Lichořeřišnice větší – tinktura z pupenů podporuje funkci močových cest

Lichořeřišnice větší - tinktura z pupenů photo

Působí na stafylokoky, streptokoky, E-coli, a další druhy bakterií.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 139 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 6 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Lichořeřišnice

Dužnaté byliny, některé z druhů mají oddenky nebo stonkové hlízy. Lodyhy jsou plazivé, až 5 m dlouhé. Je to rostlina s celou škálou látek s bakteriostatickým a insekticidním účinkem. Používá se v lidovém léčitelství k léčbě nemocí ledvin, močového měchýře dýchacích cest, slouží jako diuretikum i k léčbě defektů kůže.

Přípravek se používá jako jediné účinné antibiotikum proti stafylokokům, streptokokům.

  • při chronických a akutních zánětech močového měchýře
  • zánětech dýchacích cest
  • pro podporu růstu vlasů
  • při léčbě zánětu prostaty
  • stimuluje imunitu

Řeší – akné, angina, gynekologické výtoky, herpes, chřipka, kandidóza, ledvinové kameny, ledviny, močový měchýř, mandle, mykóza, rýma, nachlazení, hepatitida.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 5 6 starší »
Vitalita

Paní Podhorná doporučuje tyto tinktury:

žampion T45 + chlamysan SV9

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

17. 6. 2017 15:51 Martina B

Prosím o radu,v nose opakovaně e-colli,nereaguje na atb,dále svědění uší a opakovaný zánět spojivek.děkuji za radu

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

penízovka T35, lichořeřišnice T21, grep (25 ml) T11, borůvka P5, lípa P28

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T21 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T35 a k T21 P5. Po vybrání P5 přidáte k T35 a k T21 P28. Pokud Vám dojde T35 nebo T21, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

21. 6. 2017 12:27 Jiřina

Dobrý den,

mám 3,5 letého syna, který má často rýmu a suchý, dráždivý kašel. Dle doktorky je v pořádku, jen zahleněný. Kolegyně mi doporučila Lichořeřišnici, ale nevím jak dávkovat. Můžete mi prosím poradit? Třeba i doporučit nějaké další bylinky, které by pomohli předcházet těmto obtížím? děkuji

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto tinktury:

žampion T45, lichořeřišnice T21, černý rybíz P7

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

28. 6. 2017 10:26 Slunce

Dobrý den mám takový dotaz. Před dvěma lety jsem měla chlamydie, které mi přeléčili, ale ne dostatečně. Infekce se vrátila a další atb a zase dokola. Měla jsem bolesti kloubů, svalů a postupně mi ochrnovali ruce a nohy.

Brala jsem od vás poté lichořeřišnici pupenovou, tužebník jílmový a ořešák americký. Brala jsem ho půl roku a docela mi to pomáhalo. Nyní je to dva roky prodělala jsem stres a tyto potíže se objevili a mnohem horší formě. Skoro jsem ochrnula. Dostala jsem tedy dvě infuze s kortikosteroidy na zastavení a je mi malinko lépe.

Nevím co to mohlo způsobit.
Chtěla bych se zeptat zdali tato moje kombinace co jsem u vás brala je dobrá.
Nyní se chci zeptat zdali mohu užívat lichořeřišnici pupenovou, ořešák americký a místo tužebníku jestli je lepší topol, ale nevím, který je lepší jestli pupenový nebo kořenový. Nesmím nic na podporu imunity.

Děkuji za odpověd

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, chlamysan SV9, jasan P16, olše P36, vrba P49

Doporučujeme Vám užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV9 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV29 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 a k SV9 P49 . Pokud Vám dojde T42 nebo SV9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

29. 6. 2017 10:59 Imunita

Dobrý den, mám 7-letého syna, který je často nemocný, zahleněný, stěžuje si často na únavu a špatně spí. Poslední měsíce má skoro každé ráno na polštáři nebo prostěradle červenohnědé skvrny, jakoby hnisavého původu, tekutina mu vytéká z úst, ale přes den nekašle…nic podobného jsem neviděla. Dost opakovaně trpí na opary cca každý měsíc se mu nějaký objeví. Používáme různé mastičky, ale opar se vždy vrátí. Lékařka nic neobvyklého nezjistila. Máme jen léky na posílení imunity. Je možné dávat lichořeřišnici?
A ještě bych poprosila o radu na nějakou tinkturu pro 16-letou dceru na akné. děkuji L.

Vitalita

paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto tinktury:

žampion T45, grep T11a, lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Na potírání oparu je vhodný grepový olej.

Na akné je vhodná kúra K26.

2. 7. 2017 14:38 Michaela

Dobrý den,
mám opakující se záněty močového měchýře, 3× antibiotika ve dvou měsících. Začala jsem brát Lichořeřišnici. Chtěla bych se zeptat, jestli musí být nějaká pauza po dobrání lahvičky, nebo můžu brát hned další.
Děkuji.

