Kotvičník pozemní – bylinná tinktura stimuluje pohlavní orgány

Ovlivňuje celou řadu životně důležitých funkcí, má vliv na rozpouštění močových kamenů, působí na zlepšení činnosti srdce a cév.

Kotvičník pozemní - bylinná tinktura photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 111 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 12 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Kotvičník pozemní

Víceletá subtropická rostlina vzdáleně příbuzná bodlákům. Aktivní složky jsou fytosteroly, flavonoidy, alkaloidy a glykosidy. Droga působí močopudně (užívá se proto při chorobách ledvin a močových cest, napomáhá např. rozpouštění močových kaménků), zvyšuje sekreci žaludečních šťáv a peristaltiku střev, pravděpodobně rozšiřuje cévy a snižuje krevní tlak.

Jako léčivou rostlinu znali kotvičník již starověcí léčitelé v Číně, Indii a Mezopotámii. Odvar z různých částí rostliny se tradičně používal ke zlepšení činnosti jater a posílení usínajícího zájmu o sexuální život, v poslední době je kotvičník populární zejména jako „rostlinná viagra“, neboť údajně u mužů zvyšuje hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu a obdobně u žen zvyšuje hladinu estrogenů, což by se mělo u obou pohlaví projevit významným vzrůstem sexuálního libida.

Odborná literatura uvádí tyto účinky: ovlivňuje celou řadu životně důležitých funkcí, má vliv na rozpouštění močových kamenů, působí na zlepšení činnosti srdce a cév. Výrazné účinky má na žlázy, zvláště pohlavní, kdy je vhodný při různých druzích poruch i při neplodnosti. Příznivě ovlivňuje též regeneraci svalů. Dále řeší: angina pektoris, ateroskleróza, klimakterium, prostata, střevaporuchy erekce.

Užívání

Uvedeno na lahvičce.

Bylinné tinktury

Mohou se užívat současně – nejvíce 2 až 3 lahvičky. K nim se přiřadí jeden pupenový výtažek v pořadí první v kúře vedle bylinných. Většinou se jedná o prostředek břízy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

22. 10. 2016 16:47 Zdeněk

Mám v ledvině kámen o velikosti 9 mm. Pomůže mě tato tinktura a nebo co by jste doporučili.
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

židovská mochyně T47, pýr T34, jasan P16, vřes P48

Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T47 + T34 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T47 a k T34 P48. Pokud Vám dojde T47 nebo T34, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

9. 10. 2017 09:56 Lubomír BÁRTA

Dobrý den.Po zakoupení kůry T47,T34,P16,P­48,doporučuje­te užívat poloviční dávkování,než je na lahvičkách.Ale u T47 je 2krát denně10kapek ,u T34 3krát denně 20 kapek,u P16 podle hmotnosti na 2–3díly,u P48 také podle hmotnosti 2–3díly.Kolikrát denně to tedy brát 2krát či 3krát a proč doporučujete brát poloviční dávkování ,než je na etiketě.Děkuji za odpověd.

Vitalita

Je to z toho důvodů, protože bylinky, které jsou v kúře mají silné čistící účinky a kdyby došlo již k rozpouštění, tak aby reakce probíhala pozvolna.

Tinktury můžete užívat buď 2× denně nebo 3× denně. Záleží na Vás. Pokud si dávkování budete upravovat z 3× denně na 2× denně, tak si ponechejte předepsané dávkování (např. 10 kapek 3× denně = 15 kapek 2× denně).

5. 6. 2018 21:54 Ilona Hamplová

Dobrý den,
jak mohou užívat ženy kotvičník?
Od menstruace do ovulace ?

Vitalita

Kotvičník (T19 či P56) můžete užívat bez ohledu na fázi menstruačního cyklu. Užívejte jej do využívání lahvičky.

14. 6. 2018 12:31 Ilona Hamplová

Ještě bych se ráda zeptala zda ho mohu užívat když se léčím se štínou žlázou? Beru léky na štítnou žlázu Euthyrox 112 mg.

Vitalita

Můžete kotvičník užívat s léky na štítnou žlázou. Akorát si mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

2. 1. 2019 16:02 Ludmila

Dobrý den beru Kotvičník na snížení cholesterolu.Kolik lahviček mohu užít?Děkuji

Vitalita

Můžete po sobě využívat 2–3 lahvičky, pak by měla následovat pauza min. 1–2 týdny a pak jej můžete znovu nasadit.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

CALCIUM STAR

CALCIUM STAR photo

Vápník je nejvíce se vyskytující esenciální minerál v lidském těle, v kostech a zubech z 99 %.

UroMax Rapid

UroMax Rapid photo

Pro správnou činnost močového ústrojí.

Kúra K34 - prevence infarktu

Kúra K34 - prevence infarktu photo

Vybrané byliny navozují očistu cév, zklidnění vegetativních nervů a zlepšení prokrvení. Její ochranné působení je velice vhodné pro osoby ve vyšším věku.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)