Lichořeřišnice větší – tinktura z pupenů podporuje funkci močových cest

Působí na stafylokoky, streptokoky, E-coli, a další druhy bakterií.

Lichořeřišnice větší - tinktura z pupenů photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 139 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 6 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Lichořeřišnice

Dužnaté byliny, některé z druhů mají oddenky nebo stonkové hlízy. Lodyhy jsou plazivé, až 5 m dlouhé. Je to rostlina s celou škálou látek s bakteriostatickým a insekticidním účinkem. Používá se v lidovém léčitelství k léčbě nemocí ledvin, močového měchýře dýchacích cest, slouží jako diuretikum i k léčbě defektů kůže.

Lichořeřišnice se používá jako jediné účinné antibiotikum proti stafylokokům, streptokokům.

  • při chronických a akutních zánětech močového měchýře
  • zánětech dýchacích cest
  • pro podporu růstu vlasů
  • při léčbě zánětu prostaty
  • stimuluje imunitu

Řeší – akné, angina, gynekologické výtoky, herpes, chřipka, kandidóza, ledvinové kameny, ledviny, močový měchýř, mandle, mykóza, rýma, nachlazení, hepatitida.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 6 8 10 starší »
31. 1. 2019 21:26 Pavel

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na radu,od konce prosince po viroze,záňetu vedlejšich dutin objeven Hemofil v dutinách,nasazeny ATB Klacid 2×12h,po dobrání(7dní) 3dny dobré a pak opět hlenitá žluto zelená rýma,kašel a bolení v krku,po výterech znovu odhalen Hemofil,poradíte mi prosím co s tím?
Děkuji Pavel

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: žampion T45, lichořeřišnice T21, grep (25 ml) T11, olše P36.

Dávkování – nejprve budete brát T45 + T21 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T45 a k T21 P36. Pokud Vám dojde T45 nebo T21, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

1. 2. 2019 22:10 Simona

Dobrý den, dcerka 4 roky měla ekzém na ručičce po odebrání stěru zjištěn streptokok a stafylokok a jiné bacili doktorka zaléčila antibiotiky. Ručička se zklidnila, ale po odebrání nových stěrů na kůži streptokok stále je . Malá má i dvě molusky. Prosím o radu jaké kapky použít aby se vyléčil prý to není tak jednoduché se ho zbavit. Děkuji moc

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tyto bylinné tinktury: česnek T4 + lichořeřišnice P30.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

7. 2. 2019 08:20 Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jsem ve 31.tydnu těhotenství a bylo mi doporučeno užívat po dobu 14 dnů Lichořeřišnici jako prevenci proti streptokoku. V jakém množství vzhledem k těhotenství by to bylo nejlepší?
Moc děkuji. P.

Vitalita

Lichořeřišnici T21 nebo lichořeřišnice P30 můžete v těhotenství užívat. Neuvádíte jakou lichořeřišnici máte zakoupenou, proto uvádím obě lichořeřišnice. Posilám vhodné dávkování , které můžete v těhotenství užívat: doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

12. 2. 2019 10:30 Okenicová Zuzana

Dobrý den, moje dcera 6 let trpí na angíny (výtěrem má prokázané streptokoky), takže pak antibiotika. Také má skoro celoročně husté zelené rýmy – ty se snažím zvládat průplachem konvičkou a hypertonickými kapkami do nosu. Nyní jsem narazila na lichořeřišnici a ráda bych jí zkusila, jen nevím jestli je vhodnější T21, nebo P30 – ráda bych jí to dávala jako prevenci vzniku angín
děkuji za odpověď

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet pupenovou lichořeřišnici P30.

Posilám vhodné dávkování: 6 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

14. 2. 2019 14:42 Renata Maršálková

Dobrý den,

dcera 4,5 let má zlatého stafylokoka (v nose). Jaké je pro ní správné dávkování Lichořeřišnice tinktury? A jak dlouho by jí měla dostávat? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Vhodné dávkování: 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh.

Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Dávkujte, tak dlouhou, jak bude třeba. Pokud využíváte celou lahvičku a problém bude přetrvávat, tak napište a paní Podhorná doporučí, jak v užívání pokračovat.

22. 2. 2019 15:56 Martina Klučková

Dobrý den,
Prosím, jaký je rozdíl mezi lichorerisnici T21 a P30? Koupila jsem rocnimu synovi na problémy s mocovymi cestami a dvou produktů jsem si všimla až posléze.
Děkuji a přeji hezký den.

