Kategorie: Deprese Mozek & nervy

Modin působí na náladu

Při zvýšené psychické a stresové zátěži, užívání není návykové.

Modin photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 390 Kč
Vaše cena: 298 Kč
Ušetříte: 92 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Advance
 ks 

Obsahuje kombinaci přírodních látek, které působí příznivě při depresivní náladě, neklidu a úzkosti.

Extrakt z třezalky

Působí příznivě při depresivní a špatné náladě. Napomáhá ovlivňovat hladiny serotoninu, dopaminu a noradrenalinu, což jsou látky zodpovědné za regulaci nálady.

L-tryptofan

Patří mezi esenciální aminokyseliny, které si naše tělo neumí samo vytvořit, ale musíme je přijímat z potravy. Mezi potraviny bohaté na L-tryptofan patří například některé druhy sýrů, listová zelenina a celozrnné pečivo. Přeměnou L-tryptofanu v těle vzniká serotonin.

DL-phenylalanin

Esenciální aminokyselina, která je základním stavebním kamenem mnoha neurotransmiterů (přenašečů vzruchů v nervovém systému) důležitých pro správnou činnost nervového systému. Zdrojem phenylalaninu v potravě je například mléko nebo kvasnice.

Vitamín B3

Důležitý pro normální psychickou činnost. Přispívá k činnosti nervové soustavy a snížení míry únavy a vyčerpání. Zdrojem vitamínu B3 v potravě je například tuňák, játra nebo droždí.

Vitamín B5

Nezbytná při tvorbě důležitých látek pro tělo i pro mozek jako jsou aminokyseliny a hormony. Přispívá k normální tvorbě některých neurotransmiterů, podporuje snížení únavy a vyčerpání a normální psychickou činnost.

Vitamín B6

Důležitý kofaktor řady enzymů, účastnících se metabolismu aminokyselin a sacharidů. Je důležitý pro tvorbu některých neurotransmiterů. Podporuje činnost nervové soustavy, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci imunitníh

Užívání

1 tableta denně.

Složení

V 1 kapsli – extrakt z třezalky 300 mg, L-tryptofan 50 mg, DL-phenylalanin 50 mg, vitamin B3 16 mg, vitamin B5 6 mg, vitamin B6 2 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Ginkgo biloba + guarana

Ginkgo biloba + guarana photo

Přípravek vhodný pro období s potřebou maximální koncentrace a při zvýšené psychické zátěži.

Rybí tuk Baby

Rybí tuk Baby photo

Esenciální mastné kyseliny jsou základem pro tvorbu prostaglandinů, které hrají významnou roli v řadě životně důležitých pochodů v lidském těle.

Lapacho

Lapacho photo

Má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační a bolest tišící účinky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)