Kotvičník pozemní – bylinná tinktura stimuluje pohlavní orgány

Ovlivňuje celou řadu životně důležitých funkcí, má vliv na rozpouštění močových kamenů, působí na zlepšení činnosti srdce a cév.

Kotvičník pozemní - bylinná tinktura photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 111 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 12 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Kotvičník pozemní

Víceletá subtropická rostlina vzdáleně příbuzná bodlákům. Aktivní složky jsou fytosteroly, flavonoidy, alkaloidy a glykosidy. Droga působí močopudně (užívá se proto při chorobách ledvin a močových cest, napomáhá např. rozpouštění močových kaménků), zvyšuje sekreci žaludečních šťáv a peristaltiku střev, pravděpodobně rozšiřuje cévy a snižuje krevní tlak.

Jako léčivou rostlinu znali kotvičník již starověcí léčitelé v Číně, Indii a Mezopotámii. Odvar z různých částí rostliny se tradičně používal ke zlepšení činnosti jater a posílení usínajícího zájmu o sexuální život, v poslední době je kotvičník populární zejména jako „rostlinná viagra“, neboť údajně u mužů zvyšuje hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu a obdobně u žen zvyšuje hladinu estrogenů, což by se mělo u obou pohlaví projevit významným vzrůstem sexuálního libida.

Odborná literatura uvádí tyto účinky: ovlivňuje celou řadu životně důležitých funkcí, má vliv na rozpouštění močových kamenů, působí na zlepšení činnosti srdce a cév. Výrazné účinky má na žlázy, zvláště pohlavní, kdy je vhodný při různých druzích poruch i při neplodnosti. Příznivě ovlivňuje též regeneraci svalů. Dále řeší: angina pektoris, ateroskleróza, klimakterium, prostata, střevaporuchy erekce.

Užívání

Uvedeno na lahvičce.

Bylinné tinktury

Mohou se užívat současně – nejvíce 2 až 3 lahvičky. K nim se přiřadí jeden pupenový výtažek v pořadí první v kúře vedle bylinných. Většinou se jedná o prostředek břízy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

22. 10. 2016 16:47 Zdeněk

Mám v ledvině kámen o velikosti 9 mm. Pomůže mě tato tinktura a nebo co by jste doporučili.
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

židovská mochyně T47, pýr T34, jasan P16, vřes P48

Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T47 + T34 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T47 a k T34 P48. Pokud Vám dojde T47 nebo T34, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

9. 10. 2017 09:56 Lubomír BÁRTA

Dobrý den.Po zakoupení kůry T47,T34,P16,P­48,doporučuje­te užívat poloviční dávkování,než je na lahvičkách.Ale u T47 je 2krát denně10kapek ,u T34 3krát denně 20 kapek,u P16 podle hmotnosti na 2–3díly,u P48 také podle hmotnosti 2–3díly.Kolikrát denně to tedy brát 2krát či 3krát a proč doporučujete brát poloviční dávkování ,než je na etiketě.Děkuji za odpověd.

Vitalita

Je to z toho důvodů, protože bylinky, které jsou v kúře mají silné čistící účinky a kdyby došlo již k rozpouštění, tak aby reakce probíhala pozvolna.

Tinktury můžete užívat buď 2× denně nebo 3× denně. Záleží na Vás. Pokud si dávkování budete upravovat z 3× denně na 2× denně, tak si ponechejte předepsané dávkování (např. 10 kapek 3× denně = 15 kapek 2× denně).

5. 6. 2018 21:54 Ilona Hamplová

Dobrý den,
jak mohou užívat ženy kotvičník?
Od menstruace do ovulace ?

Vitalita

Kotvičník (T19 či P56) můžete užívat bez ohledu na fázi menstruačního cyklu. Užívejte jej do využívání lahvičky.

14. 6. 2018 12:31 Ilona Hamplová

Ještě bych se ráda zeptala zda ho mohu užívat když se léčím se štínou žlázou? Beru léky na štítnou žlázu Euthyrox 112 mg.

Vitalita

Můžete kotvičník užívat s léky na štítnou žlázou. Akorát si mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

2. 1. 2019 16:02 Ludmila

Dobrý den beru Kotvičník na snížení cholesterolu.Kolik lahviček mohu užít?Děkuji

Vitalita

Můžete po sobě využívat 2–3 lahvičky, pak by měla následovat pauza min. 1–2 týdny a pak jej můžete znovu nasadit.

