Kategorie: Zrak

Ocutein Sensitive Plus dvojitá kúra pro vaše oči

Rychlá úleva pro unavené, podrážděné nebo suché oči.

Ocutein Sensitive Plus photo
Balení: kapky 15 ml + 15 tobolek ZDARMA
Cena: 230 Kč
Vaše cena: 178 Kč
Ušetříte: 52 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Simply You
 ks 

Ocutein Sensitive Plus poskytuje okamžitou úlevu pro vaše unavené, podrážděné nebo suché oči. Zahrnuje hyaluronát sodný a extrakt z borůvek – s hyaluronátem sodným, který vytváří ideální prostředí pro vaše oči tím, že pomáhá chránit a lubrikovat povrch oka.

Ocutein Fresh je doplněk stravy, který přichází s výživnými přísadami jako vitamin A, omega-7 nenasycené mastné kyseliny, a přírodním karotenoid komplexem. Komplex obsahuje lutein a zeaxanthin – přirozenou součást očního pigmentu. Tento výrobek také obsahuje selen a zinek, které přispívají k ochraně buněk před působením oxidačního stresu.

Dávkování a způsob užití

Ocutein Sensitive Plus:

aplikujte 1–2 kapky do každého oka jednou nebo vícekrát za den podle potřeby. Tyto kapky jsou ideální i pro extrémně citlivé oči i pro ty, kteří nosí kontaktní čočky. Můžete je používat na kontaktních čočkách během dne podle potřeby a je možné aplikovat 2–3 kapky na čočku před jejím nasazením. Kapky jsou použitelné 90 dní po prvním otevření.

Ocutein Fresh:

1 tobolka denně, optimálně během jídla nebo po jídle.

Složení

Ocutein Sensitive Plus: Hyaluronát sodný, extrakt z borůvek, edetát disodný, PHMB, izotonický roztok pufrovaný na pH 7,2.

Ocutein Fresh: Rakytníkový olej (omega-7 PUFA, beta-karoten) 360 mg, plnidlo: sójový olej; lutein 12 mg, fosfolipidy (sójový lecitin) 20 mg, leštící látka: včelí vosk; lykopen 3 mg, zinek (oxid zinečnatý) 14 mg (140 % RHP), zeaxanthin 3 mg, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,85 mg (203 % RHP), selen (seleničitan sodný) 26 µg (47 % RHP), vitamin B12 (kyanokobalamin) 10 µg (400 % RHP), vitamin A (retinol palmitát) 650 µg (81 % RHP), biotin 100 µg (200 % RHP), tobolka: želatina, glycerin, čištěná voda; barvivo: přírodní barvivo karamel v jedné tobolce. RHP – referenční hodnota příjmu.

Napište nám


Související produkty:

Ocutein forte

Ocutein forte photo

Pro správnou látkovou výměnu očí s pozitivními účinky na lidský zrak a jeho ostrost.

Ocutein brillant lutein

Ocutein brillant lutein photo

Je obohacen o přírodní lecitin, kyselinu listovou, karotenoid komplex - lutein, vitamín A, zeaxanthin a antioxidant komplex- zinek, měď a selen.

Ocuvite complete

Ocuvite complete photo

Napomáhá ke zlepšení ostrosti vidění.

Ocutein sensitive care

Ocutein sensitive care photo

Poskytují okamžitou úlevu pro podrážděné a unavené oči.

Ocutein Fresh Omega-7

Ocutein Fresh Omega-7 photo

Obohacen o důležité vitaminy B6 a B12.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.