Kategorie: Mozek & nervy

Melatonin 5 mg FORTE long zlepšení kvality spánku

Přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáha usínání.

Melatonin 5 mg FORTE long photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
30 tablet 92 Kč
100 tablet 209 Kč
Varianta: 30 tablet
Cena: 103 Kč
Vaše cena: 92 Kč
Ušetříte: 11 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Pharma Activ
 ks 

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním).

Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa).

Melatonin

Hhormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Užívání

1/4 tablety 1krátx denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

1/4 tablety – melatonin 1,25 mg, mikrokrystalická celulóza 73 mg, stearan hořečnatý (protispékavá látka) 0,5 mg, talek (plnidlo) 0,25 mg.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívej jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

27. 1. 2019 22:35 Karel

zajímá mne jestli má někdo zkušenosti s Melatoninem

8. 4. 2019 22:57 Jirka

Velice se mi zlepšilo spaní po noční směně , na doporučení kolegy se snažím na noční jíst naposledy ve 2:00 , potom když přijdu domů tak na skoro lačnej žalůdek rozkoušu půlku tablety , zapiju medunkovým čajem a spím jak zabitej …

17. 10. 2019 16:07 Michaela Preslová

Dobrý den, píše se zde 1/4 tablety před spaním, jde normálně tableta rozdělit na 4 čtvrtiny? Děkuji za odpověď

Vitalita

Dávková 1/4 je požadavek legislativní a určen pro řádově 20 leté, s vyšším věkem dávka musí stoupnout na 1/2 až celou tbl. Jinak uživatel nemůže pozorovat účinek. Pochopitelně vše je individuální a doporučuji před užíváním konzultaci s lékařem.
Tableta se dělit dá, a to ať nožem, obecně doporučuji půlku tablety.

20. 10. 2019 15:16 Jana

Vůbec nepomáhá, stejně neusnu a když náhodou jo, tak se stejně probudím za max. 2 hodiny a to je konec spaní. Jsou to vyhozené peníze jako u všech potravinových do­plňk

30. 1. 2020 19:53 Věra

Melatonin forte užívám cca 1rok a jsem naprosto spokojená. Poté co jsem začala dělat na směny kdy ranní mám od 4 do 14hod.a odpolední od 14 do 00 hod a někdy i déle mi nastal tento rytmus dost narušovat spánek. Má dcera mi tabletky koupila jako dárek a já teď už užívám každý pracovní den večer jednu tabletu. Mohu potvrdit že návykový opravdu není protože na dovolené jsem problém s usínáním opravdu neměla. Jo a paní Janě doporučuji změnu v jejím denním režimu protože napsat že Melatonin nefunguje svědčí o vážným problému a s tím Melatonin opravdu nepomůže. Věřím že kdyby o svých problémech z někým jen promluvila určitě by spala lépe :-) Stres je totiž hlavní příčinou poruchy spánku.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Avis - Avenamax

Avis - Avenamax photo

Zklidňující prostředek ideální pro manažery a studenty. Extrakt z ovesných klíčků je nenávykový a bezpečný prostředek k odstranění stresu, pomáhá pozitivně ovlivňovat naše zdraví.

Třezalka - bylinná tinktura

Třezalka - bylinná tinktura photo

Je účinná na rehabilitaci po mozkových příhodách, při zlepšení stavu při roztroušené skleróze.

Třezalka

Třezalka photo

Působí pozitivně na emoční rovnováhu, relaxaci a pozitivní náladu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)