23. 9. 2019 06:56 Hana

Dobrý den, mám reflux a snížené libido a menopouzu. Pomůže mě na to I-stop a Kotvičník? A kolik lahviček mám užívat bez přestávky? Za jak dlouho zpozoruji účinky? A poslední věc užívám na reflux Controloc, mohu jej vysadit?Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje na libido a na menopauzu vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

ptačí jeřáb T15, jmelí T13, bříza (25 ml) P2, kotvičník P56, černý rybíz – maliník P10

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T13 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T13 P56 . Po vybrání P56 přidáte k T15 a k T13 P10. Pokud Vám dojde T15 nebo T13, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Na reflux Vám doporučujeme vyzkoušet rakytníkový olej.

Doporučujeme Vám zatím vyzkoušet jednu lahvičku rakytníkového oleje a jednu kúru. Po využití je vhodné napsat aktuální stav, případné změny, reakce, podle toho Vám paní Podhorná doporučí, jak v užívání pokračovat.

Bylinky působí pomalu a po využívání jedné kúry k žádné změně dojít nemusí. Rychlost účinku závisí na celkovém zdravotním stavu, jestli se jedná o akutní či chronický problém atd…Rychlost účinku je tedy hodně individuální.

Léky si určitě sama nevysazujte! Pokud byste chtěla léky vysadit, tak se musíte nejdřív poradit s lékařem!

8. 11. 2019 21:11 Anna

Muze kotvicnik zpusobit paleni v zaludku? Pokud ano, co byste k nemu doporucila? Dekuji

Vitalita

Možná je na Vás dávkování příliš silné. Doporučujeme Vám u kotvičníku (T19 nebo P56) dávkování upravit na polovinu a také tinkturu kapejte do většího množství vody (cca 100 ml).

Na druhou stranu to s užívání souviset nemusí a může se jedna pouze o shodu náhod.

13. 11. 2019 13:26 Jana Kusa

Dobrý deň,
vedeli by ste mi prosím poradiť ,čo by mi pomohlo na reflux žalúdka, mám poškodený vrchný aj spodný zvierač , a veľmi mi to znepríjemňuje život .
Vopred ďakujem a prajem pekný deň
Kusa

Vitalita

Doporučujeme Vám vyzkoušet rakytníkový olej.

Bylinky chápejte jako nápomocný prostředek!

26. 11. 2019 14:44 Jana

Dakujem, vyskúšam

2. 12. 2019 11:28 Jana

Vyskúšajte na reflux minerálna vodu Korytnica. Pijem ju dva týždne a reflux som od vtedy nemala. Dostanete kúpiť jemne perlivu, sýtenú , železitu, dokonca aj dojcensku. Je problém ju zohnať , má ju Metro, a niektoré prevádzky, ktoré chodia brat tovar z Metra, super markety ju bohužiaľ nemajú, čo je ostuda Slovenska, že Korytnica sa vyváža do Čiech a u nás je problém, mali by sa nad tým kompetentní zamyslieť, určite to nie je v poriadku. Ešte ju dostanete v okolo Ružomberka, alebo si ju musíte ísť nabrať rovno do Korytnice.
Vyskúšajte, nestojí to veľa, a môže pomôcť, mne určite. Dajte potom vedieť. Prajem príjemný deň s Korytnicou
Jana

14. 1. 2020 12:09 Miroslav

Dobrý den, chtěl bych užívat nějaký přípravek na podporu erekce, tak se chci zeptat zda je na to vhodný kotvičník pozemní anebo by se k tomu mělo užívat ještě něco navic. Děkuji. M.

Vitalita

Paní Podhorní Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: maralí kořen T24, dub P12, kotvičník P56.

Dávkování – nejprve budete brát T24 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T24 P56 . Pokud Vám dojde T24, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Šišák bajkalský - tinktura z pupenů

Šišák bajkalský - tinktura z pupenů photo

Tinktura z pupenů zklidňuje nervy, a proto také slouží k léčení úzkostných stavů, depresí a nespavosti.

Směs bylin na ledviny - bylinná tinktura

Směs bylin na ledviny - bylinná tinktura photo

Působí blahodárně na močové ústrojí, vhodná při nachlazení močových cest.

LipiControl

LipiControl photo

Snižuje oxidativní stres, přispívá ke snížení krevního tlaku.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)