T15 a k T6 P10. Pokud Vám dojde T35, T15 nebo T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

10. 2. 2018 21:37 Adéla

Dobrý den, prosím co byste mi doporučili, pakliže již rok a půl, po tom co jsem přestala kojit měl velice nepravidelnou menstruaci. Je mi 41 let a nyní jsem již půl roku nemenstruovala vůbec, ale mám návaly horka, jednou měsíčně bolesti, jako kdyby měla menstruace přijít a nic. Vypadá to na předčasný přechod, i když sliznice se mi tvoří (dle ultrazvuku je vše v pořádku, z odběrů krve předčasná menopauza), ale menstruace žádná. Jednou za půl roku špinění nebo jen dvou denní slabá menstruace. Hormonální substituci nechci. Děkuji za odpověď Roubíčková A.

10. 2. 2018 21:39 Adéla

…omlouvám se za překlep ve větě.....měl velice, má být..... mám velice :-)

10. 2. 2018 23:22 Adéla

…ještě bych ráda doplnila údaje k předešlému dotazu. Ráda bych znovu menstruovala. Prodělala jsem konizaci i rekonizaci děložního čípku před pěti lety. Nyní mám 3 letou dceru, kterou jsem 2 roky plně kojila. Mám počínající endometriozu. V průběhu cyklu mě bolí vaječníky i v podbřišku, návaly mám též. A kdyby to bylo možné, ještě bych ráda další miminko. Ale vím, že vzhledem k věku, jak uvádím v předešlém dotazu to bude složitější. Nicméně bych zase ráda byla ženou s pravidelnou menstruací. Děkuji moc za odpověď.

14. 2. 2018 20:56 Daniela

Dobrý den, ráda bych se zeptala co by jste mi doporučila. Vynechala mi menstruace a na gynekologii mi byla zjištěna hyperfunkce štítné žlázy. Je mi 45 let. Menstruaci stále nemám. Již dva měsíce. Nyní beru jeřáb ptačí a prášky na hyperfunkci. Můžete mi prosím poradit. Děkuji Daniela

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

ptačí jeřáb T15, femina T9, bříza (25 ml) P2, svída P44, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T9 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T9 P44. Po vybrání P44 přidáte k T15 a k T9 P10. Pokud Vám dojde T15 nebo T9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

3. 3. 2018 22:54 Iveta Marešová

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi P55 a T15? Co je lepší při nastupujici menopauze? Děkuji

Vitalita

T15 je bylinková tinktura a P55 je pupenová tinktura. Pupenové tinktury navíc obsahují regenerační složky.

Na začínající menopauzu bychom Vám doporučili vyzkoušet ptačí jeřáb T15 + černý rybíz – maliník P10.

« novější 1 2 3 4 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Intra

Intra photo

Přírodní produkt bez alkoholu a chemických přísad pročišťuje organizmus, posiluje jeho jednotlivé systémy a vzájemně je vylaďuje.

Indonal forte

Indonal forte photo

100% přírodní produkt. Indonal Forte je doplněk stravy určený především pro ženy, s unikátným obsahem 200 mg indol-3-karbinolu ve spojení s 100 mg kurkuminu a 2 mg piperinu v jedné kapsli.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)