Vitalita

Můžete po sobě využívat max. 2–3 lahvičky lichořeřišnice (T21 nebo P30). Poté by měla následovat 1–2 týdny pauza v užívání a pak se může znovu nasadit.

2. 7. 2017 15:16 Barbora

Dobrý den,
při gynekologickém vyšetření byl mé 5 leté dceři zjištěn Escherichia coli může na toto lichořeřišnice pomoci ? Jaké by bylo dávkování?

Dekuji

Vitalita

Lichořeřišnici P30 můžete Vaši dcerce zkusit dávat. Posilám vhodné dávkování:

5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

7. 7. 2017 12:47 Jiří

Dobrý den, prodělal jsem minulý rok Lymskou Boreliozu. Po ATB snad v pořádku, nicméně nyní se mi dle mého pocitu příznaky vrátili. Než budu mít výsledky testů doporučili by jste lichořeřišnici na užívání. Popřípadě jiný preparát který by nahraditl ATB. Děkuji JS

Vitalita

Bylinné tinktury plně nenahrazují ATB, jedná se o doplňky. Paní magistra doporučuje kúru ve složení:

topol T42, třezalka T40, jasan P16, olše P36 a jalovec P15.

Současně užívat topol, třezalka a jasan. Po dobrání jasanu nasadit olši a užívat současně topol, třezalka a olše. Po dobrání olše nasadit jalovec a dobrat dokonce.

11. 7. 2017 10:19 Laďka

Dobrý den,
trápí mě časté gynekologické záněty spojené s výtoky a záněty močových cest.
Mohli by jste mi něco doporučit, popř. po uzdravení jak dlouho brát jako prevenci? A jestli jsou mezi dlouhodobějším užíváním nějaké pauzy.
Děkuji za odpověď.

Vitalita

doporučuji kúru ve složení:

lichořeřišnice T21, penízovka T35, jeřáb ptačí T15, bříza P2, brusinka P53 a měsíček P32.

Současně užívat lichořeřišnice, penízovka, jeřáb ptačí, bříza. Po dobrání břízy nasadit brusinku a užívat současně lichořeřišnice, penízovka, jeřáb ptačí a brusinku. Po dobrání brusinky nasadit měsíček a dobrat dokonce.

Po využívání kúry, ať se na nás obraťte a nasadíme další kúru. Vždy lze vybrat dvě kúry hned po době, pak nastává 14 dní pauza.

11. 7. 2017 22:15 JITKA

Dobry den,prosim jak postupovat pri akutnim zanetu mocovych cest,dcerka 5,5 roku-opakovane e-coli v moči,moč zapáchá,nechci už dávat atb.dlouhodobe bere lichorerisnici po 5 kapkach 3 krat denne -zatim nepomohla-zanet je zpět,dnes sem pridala grep.kolik kapek je mozno davat ?dekuji moc za radu

Vitalita

Dcerce dávejte 5 kapek 2× denně grepu.

16. 7. 2017 11:49 Petra

Dobrý den, mohu si k lichořeřišnici přidat penízovku? Po velkém stresu se mi vždy zhoršuje dermatitida na obličeji a ve vlasech. Děkuji

Vitalita

Ano, tyto dvě tinktury lze užívat současně.

17. 7. 2017 06:48 Eva

Dobry den, syn 5 let trpi na zanety stredousi. Muzuu nasadit lichorerisnici, popr. Neco jineho?

Dcerka, 2,5 roku nastupuje do skolky, lze ji nasadit preventivne a na posileni imunity, napr.rakytnik?

Dekuji

Vitalita

Syn může užívat lichořeřišnici dle následujícího rozpisu:

5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. S týdenní pauzou se dá užívat i dlouhodobě nebo do vymizení potíží.

Na posílení imunity pro dcerku spíše tinkturu černý rybíz dle rozpisu:

3 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. S týdenní pauzou se dá užívat i dlouhodobě nebo do vymizení potíží.

22. 7. 2017 00:06 Jana Tichá

Dobrý den,
obracím se na Vás s velkou prosbou. Můj syn, v říjnu mu budou 4 roky, onemocněl před 14 dny salmonelózou. Z toho nejhoršího jsme snad venku. Dočetla jsem se, že by mu také mohly pomoci kapky z lichořeřišnice, je tomu tak? Velmi děkuji za Vaši radu.

Vitalita

Lichořeřišnice se na tento problém také může vyzkoušet. Pokud by lichořeřišnice nepomohla, tak doporučujeme vyzkoušet helmifit SV3.

Posilám dávkování pro Vašeho syna , které můžete aplikovat, jak při užívání lichořeřišnice, tak při užívání helmifitu.

