MULTIVITAMIN STAR obranyschopnost

Směs vitaminů a minerálních látek pro imunitu.

MULTIVITAMIN STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 120 ml
Cena: 530 Kč
Vaše cena: 328 Kč
za jednotku: 2,73 Kč
Ušetříte: 202 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Výborná směs vitaminů a minerálních látek pro imunitu, vitalitu a zdravý život.

Vitamin B1

Pomáhá podporovat normální nervovou soustavu včetně psychické činnosti. Podílí se na normální srdeční funkci a energetickém metabolismu.

Vitamin B2

Podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, stav sliznic, udržení červených krvinek, stav pokožky, stav zraku a metabolismus železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snižování únavy a vyčerpání.

Vitamin B3

Důležitý pro normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, stav sliznic a stav pokožky. Dovede snižovat míru únavy a vyčerpání.

Vitamin B6

Podporuje normální syntézu cysteinu a jeho metabolismus, energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a funkce imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity.

Foláty

Jsou důležité pro růst zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na normální syntéze aminokyselin, krvetvorby, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a imunitním systému. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

Vitamin B12

Pro normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, metabolismus homocysteinu, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

Kyselina pantothenová

Podporuje normální energetický metabolismus, syntézu a metabolismus steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů a mentální činnost. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Železo

Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, správnému energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle a podporuje imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

Měď

Pomáhá udržovat normální stav pojivových tkání, energetického metabolismu, činnost nervové soustavy, pigmentace vlasů a pokožky, přenosu železa v těle a imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Mangan

Podporuje normální energetický metabolismus, stav kostí, tvorbu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Zinek

Podporuje normální metabolismus kyselin a zásad, metabolismus sacharidů, rozpoznávací funkce, syntézu DNA, plodnost a reprodukci, metabolismus makroživin, metabolismus mastných kyselin, metabolismus vitaminu A, syntézu bílkovin, normální stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku a imunitní systém. Udržuje správnou hladinu testosteronu v krvi. Podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem.

Užívání

2krát denně 5 ml. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

V 10 ml – lysin 40 mg, vitamin B3 20 mg, vápník 20 mg, železo 20 mg, vitamin B1 10 mg, zinek 6 mg, kyselina pantothenová 4 mg, vitamin B2 2 , vitamin B6 2 mg, mangan 0,5 mg, měď 0,40 mg, kyselina listová 100 µg, vitamin B12 10 µg, čištěná voda, sacharóza, karamelový sirup, med.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

MULTI STAR

MULTI STAR photo

Pro doplnění všech minerálů, stopových prvků, vitaminů, esenciálních aminokyselin a enzymů.

IRON GT STAR

IRON GT STAR photo

Podporuje vitalitu, imunitu, zdraví kostí a zubů, zdravou pokožku a tvorbu kolagenu.

C + Mg STAR

C + Mg STAR photo

Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání.

ECHINACEA STAR

ECHINACEA STAR photo

Přispívá k mobilizaci obranyschopnosti organismu.

VITAMÍN C PLUS STAR

VITAMÍN C PLUS STAR photo

Má antioxidační účinky, podporuje tvorbu kolagenu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.