Lichořeřišnice větší – tinktura z pupenů podporuje funkci močových cest

Působí na stafylokoky, streptokoky, E-coli, a další druhy bakterií.

Lichořeřišnice větší - tinktura z pupenů photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 139 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 6 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Lichořeřišnice

Dužnaté byliny, některé z druhů mají oddenky nebo stonkové hlízy. Lodyhy jsou plazivé, až 5 m dlouhé. Je to rostlina s celou škálou látek s bakteriostatickým a insekticidním účinkem. Používá se v lidovém léčitelství k léčbě nemocí ledvin, močového měchýře dýchacích cest, slouží jako diuretikum i k léčbě defektů kůže.

Lichořeřišnice se používá jako jediné účinné antibiotikum proti stafylokokům, streptokokům.

  • při chronických a akutních zánětech močového měchýře
  • zánětech dýchacích cest
  • pro podporu růstu vlasů
  • při léčbě zánětu prostaty
  • stimuluje imunitu

Řeší – akné, angina, gynekologické výtoky, herpes, chřipka, kandidóza, ledvinové kameny, ledviny, močový měchýř, mandle, mykóza, rýma, nachlazení, hepatitida.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 6 9 11 starší »
Vitalita

Posilám vhodné dávkování pro česnek T4 + lichořeřišnici (T21 nebo P30) – Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

6. 5. 2019 21:23 Marie

Dobry den,
Syn 11 let uz mesic se leci se stafylokokem, mast +antibiotika, moc nezabralo, svedive pupinky na nose, pak strup, rizsiruje se na tvare. Slysela jsem, ze pomaha tinktura z Lichorerisnice. Jake mnozstvi se ma uzivat a jak dlouho, prosim? Dekuji moc za radu. Marie

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 10 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Tinktury doporučujeme využívat dokonce. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Pokud bude problém i po využívání přetrvávat a budete chtít dál v užívání pokračovat, tak napište a paní Podhorná doporučí, jak v užívání pokračovat.

16. 5. 2019 11:46 Lucie Hrazdilová

Dobrý den,
můžete prosím poradit, co vzít pro dospělého na bakterii hemofilus v krku, která přetrvává i po opakované léčbě antibiotiky, vždy se po krátkém čase objeví potíže s polykáním (knedlík v krku), přesušená sliznice v krku plus kašel a zvláště poránu zelený hlen. Tuším, že je třeba nastartovat imubnitní systém, ale nejsem si jistá vhodnou kombinací. Děkuji.

18. 5. 2019 18:10 Andrea Schmidtova

Dobrý den, můžete mi prosim poradit co uzivat při nálezu stafylokoka aurea v nose a ve sputu vse masivne. Ve sputu rovněž hemofil. Uzivam augmentin a nos vytiram grepovym jadrem.Děkuji

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: lichořeřišnice T21, česnek T4, grep (25 ml) T11, černý rybíz P7.

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T4 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T21 a k T4 P7. Pokud Vám dojde T21 nebo T4, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

25. 5. 2019 10:43 Alena

Dobry den, poslední rok mam časté poševní vytoky a chronické vraceni nastydlého močového mechyre plus bolest pri pohlavním styku. Zadna antibiotika nezabrala. Dekuji moc za radu

28. 5. 2019 11:31 Michaela

Dobrý den,
mám děti 12m a 5 let a již 6 mesicu jsou stále nemocný. Tři týdny je dávám dohromady a do týdne jsou v tom znovu. Je to takový začarovaný kruh, jeden to chytá od druhého.
Mají za sebou různá vyšetření, ale nikde nic nezjistili (alergo/imuno, ORL, maličký chloridy v potu, rasinky, bronchoskopii…).
Mají kasel a rýmu, holcicka to zvládá lépe, ale maličký má ten kasel opravdu dlouho a nemůže se ho zbavit.
Z kultivace při bronchoskopii chlapečkovi vyšel:
Haemophilus, Stafylokok, Streptokok, Pneumokok, Rotavir, houba Pneumocystis jiroveci
Holčičce vyšel:
Haemophil, Stafylokok a Streptokok
Byli oba preleceni antibiotiky, ale dceři byl opět zjištěn Stafylokok v kontrolním vyteru, takže předpokládám, ze ho budou mít oba znova a možná i my rodiče (též jsme byli preleceni antibiotiky).
Antimokotika synovi vzhledem k věku nebyly nasazeny, ale myslím, ze tam houba mu nedělá dobre.
Už jsem zoufalá, napadá vás něco, co by jim dokázalo pomoct, prosím?
Zkouším lychorerisnici, ale zatím asi krátce, je to cca 10dnu.
Moc vám dekuji za jakoukoliv radu.