4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

28. 7. 2017 16:28 Marie Schneiderova

Dobrý den. Prosím je vhodná Lichořeřišnice na opar na genitáliích? Děkuji.

Vitalita

Lichořeřišnice působí také proti virům, ale na opar na genitáliích by byla vhodnější tato kombinace:

eleuterokok T6, grep (25 ml) T11, vrba P49

Dávkování – nejprve budete brát T6 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T6 P49. Pokud Vám dojde T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Na potírání je vhodný grepový olej.

6. 8. 2017 22:09 Štěpánka

Dobrý den, je prosím lichořeřišnice dobrá i na jizvičky a dlouhodobé stopy po akné? Z dospívání a pozdějšího těžkého stresového období v dospělosti mi na obličeji zůstaly následky, které mě velmi trápí… Mohla by lichořeřišnice pomoci? Děkuji za informaci.

Vitalita

Můžete ji na tento problémy vyzkoušet. Ještě Vám k ní doporučujeme přidat penízovku a na potírání jizev je vhodná měsíčková mast.

23. 8. 2017 08:59 Marie Scheiderová

Dobrý den.Prosím o radu, poslední půl roku mám velké problémy s lupy.Vyzkoušela jsem již spoustu různých přípravků z lékárny.Bohužel nic nepomáhá.Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

penízovka T35, dub P12, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T35 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35 P15. Pokud Vám dojde T35, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Jako doplněk ke kúře je vhodný lopuchový olej (zábaly 1× do týdne) a lopuchový výluh.

25. 8. 2017 12:41 Ivan

Dobrý den . Prosím o radu,na vleklý problém.V únoru t.r. mi po pádu na pravou ruku /bez zlomeniny/otekla ruka až k loktu.Po půl roce léčení /7× ATB/ a hospitalizaci na inter. nemocnice mi stále kolísá (C-reaktivní protein) v krvi/ CRP max 254 mol/l /.Po ATB se hodnota sníží na cca 20–35mol/l a za další dva,tři dny je opět kolem 200mol/l. Pomocí PET CT byly zjištěny stěhovavé záněty tkáně kolem velkých kloubů v těle.Medikace IBALGIN 4× denně ,později biofenac 2× denně nezabírá CRP opět 190 mol/l.Moc prosím o radu.Děkuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

lichořeřišnice T21, pýr T34, jasan P16, olše P36, černý rybíz – borovice – vinná réva P9

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T34 +P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T21 a k T34 P36. Po vybrání P36 přidáte k T21 a k T34 P9. Pokud Vám dojde T21 nebo T34, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

6. 9. 2017 18:39 Hana

Dobrý den, mám 16 měsíční dceru, která už brala 2× antibiotika a nyní má dlouhodobě kašel. Z výtěrů jí byl zjištěn streptokok a paní doktorka nám předepsala Sumetrolim, aby dcera nemusela brát další antibiotika, protože je díky častému užívání atb chudokrevná a má nedostatek železa.Mohu jí dávat jako podpůrný lék lichořeřišnici?Dě­kuji za odpověď.

Vitalita

Lichořeřišnici P30 dcerce dávat můžete. Akorát je potřeba upravit dávkování:

2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

21. 9. 2017 00:49 Eva

Dobry den, prosim o radu. Jiz pred delsi dobou mi byla nalezena ureaplasma, nejdrive v moci. Mela jsem nekolikrat po sobe zanet mocoveho mechyre. Byly mi dany antibiotika..ne­kolikrat, z moce to zmizelo, ale bohuzel mi ureaplasma stale zustava ve vyteru v pochve a to jiz skoro dva roky…zatim mi zadny antibiotika nepomohly. Jiz nemam problemy se zanetem mocoveho mechyre, ale zacla mi velmi bolestiva menstruace a take ted nove spinim i mimo menstruacni cyklus. Nevim, zda toto vsechno muze zpusobovat prave ureaplasma??!! Jeste jsem nemela deti a tak se bojim, abych s tim pak nemela problem. Muj imunitni system neni take moc dobry, i proto hledam pokud mozno nejakou jinou cestu, nez opetovne nasazeni antibiotik! Dekuji moc za pomoc!

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, lichořeřišnice T21, grep (25 ml) T11, měsíček P32.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T21 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T42 a k T21 P32. Pokud Vám dojde T42 nebo T21, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

23. 9. 2017 21:45 michaela

Dobrý den dcera 6 let neustále se ji vrací zelena rýma potom kasel. Má ucpaný nos. Pri poslednim výtěru Hemofil. Chytne kazdou rymu co kolem ,, projde,, od ni to vzdy dostane syn 8 měsíců co by jste mi pro deti doporucily?. Děkuji moc

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

lichořeřišnice T21, žampion T45, černý rybíz P7

Z každé lahvičky 6 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Je 8 měsíční miminko kojené?