Vitalita

Pupenová lichořeřišnice P30 navíc obsahuje regenerační složky.

Vhodné dávkování pro Vašeho syna – 2 kapky 2–3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

26. 2. 2019 12:01 Lucie

Dobrý den,

je možné abych na Tinkturu z lichorerisnice mela alergii?

27. 2. 2019 18:45 Lenka Jedličková

Dobrý den. Nyní mě opět vyskocily pipinky v dutině ústní. Nasazením helicidu 20 mg jsem lichořeřišnici vysadila. Mohu ji užívat i během léčby helicidem ? Neovlivňuje se navzájem ? Děkuji. Jedličková

Vitalita

Lichořeřišnici P30 s níže uvedeným lékem užívat můžete. Akorát mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

28. 2. 2019 17:05 Tereza Tarantová

Dobrý den,
před třemi měsíci mi byl diagnostikován streptokok agalactiae spojený s časným močením a pálením. Měla jsem tři atb, chvíli zabrali, ale po pár týdnech se vždy problémy vrátily. Další atb již nechci. Objednala jsem si wobenzym, protože jsem se dočetla, že hodně ženám s těmito problémy pomohl. Dále jsem začala držet protikvasinkovou dietu včetně totální eliminace alkoholu.
Jako doplněk jsem si koupila lichořeřišnici, ale ve složení jsem se dočetla, že obsahuje 30% kvasného líhu. Není alkohol obsažený v tinktuře problém?

Mohla bych poprosit o radu, jak se streptokoka zbavit? Je to opravdu velmi nepříjemné. Děkuji za radu.

Vitalita

Předpokládáme, že máte lichořeřišnice od firmy Naděje. Pokud lichořeřišnici nemáte od této firmy, tak tu otázku směřujte na výrobce!

Denní množství kapek obsahuje zanedbatelné množství alkoholu. Dále můžete tinktury kapat do většího množství teplé vody (cca 100 ml) a nechat chvíli odstát. Dojde k vyprchání i toho zanedbatelného množství alkoholu.

Bylinky je potřeba chápat jako bylinné doplněk, který má tělu pomoci řešit problém.

5. 3. 2019 13:52 Martina Nadzamova

Dobry den.Dnes zjisten z vyteru z nosu u deti dcerka 5let moraxella,u 2leteho syna moraxella a pneumokok a u dcerky 7mesicu taky moraxella a pneumok.Jak jim muzu pomoct?Dekuji.

Vitalita

Posilám vhodné dávkování:

  • dítě 5 let –5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.
  • dítě 2 roky – 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.
  • dítě 7 měsíců – Vzhledem k tomu, že kojíte, tak bude vhodné, když tinkturu budete užívat Vy. Účinné látky se prostřednictvím mateřského mléka dostanou do organismu miminka. Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.
5. 3. 2019 22:07 Petra

Dobry den, prosim moc o radu. Dcerka 6 let, od 07/18 opakovane anginy, resp. 5×, ted v soicasne dobe lecba injekcnim penicilinem + 3× lentocilin-depotni penicilin (2 nas jeste cekaji). Pokazde to zaridil streptokok. Dcera je alergicka na vse co kvete od jara do podzimu. Lichorerisnici uzivame, rada bych jen od vas radu, kterou si mam koupit + co dalsiho? Dekuji predem za odpoved.

6. 3. 2019 12:05 Tereza

Dobrý den, mám polypy v nose, trpím celoročně, stále ucpaný nos, ale na jaře a v létě navíc ztrácím čich a chuť. Na operaci to prý ještě není, tak stále dostávám kortikoidy. Ale moc nepomáhají. Děkuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

žampion T45, penízovka T35, dub P12, černý rybíz P7, vřes P48

Bylinky je potřeba chápat jako bylinný doplněk

Dávkování – nejprve budete brát T45 + T35 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T45 a k T35 P7. Po vybrání P7 přidáte k T45 a k T35 P48. Pokud Vám dojde T45 nebo T35 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Na vytírání nosu je vhodný grepový olej.

15. 3. 2019 13:12 Adéla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 5 menšího chlapečka. Teďka ze steru zhistili zlatého stafylokoka. Je vhodné abych ho uzivala ja? Plně kojim. Děkuji za radu😉

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet lichořeřišnici P30.