Vitalita

Bylinky působí pomalu a také je potřeba bylinky chápat jako podpůrný prostředek.

Paní Podhorná doporučuje tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + lichořeřišnice P30

Dávkování:

  • dítě 1 rok – Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
  • dítě 5 let – Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Pro dospělé platí počet kapek, který je uvedený vzadu na lahvičkách. Tinktury dospělý využívají v kuse.

28. 5. 2019 23:56 Lucie

Dobrý den, prosím o radu, syn 4 roky má neustále rýmu (14 dní ve školce a pak pokaždé ryma) teď 14dni kašel + ryma, po výterech mu byl v nose zjištěn zlatý stafylokok (dostal antibioticke kapky do nosu) dále má na předloktí červený flek ktety ho svexo cca už 3mesice a nic nepomaha. Co nám prosím doporučite?. Děkuji velice za odpověď

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

31. 5. 2019 16:13 Markéta

Dobrý den, nyní jsem doužívala 8 týdenní kúru lichořeřišnici. Na jak dlouho si dát pauzu? Děkuji.

5. 6. 2019 14:48 Lucie

Dobrý den, prosím o radu. Dcera má 4 roky, v nose i krku zjištěn steptokok i hemofil. Nyní začíná užívat antibiotika – Sumetrolim. Dlouhodobě jí trápí zelené rýmy, záněty očí a záněty středního ucha. Doporučila byste mi Lichořeřišnici P30? Děkuji, Lucie

Vitalita

Vaši dcerce doporučujeme tyto bylinné tinktury: žampion T45 + lichořeřišnice P30.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky.

Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

26. 6. 2019 09:56 ludmila skřenková

Může se užívat lichořeřišnice s antibiotiky, mám zánět tlust.střeva devirkulitida
bude to mít nějaký účinek děkuji

Vitalita

Lichořeřišnice P30 můžete užívat s antibiotiky. Akorát mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

Lichořeřišnice P30 může být nápomocná. Je to potřeba vyzkoušet a uvidíte.

Pokud budete chtít, tak můžete vyzkoušet tuto bylinnou kúru, kterou Vám paní Podhorná doporučuje vyzkoušet: řimbaba T37,
lichořeřišnice P30, olše P36.

Dávkování – nejprve budete brát T37 + P30 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P30 přidáte k T37 P36 . Pokud Vám dojde T37 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

13. 7. 2019 19:05 Kateřina

Dobrý večer, mohu dávat lichořeřišnici roční dceři na podporu imunity před očkováním, nebo doporučíte jinou tinkturu? Dcera je stále kojena, já sama užívám grep- tinkturu a ještě máme černý rybíz. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Předpokládám, že tinktury máte od nás (firma Naděje).

Pokud kojíte, tak u grepu T11 užívejte poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce. Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Vaší dcerce doporučujeme na podporu imunity před očkováním černý rybíz P7 – dávkování bude – 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Jinak lichořeřišnici (T21 nebo P30) lze ročnímu dítěti také dávat. Dávkování bude stejné jakou u černého rybízu P7.

22. 7. 2019 12:43 Ivana

Dobrý den, asi půl roku se mi po jídle nafoukne břicho,mám problémy se zácpou, jaká tinktura by byla vhodná?

Vitalita

Paní magistra doporučuje následující bylinnou kúru: kukuřice T17, brodecký redukční ortislim T2, dub P12 a jalovec P15.

