Kategorie: Mozek & nervy

Nervocol Sen snadné usínání a emoční rovnováha

Obsahuje kombinaci melatoninu a L-tryptofanu s rostlinnými výtažky šafránu a Vitánie snodárné doplněné vitaminy skupiny B.

Nervocol Sen photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 tablet
Cena: 139 Kč
Vaše cena: 119 Kč
Ušetříte: 20 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Vieste
 ks 

Nervocol Sen obsahuje melatonin a L-tryptofan v kombinaci s přírodními extrakty z šafránu a Vitánie snodárné doplněné vitaminy B2, B6 a B12.

Melatonin je přirozený hormon, který si náš organismus přirozeně vytváří sám podle potřeby. S přibývajícím věkem však jeho produkce klesá. Melatonin nám pomáhá usnout.

Ashwagandha (Vitánie snodárná) pochází z Indie a je hojně využívaná v tradiční indické medicíně – ajurvédě, působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu.

Hlavní složky

  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 1 mg melatoninu těsně před spaním)
  • *L-tryptofan** je esenciální aminokyselina, kterou si neumí lidský organismus vytvořit sám a musí ji tak přijímat z potravy, je důležitý pro syntézu řady důležitých látek např. serotoninu
  • šafrán podporuje emoční rovnováhu, má pozitivní vliv na duševní zdraví, dobrou náladu a relaxaci
  • extrakt z kořene Vitánie snodárné (Ashwagandha) dodává energii, vitalitu a pozitivně působí na duševní zdraví, přispívá ke zdravému spánku a relaxaci, pomáhá udržovat emoční rovnováhu a celkovou pohodu
  • vitaminy B2, B6 a B12 pomáhají snižovat pocit únavy a vitaminy B6 a B12 příznivě ovlivňují psychickou kondici

Dávkování

  • užívejte 1 tabletu 1× denně večer
  • používejte opatrně v případě, že lidé užívají antiagregační a antikoagulační léky, kvůli obsahu extraktu z šafránu
  • skladujte mimo dosah dětí, není vhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy

Složení

L-tryptofan 50 mg, extrakt z šafránu setého 50 mg (v přepočtu na sušený šafrán 200 mg), extrakt z kořene Vitánie snodárné (Ashwagandha) 50 mg (standardizováno na obsah 5% withanolidů 2,5 mg), melatonin 1 mg, riboflavin (vitamin B2) 1,4 mg (100 % RHP), vitamin B6 3,5 mg (250 % RHP), vitamin B12 2,5 µg (100 % RHP) v jedné tabletě.

Celulóza, L-tryptofan, extrakt z šafránu setého, extrakt z kořene Vitánie snodárné, zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl­celulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, hydroxypropyl­methylcelulóza, pyridoxin-hydrochlorid, oxid křemičitý, kyanokobalamin, polyethylenglykol, oxid titaničitý, riboflavin, melatonin, polyvinylpyrro­lidon, arabská guma, mastné kyseliny, barvivo: patentní modrá V.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Acutil

Acutil photo

Pomáhá udržet duševní pohodu.

Coenzym Q10 60mg + vitamin E

Coenzym Q10 60mg + vitamin E photo

S vitaminem E pro ochranu buněk před oxidativním stresem.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 24 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2023 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)