Vzhledem k tomu, že kojíte, tak bude vhodné, když tinkturu budete užívat Vy. Účinné látky se prostřednictvím mateřského mléka dostanou do organismu miminka.

Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

19. 3. 2019 19:16 Pavla

Dobry den, co byste prosim doporucila pro dceru (4 roky), ktere byly zjisteny v moci bakterie E-coli. Jiz brala i antibiotika, ale opet se ji to vratlo a rada bych vyzkousela neco prirodniho. Po antibiotikach se ji v triskech objevil ekzem, 14 dni jsem mazala Imacortem, nyni Imazolem. Denne davam 1 tabl. Laktobacilku. Dekuji za radu, Pavla K.

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet lichořeřišnici P30.

4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

19. 3. 2019 20:08 andrea

Dobrý den,co by jste mi doporučily dcera 8let astma,bronchi­týda,prudušky stále dokola zelená rýma, kašel , děkuji

Vitalita

Vaší dceři doporučuje tyto bylinné tinktury: žampion T45 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 8 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Vitalita

Můžete je nakapat dohromady do jedné vody.

31. 3. 2019 21:28 Šárka

Dobrý den, prosím o Váš názor. Mému otci byl diagnostikovan zlaty stafylokok v noze. CRP pred 5 dny bylo 161. Je mozne lichorerisnici uzivat soucasne s antibiotiky (ma tri ruzne druhy antibiotik) a v jakem davkovani? Dekuji.

Vitalita

Vašemu tatínkovi doporučujeme vyzkoušet česnek T4 + lichořeřišnice P30.

Platí počet kapek, které je uvedený na lahvičkách. Tinktury můžete užívat s antibiotiky. Akorát mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

5. 4. 2019 05:33 Emilka

Dobry den, mam caste genitalni opary, a kvasinkove infekce,, a v tele moucnivku ,uzivala jsem moc leku, masti, a nepomaha,, prosim o radu moc dekuji,

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: eleuterokok T6, penízovka T35, grep (25 ml) T11, ořešák americký P38, vrba P49.

Dávkování – nejprve budete brát T6 + T35 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T6 a k T35 P38. Po vybrání P38 přidáte k T6 a k T35 P49 . Pokud Vám dojde T6 nebo T35 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

10. 4. 2019 14:13 Zuzka

Dobrý den, dcera 1 rok. Už 4 měsíce má salmonelozu. Ve výtěrech z rekta stále pozitivní. Zaujala mě lichořeřišnice jako řešení. Mohu poprosit jak dceři podávat, zda vůbec lze v tomto věku. Případně co jiného mohu podávat pro posílení organismu.

Vitalita

Vaší dcerce doporučuje tento pupenový výtažek: lichořeřišnice P30.

2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

17. 4. 2019 19:21 Lenka Koblizkova

Dobry den,

Jsem v 14 tydnu tehotenstvi a byl mi zjisten zlaty stafylokok na kuzi ( hnisajici absces) objednala jsem si u vas Cesnek T4 a lichorerisnici
Prosim o davkovani vzhledek k tomu tehotenstvi.

Dekuji
K.

Vitalita

Posilám vhodné dávkování pro česnek T4 + lichořeřišnici (T21 nebo P30) – Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

6. 5. 2019 21:23 Marie

Dobry den,
Syn 11 let uz mesic se leci se stafylokokem, mast +antibiotika, moc nezabralo, svedive pupinky na nose, pak strup, rizsiruje se na tvare. Slysela jsem, ze pomaha tinktura z Lichorerisnice. Jake mnozstvi se ma uzivat a jak dlouho, prosim? Dekuji moc za radu. Marie

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 10 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Tinktury doporučujeme využívat dokonce. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Pokud bude problém i po využívání přetrvávat a budete chtít dál v užívání pokračovat, tak napište a paní Podhorná doporučí, jak v užívání pokračovat.

16. 5. 2019 11:46 Lucie Hrazdilová

Dobrý den,
můžete prosím poradit, co vzít pro dospělého na bakterii hemofilus v krku, která přetrvává i po opakované léčbě antibiotiky, vždy se po krátkém čase objeví potíže s polykáním (knedlík v krku), přesušená sliznice v krku plus kašel a zvláště poránu zelený hlen. Tuším, že je třeba nastartovat imubnitní systém, ale nejsem si jistá vhodnou kombinací. Děkuji.