Současně budete užívat kukuřice, ortislim a dub. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání dubu nasadíte jalovec a budete užívat současně kukuřice, ortislim a jalovec a doberete vše dokonce. Během užívání Vám kukuřice, ortislim dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich.

Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

Jednorázově pak při problémech s nafouklým břichem je vhodný Amarit Forte.

29. 7. 2019 10:45 Tereza

Dobrý den,co dopuručite na opakovaný streptokok v krku a hnis na mandlích u dospělého.An­tibiotika nezabírají,jinak bez potížích.

Vitalita

Můžeme doporučit tuto kúru: lichořeřišnice T21, česnek T4, grep T11, olše P36, vrba P49 a Stopkok PG61.

Současně budete užívat lichořeřišnice, česnek a grep. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání grepu nasadíte olši a budete užívat současně lichořeřišnice, česnek a olše. Po dobrání olše nasadíte vrbu. Po dobrání vrby nasadíte Stopkok a doberete vše dokonce. Během užívání Vám lichořeřišnice, česnek dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich.

Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

5. 8. 2019 23:26 Jana

Dobry den, chtela bych Vas poprosit o radu. 3leta Dcera 15kg ma salmonelu a bylo mi doporučeno dávat lichorerisnici, tak jsem si koupila T21. Ale to sem nevěděla, ze je vic druhu. Prosim můžete mi poradit, jestli je to ta správná nebo popřípadě kterou mam dávat? Dekuji mockrat za radu.

Vitalita

Dá se použít i bylinková lichořeřišnice T21. Můžete ji vyzkoušet.

Dávkování pro Vaši dcerku bude – 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

9. 8. 2019 09:23 Hana

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Syn 4 roky od narození trpí na citlivou suchou pokožku. Objevuje se mu po těle zejména na rukou a v podkolenni oblasti ekzém, který samozřejmě svědí. Denně jej promašťuji, na chvíli se to zlepší, ale po čase se ekzem znovu rozšíří. Jaký bylinný prostředek může používat? Byla mi doporučena lichorerisnice jako zázrak, ale v popisu o této rostlině nejsou kožní problémy tohoto typu zmíněny. Mockrát Vám dekuji za radu!

Vitalita

Bylinky prosím chápejte jako bylinný doplněk!

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

penízovka T35 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Na potírání je vhodný lopuchový olej.

9. 8. 2019 12:58 Veronika

Dobrý den,

syn 3,5roku trpí často na laryngitidy od podzimu do jara, vždy 2krát hospitalizován. Letos zima- jaro často nemocný- prodělal zlatýho stafylokoka v uchu, hemofila, pneumonii a po těchto bakteriích prodělal reaktivní artritidu. Často v období zima- jaro kašle, jako by ho něco dráždilo v krku, ve 2letech mu dělal alergolog testy na alergii a nic nevyšlo . Od září má nastoupit do školky proto bych mu ráda posílila imunitu. Děkuji Veronika

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

česnek T4 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

30. 8. 2019 10:08 Aneta

Dobrý den,

před měsícem jsem poprvé v životě dostala těžký zánět mandlí. Byla tam i komplikace, že mi museli vyřezávat hnis za mandlí a dělat punkci hnisu.
Teď zase cítím, že se mi to vrací. Mandle pobolívá a u doktora mi nedají nic jiného než antibiotika a tím to opravdu řešit nechci.
Koupila jsem si lichořešišnici mám k tomu ještě něco doplnit? Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: topol T42, česnek T4, grep (25 ml) T11, lichořeřišnice P30, olše P36.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T4 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T42 a k T4 P30 . Po vybrání P30 přidáte k T42 a k T4 P36 . Pokud Vám dojde T42 nebo T4, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

9. 9. 2019 14:17 Míla

Dobrý den,
byl mi diagnostikován zlatý stafilokok v koleni a následný zánět. Prodělala jsem operaci a stále beru antibiotika. Byla mi doporučena
známou lichořeřišnice P30, mám ji užívat podle návodu na ní napsaném, nebo k ní ještě něco případně jiného?
Moc děkuji za odpověď

Děkuji moc

9. 9. 2019 14:20 Míla

Dobrý den,
byl mi diagnostikován zlatý stafilokok v koleni a následný zánět. Prodělala jsem operaci a stále beru antibiotika. Byla mi doporučena
známou lichořeřišnice P30, mám ji užívat podle návodu na ní napsaném, nebo k ní ještě něco případně jiného?
Moc děkuji za odpověď

Děkuji moc

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: česnek T4, topol T42, grep (25 ml) T11, lichořeřišnice P30, olše P36.

