Lactocare zdravá střevní mikroflóra

Při nestabilitě střevní mikroflóry, při cestování či po dietní chybě.

Lactocare photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 20 žvýkacích tablet
Cena: 230 Kč
Vaše cena: 149 Kč
za jednotku: 7,45 Kč
Ušetříte: 81 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: PharmaSuisse
 ks 

Přípravek LACTOCARE obsahuje 7 miliard živých bakterií a přírodní vlákninu arabinogalaktan (FiberAid® AG). Obě složky pomáhají udržet rovnováhu střevní mikroflóry. Ta může být narušena stresem, nemocemi, užíváním antibiotik, dietou či cizorodými bakteriemi a viry, se kterými se můžeme setkat zvláště při cestování. Přípravek doporučujeme užívat zejména při narušení střevní mikroflóry, např. v důsledku užívání antibiotik, při cestování, při alergiích, hlavně potravinových. Je vhodný na cesty, nemusí se uchovávat v chladu.

Bakterie Bacillus coagulans jsou chráněny sporou (přirozené zapouzdření), mají tak vysokou odolnost při průchodu žaludkem a vysokou životaschopnost při dlouhodobém skladování. Arabinogalaktan FiberAid® AG je vláknina rozpustná ve vodě, nedráždí střevo. Slouží jako potrava pro prospěšné bakterie sídlící ve střevech. Podporuje tak jejich růst a množení. Ve střevech je fermentována pomalu, a proto nezpůsobuje nadýmání.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe na lačný žaludek, po dobu alespoň 10 dní.

Složení

Probiotikum (Bacillus coagulans) 7 mld. živých bakterií, prebiotikum – FiberAid® AG (arabinogalaktan) 0,4 g v jedné tabletě.

Sladidla: manitol, sorbitol; arabinogalaktan (FiberAid® AG), Bacillus coagulans MTCC 5260 (nosič – maltodextrin), protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; smetana.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyšší dávka může mít projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje lepek, laktózu ani geneticky upravené látky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Acidophilus plus

Acidophilus plus photo

Přispívá k přirozené střevní mikroflóře a znesnadňuje množení patogenních mikroorganismů

Lactomax Double

Lactomax Double photo

Lactomax® Double je vylepšeným produktem s vyšším, dvojnásobným obsahem laktobacilů a bifidobakterií v kapslích, které jsou vyrobeny speciální technologií Vcaps®. Tato technologie tvoří kapsle pouze z rostlinné celulózy bez želatiny, tedy jsou vhodné i pro vegetariány.

Laktobacily Imunit

Laktobacily Imunit photo

Obsahuje složku Jogokult™ Inulin, což je kombinace 5 pro-biotických kmenů (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum,Lactobacillus acidophilus) a prebiotické dietní vlákniny – inulín.

ProbioLact

ProbioLact photo

Obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce.

Zaretis Probiotika

Zaretis Probiotika photo

Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.