18. 5. 2019 18:10 Andrea Schmidtova

Dobrý den, můžete mi prosim poradit co uzivat při nálezu stafylokoka aurea v nose a ve sputu vse masivne. Ve sputu rovněž hemofil. Uzivam augmentin a nos vytiram grepovym jadrem.Děkuji

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: lichořeřišnice T21, česnek T4, grep (25 ml) T11, černý rybíz P7.

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T4 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T21 a k T4 P7. Pokud Vám dojde T21 nebo T4, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

25. 5. 2019 10:43 Alena

Dobry den, poslední rok mam časté poševní vytoky a chronické vraceni nastydlého močového mechyre plus bolest pri pohlavním styku. Zadna antibiotika nezabrala. Dekuji moc za radu

28. 5. 2019 11:31 Michaela

Dobrý den,
mám děti 12m a 5 let a již 6 mesicu jsou stále nemocný. Tři týdny je dávám dohromady a do týdne jsou v tom znovu. Je to takový začarovaný kruh, jeden to chytá od druhého.
Mají za sebou různá vyšetření, ale nikde nic nezjistili (alergo/imuno, ORL, maličký chloridy v potu, rasinky, bronchoskopii…).
Mají kasel a rýmu, holcicka to zvládá lépe, ale maličký má ten kasel opravdu dlouho a nemůže se ho zbavit.
Z kultivace při bronchoskopii chlapečkovi vyšel:
Haemophilus, Stafylokok, Streptokok, Pneumokok, Rotavir, houba Pneumocystis jiroveci
Holčičce vyšel:
Haemophil, Stafylokok a Streptokok
Byli oba preleceni antibiotiky, ale dceři byl opět zjištěn Stafylokok v kontrolním vyteru, takže předpokládám, ze ho budou mít oba znova a možná i my rodiče (též jsme byli preleceni antibiotiky).
Antimokotika synovi vzhledem k věku nebyly nasazeny, ale myslím, ze tam houba mu nedělá dobre.
Už jsem zoufalá, napadá vás něco, co by jim dokázalo pomoct, prosím?
Zkouším lychorerisnici, ale zatím asi krátce, je to cca 10dnu.
Moc vám dekuji za jakoukoliv radu.

Vitalita

Bylinky působí pomalu a také je potřeba bylinky chápat jako podpůrný prostředek.

Paní Podhorná doporučuje tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + lichořeřišnice P30

Dávkování:

  • dítě 1 rok – Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
  • dítě 5 let – Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Pro dospělé platí počet kapek, který je uvedený vzadu na lahvičkách. Tinktury dospělý využívají v kuse.

28. 5. 2019 23:56 Lucie

Dobrý den, prosím o radu, syn 4 roky má neustále rýmu (14 dní ve školce a pak pokaždé ryma) teď 14dni kašel + ryma, po výterech mu byl v nose zjištěn zlatý stafylokok (dostal antibioticke kapky do nosu) dále má na předloktí červený flek ktety ho svexo cca už 3mesice a nic nepomaha. Co nám prosím doporučite?. Děkuji velice za odpověď

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

31. 5. 2019 16:13 Markéta

Dobrý den, nyní jsem doužívala 8 týdenní kúru lichořeřišnici. Na jak dlouho si dát pauzu? Děkuji.

5. 6. 2019 14:48 Lucie

Dobrý den, prosím o radu. Dcera má 4 roky, v nose i krku zjištěn steptokok i hemofil. Nyní začíná užívat antibiotika – Sumetrolim. Dlouhodobě jí trápí zelené rýmy, záněty očí a záněty středního ucha. Doporučila byste mi Lichořeřišnici P30? Děkuji, Lucie

Vitalita

Vaši dcerce doporučujeme tyto bylinné tinktury: žampion T45 + lichořeřišnice P30.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky.

Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

« novější 1 2 3 4 6 8 10 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Uroval mega

Uroval mega photo

Tekutá, tedy rozpuštěná forma účinných látek se snadno vstřebává, což zajišťuje rychlý nástup účinku.

Brusinky - D-Manoza - Kopřiva

Brusinky - D-Manoza - Kopřiva photo

Napomáhá při inkontinenci a menstruačních obtížích.

Topol - bylinná tinktura

Topol - bylinná tinktura photo

Celkově dezinfikuje organismus.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)