Kategorie: Oční potíže Zrak

Ocutein forte ochranný štít a výživa pro Vaše oči

Doplněk stravy, který obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem omega-3 vícenenasycených mastných kyselin – DHA, EPA a vyvážené složení dvou komplexů nepostradatelných pro správnou látkovou výměnu očí s pozitivními účinky na lidský zrak a jeho ostrost.

Ocutein forte photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 + 15 tobolek ZDARMA
Cena: 425 Kč
Vaše cena: 369 Kč
Ušetříte: 56 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Simply You
 ks 

Kdy Ocutein Forte pomáhá

  • snižuje únavu očí,
  • zlepšuje ostrost vidění,
  • pomáhá při makulární degeneraci (postupné zhoršování nebo ztráta centrálního vidění),
  • působí jako "ochranný štít” a účastní se ochrany buněk sítnice,
  • snižuje riziko vzniku diabetické retinopatie,
  • ochraňuje zrak před nepříznivými vlivy záření (PC, TV, UV).

Produkt Ocutein Forte obsahuje

Přírodní karotenoidový komplex (lutein, zeaxanthin, betakaroten)

Tyto látky patří mezi karotenoidy, které mají antioxidační účinky. Vyskytují se ve vyšších koncentracích v oku, zejména pak v buňkách žluté skvrny (makula lutea). Ta obsahuje vysokou koncentraci pigmentů: luteinu a zeaxantinu. Tyto karotenoidní pigmenty pohlcují modré světlo. Právě modrá část světelného spektra je pro buňky sítnice zvlášť nebezpečná a může je poškodit. Čím je koncentrace pigmentů v buňkách sítnice vyšší, tím je i lepší její ochrana. Betakaroten je nejznámějším karotenoidem, ze kterého si náš organismus dokáže sám „vytvořit“ vitamin A. Vitamin A je nepostradatelný pro správnou funkci zraku. Jedna z forem vitaminu A, tzv. retinal, je totiž součástí pigmentu v sítnici oka – v jeho světločivých strukturách. Dopadem světla se tyto struktury podráždí, vzniklý vzruch se pak nervovými dráhami přenese do mozku a my vidíme.

Antioxidační komplex (vitamin E, vitamin C, zinek, měď, selen)

UV záření a ionizační záření jsou zdrojem volných radikálů, které mohou poškodit membrány a proteiny v čočce oka. Organismus se dovede proti volným radikálům bránit pomocí tzv. antioxidantů, látek různé povahy, které mají schopnost volné radikály neutralizovat. Vitamin E je důležitý pro ochranu buněk, stabilizaci buněčných membrán a podporu antoxidačního účinku selenu. Vitamin C je významný antioxidant, který posiluje cévní stěny. Zinek modifikuje membrány fotoreceptorů sítnice. Selen je nezbytný pro činnost řady enzymů. Měď podporuje funkci mozku a červených krvinek.

Omega-3 vícenenasycené mastné kyseliny (DHA, EPA)

Jsou pro člověka esenciální, což znamená, že jsou pro naše tělo nezbytné, ale zároveň si je neumíme vytvořit sami a musíme je přijímat v potravě. DHA a EPA mají nezastupitelnou úlohu pro správnou funkci oční sítnice a mohou přispívat k obnově fotoreceptorů. Dále podporují tvorbu slz a zabraňují tak vysychání očí, pomáhají chránit zrak před oxidativním poškozením, podporují tvorbu přirozených látek, které pomáhají odstranit pocity podrážděných očí.

Dávkování

1 tobolka denně

Balení

60 tobolek – dávka na 2 měsíce + Antistatický ubrousek na brýle ZDARMA

Upozornění

Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodné pro diabetiky. Bez umělých barviv.

Přípravky Da Vinci Academia jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími poznatky moderního výzkumu a vědy. Odráží se v nich princip optimálního souznění mezi přírodou a potřebami lidského organismu. Da Vinci Academia podporuje vzdělávací programy UNICEF. Společně s námi tak pomáháte umožnit dětem stát se vším, čím mohou být!

Složení v 1 tobolce

15 mg lutein, 300 mg rybí olej (210 mg DHA, 24 mg EPA), 100 mg vitamín C, 30 mg vitamín E, 14 mg zinek, 3 mg zeaxanthin, 2 mg beta karoten, 1000 ug měď, 26 ug selen.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Visistrong NEW

Visistrong NEW photo

Vhodný pro seniory, řidiče, pro všechny, kdo zvýšeně namáhají svůj zrak.

Borůvka černá – tinktura z pupenů

Borůvka černá – tinktura z pupenů photo

Udržuje normální metabolismus glukózy, tuků a bílkovin.

Ocutein sensitive plus

Ocutein sensitive plus photo

Unikátní spojení hyaluronátu sodného a extraktu z borůvek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)