Dávkování – nejprve budete brát T4 + T42 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T4 a k T 42 P30 . Po vybrání P30 přidáte k T4 a k T42 P36 . Pokud Vám dojde T4 nebo T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

9. 9. 2019 20:29 Renata Kobrová

Dobry den, poprosim Vas o radu, co nasadit tatinkovi (60 let), ktery trpi na chronicke zanety mocovych cest (vetsinou Staphyloc. aureus), jiz uzival nekolik atb, nyni Cotrimoxazol, v kazde ledvine ma male kameny, resi uz nekolik let hemoroidy. Bere leky na vysoky tlak. Co si od Vas mame objednat a jak uzivat? Dekuji za odpoved. RK

14. 9. 2019 08:05 Martina

Dobrý den,

jsem 6 měsíců po druhém porodu a dosud jsem syna plně kojila. Kvůli starosti s nemocemi malého miminka a ještě péči o 2,5 letého syna zažívám spoustu stresu. Před měsícem jsem začala pociťovat pálení v krku a jazyka, dále mě pálí/svědí kůže. Zejména pokožka hlavy a krku, hubnutí. Dle vyšetření krve mi byla zjištěna zvýšená funkce štítné žlázy (beru nyní Thyrozol 10mg 1× denně) a z výtěrů v krku zlatý stafylokok na 3 křížky. Na něj jsem dostala atb Amoksiklav.
Mohla prosím poprosit o radu co užívat? (zlatý stafylokok, zvýšená funkce štítné žlázy, stres a obranyschopnost). Kvůli štítné žlázy bych měla být v klidu a nestresovat se, ale moc mi to nejde.
Moc děkuji
Martina Dočkalová

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: eleuterokok T6, česnek T4, grep (25 ml) T11, aronie P11, lichořeřišnice P30.

Dávkování – nejprve budete brát T6 + T4 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T6 a k T4 P11 . Po vybrání P11 přidáte k T6 a k T4 P30 . Pokud Vám dojde T6 nebo T4, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

20. 9. 2019 10:18 Petra

Dobrý den, trápí mě padání vlasů. Je lichořeřišnice P30 vhodná?
Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

ptačí jeřáb T15, penízovka T35, bříza (25 ml) P2, lichořeřišnice P30, jedle P18

Dávkování – nejprve budete brát T15 + T35 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T15 a k T35 P30. Po vybrání P30 přidáte k T15 a k T35 P18. Pokud Vám dojde T15 nebo T35, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Jako doplněk ke kúře je vhodný výluh z lopuchu.

20. 9. 2019 14:33 Martina

Dobrý den,

prosím o radu. Jsem 6 měsíců po porodu a byla mi zjištěna zvýšená funkce štítné žlázy. Beru Thyrozol 10mg 1× denně. Současně mi byl z výtěru v krku zjištěn zlatý stafylokok. Byly mi nasazeny atb Amoksiklav 1g po 12h, ale nejsem si jistá, jestli zabírají. Po porodu jsem zažívala mnoho stresu, oslabila se imunita a prpravděpodobné to byl i spouštěč mých problémů. Pravděpodobně i nějakých potravinových intolerancí. Poradíte mi prosím co užívat v případě mých problémů? Děkuji Martina

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

česnek T4, lichořeřišnice T21, grep (25 ml) T11, aronie P11, černý rybíz P7

Kúru můžete užívat s antibiotiky. Akorát mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

Dávkování – nejprve budete brát T4 + T21 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T4 a k T21 P11. Po vybrání P11 přidáte k T4 a k T21 P7. Pokud Vám dojde T4 nebo T21 tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