28. 9. 2017 21:47 Šárka

Dobry den, moje dcera (3 mesice) od narozeni bojuje se zlatym stafylokokem v oku. Jiz mela 4× antibioticke kapky do oci, vyplachy slznych kanalku a celkove antibiotika Amoksilav – nic nezabralo. Je plne kojena. Doslechla jsem se, ze by mohli pomoci kapky z lichořeřišnice, ale nevim jestli je to mozne u takto maleho miminka? Moc dekuji za odpoved.

Vitalita

Vzhledem k tomu, že kojíte, tak bude vhodné, když lichořeřišnici (T21 nebo P30) budete užívat Vy. Účinné látky se dostanou prostřednictvím mateřského mléka do organismu miminka. Vy budete užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

19. 10. 2017 20:11 Růžena

Dobrý den, ve zdravé výživě mi poradili užívání lichořeřišnice jako produkt posilující imunitu. Prosím o radu, jak užívat, 2× denně ještě kojím. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Užívejte poloviční počet kapek než je uveden na lahvičce a kapte do vlažné vody nebo do vlažného čaje. Pak nechte na chvilku vyprchat alkohol.

25. 10. 2017 20:38 Jitka Šumava

Dobrý den,
mám roztroušenou sklerózu a s užíváním léku medrol mi křehnou žilní a cévní stěny. Co byste mi poradila na zpevnění nebo prevenci před embolií? Mám také sníženou imunitu, kterou ale nemohu posilovat, protože pak se horší toto autoimunitní onemocnění. Mohu vůbec užívat lichořeřišnici?
Děkuji za radu.

Vitalita

Lichořeřišnici užívat můžete.

Paní Podhorná Vám doporučuje na posilu žil vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

gotu – kola T10, bříza (25 ml) P2, jírovec maďal P21, jeřáb oskeruše P19

Dávkování – nejprve budete brát T10 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T10 P21. Po vybrání P21 přidáte k T10 P19. Pokud Vám dojde T10, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

27. 10. 2017 22:13 Lenka

Dobrý den,
bohužel jsem alergická na všechna dostupná antibiotika, kterými je možné přeléčit streptokoka. Můžete mi prosím doporučit některý z Vašich produktů?
Děkuji
Lenka

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

lichořeřišnice T21, topol T42, grep (25 ml) T11, olše P36

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T42 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T21 a k T42 P36. Pokud Vám dojde T21 nebo T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

11. 11. 2017 00:14 Jitka

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu, jakou tinkturou lze podpořit imunitu u 3,5 leté dcery (15 kg, trpí na zácpu, ekzém momentálně poslední rok ustoupil, jídelníček není moc bohatý- některá jídla úplně odmítá). V září nastoupila poprvé do školky a hned po 14 dnech rýma (týden doma) a po návratu do školky po týdnu horečky a úporná zadní rýma, která nevytékala. Brala Sinupret a dostala nás z toho až lichořeřišnice (3× denně 5 kapek), i když nos má občas ucpaný i teď a občas ji to vytéká do krku a nutí jí to na kašlání. Teď jsme se vrátily po 4 týdnech doma do školky a nerada bych, aby byla opět nemocná. Napadla mě tinktura z růže šípkové. Ale nevím, zda by byla vhodnější P41 nebo P42. Navíc si nevím rady s dávkováním a po jak dlouhou dobu by bylo možné podávat. Nebo podpořit imunitu i nadále lichořeřišnicí ? Velice Vás prosím o radu. Děkuji, Jitka

Vitalita

paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje tyto bylinné výtažky:

žampion T45, kukuřiční čnělky T17, lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takovým způsobem můžete lahvičky doužívat dokonce.

22. 11. 2017 10:46 Daniela

Dobrý den, chtěla jsem poprodit o radu. Trpím již několik let kašlem. Diagnoza žádná, na plicním mi řekli ať se léčím jinde… Šla jsem k jinému lékaři kde mi diagnosikovali astma, kzeré mi e na plucním vyloučili. Psk jsem navštívila dceru kde mi její přítelkyně (možná léčitelka-v Rakousku) řekla, že mám na průduškách plísně. Doporučila mi tam vyrobený ( v horách) jitrocelový sirup. Chtěla jsem se zeptat, co by jste mi doporučili na tyto plísně. Atb nefunguje. Děkuji Daniela

« novější 1 2 3 4 5 6 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Dýňové tablety

Dýňové tablety photo

Na posílení pánevního dna a močového měchýře ženy.

Swiss Brusinky

Swiss Brusinky photo

Obsahují standardizovaný extrakt ze šťávy Vaccinium macrocarpon.

Prodromin

Prodromin photo

Pro řízenou výživu osob postižených chronickým zánětlivým a bolestí provázeným onemocněním.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)