23. 9. 2019 22:56 Veronika

Dobrý den, syn 3 roky po nástupu do školky neustále zelená rýma. Co by jste mi pro něj doporučila na posílení imunity, rychlejší léčbu rýmy a nemocem horních cest dýchacích? A co by jste doporučila mne na zánět nosohltanu (kojím 7mi měsíční dítě)? Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

žampion T45 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

respiro T52 + lichořeřišnice P30

Vzhledem k tomu, že kojíte, tak doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

24. 9. 2019 08:57 Anna Tethalova

Dobry den,

syn ma behem 3 mesicu po druhe streptokoka, predtim mel 2× zanet prudusek a prakticky non stop od ledna ma rymu a kasel. Ma 1 rok. Uz mel 3× antibiotika a byla jsem s nim tyden v nemocnici. Muze i tak maly uzivat lichorerisnici? Nase doktorka ani magistra v lekarne mi na to nedaly odpoved, ale zaroven ho potrebuji nejak uzdravit, aby se mu to porad nevracelo. Dekuji

Vitalita

Lchořeřišnice P30 Vašemu synovi dávat můžete. Posilám pro něj vhodné dávkování: 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

30. 9. 2019 07:40 Martina Dočkalová

Dobrý den,

obracím se na vás o radu. Z výtěru z krku mi byl zjištěn zlatý stafylokok na tři křížky. Dostala jsem atb Amoksiklav, ale myslím si, že nezabrali, protože mě v krku škrábe stále. Dle dr je třeba posílit imunitu. Další atb už nechci. Užívala jsem teď 3 týdny lichořeřišnici a budu dávat týden pauzu, pak ji znovu nasadím. Mohu ji prosím užívat takto dlouhodobě nebo pouze do využívání lahvičky? Doporučíte mi prosím ještě něco na toho zlatého stafylokoka a imunitu nebo stačí ta lichořeřišnice?

Velmi vám děkuji Jarka

Vitalita

Předpokládáme, že lichořeřišnici užíváte od firmy Naděje. Jak píšete užívat 3 týdny užívat a týden pauza, tak to platí pro děti.

Můžete po sobě využívat 3 lahvičky lichořeřišnice (T21 nebo P30), pak si udělat min. 1–2 týdny pauzu v užívání a pak se může znovu nasadit. Tímto způsobem ji lze užívat dlouhodobě.

Můžete si k lichořeřišnici ( T21 nebo P30) přidat česnek T4 a také tady můžete po sobě využívat 3 lahvičky pak si udělat min. 1–2 týdny pauzu v užívání a pak se může znovu nasadit.

7. 10. 2019 11:06 Lucie

Dobrý den, syn 4roky 14kg, alergik na kravské mléko, astma, s prudkými změnami počasí přichází jeho časté rýmy, i malá rýma pokaždé sedne na průdušky. Dlouhodobě a denně bere Ecobec a Seretide, při těžkém dýchaní Ventolin-což je u nemoci pokaždé.
Doporučíte mi Lichořeřišnici P30? Nebo něco jiného, nebo nějakou kombinaci, která by podpořila jeho imunitu? A jak dávkovat?
Děkuji Lucie

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: žampion T45 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

7. 10. 2019 12:18 Veronika

dobrý den, chtěla bych se zeptat mám pár dní po porodu a mám zvýšené crp 250 což vím že je dost,nicméně potřebuji opustit nemocnici a poslední 4 dny jsem na ATB. Mohu použít lichořeřišnici má nějaký účinek? A mohu u toho kojit? Dekuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: česnek T4 + lichořeřišnice P30.

Vzhledem k tomu, že kojíte, tak doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

« novější 1 2 3 4 6 9 11 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Uroval mega

Uroval mega photo

Tekutá, tedy rozpuštěná forma účinných látek se snadno vstřebává, což zajišťuje rychlý nástup účinku.

Brusinka - tinktura z pupenů

Brusinka - tinktura z pupenů photo

Vynikající pro starší osoby a pro ženy menopauze.

Buk lesní - tinktura z pupenů

Buk lesní - tinktura z pupenů photo

Prostředek při otocích kloubů, jejich revmatických zánětech, močovém písku.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)