Kategorie: Klouby a kosti

Osteo Star proti osteoporóze

Osteo Star photo

Pro zdravé a kvalitní kosti, doplněk vápníku, hořčíku a vitaminu D.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 1000 ml
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 2 222 Kč
Vaše cena: 2 117 Kč
Ušetříte: 105 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Podpůrný prostředek pro obnovu kostní hmoty. Dodává organismu potřebnou denní dávku vápníku, hořčíku, vitaminu C a vitaminu D v plně ionizované koloidní formě. Složky přípravku jsou součástí kostních struktur, ale také celé řady metabolických pochodů, kterých se účastní jako součásti enzymů. Působí příznivě na stabilizaci buněčných membrán, napomáhají uvolňovat křeče svalů, při hojení ran a zlomenin, potlačovat vliv negativních stresových faktorů na organismus. OSTEO STAR pomáhá při tvorbě nové kostní tkáně a zajišťovat dostatečný přísun potřebných živin.

Vitamin C

Antioxidant, ochraňuje DNA, lipidy a bílkoviny před oxidací, podílí se na tvorbě kolagenu, důležitého pro fungování kostí a kloubů. Mimo jiné podporuje nervový a imunitní systém, ten zvláště při a po tělesné námaze. Hraje důležitou úlohu v energetickém metabolismu a při absorpci železa z potravy.

Vitamin D

Má významný vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu organismem. Podporuje normální koncentraci vápníku v krvi a podílí se na výstavbě a udržení zdravých kostí, zubů a svalů. Má nezanedbatelnou roli při obranyschopnosti celého organismu.

Vápník

Je nezbytný pro stavbu a údržbu zdravých a silných kostí, jejich hustoty a odolnosti. Také zdravé zuby potřebují přísun vápníku. Je důležitý pro optimální funkce svalů, včetně svalu srdečního, kdy pomáhá udržovat správný krevní tlak. Vápník je potřebný v těhotenství a při kojení. Také pomáhá modulovat energetický metabolismus a tím podporovat kontrolu hmotnosti.

Hořčík

Podílí se na udržení zdravých kostí a zubů, má nezanedbatelný vliv na dobrou funkci všech svalů i samotného srdce. Podporuje buněčné dělení a metabolismus mastných kyselin, což má dopad na hormonální zdraví a funkci nervového systému.

Užívání

2× 15 ml denně, děti 15 ml denně.

Složení

Čištěná voda, vápník (mléčnan vápenatý) 266,7 mg (33,3 % RDA), hořčík (glukonan hořečnatý) 123,9 mg (33 % RDA), Vitis vinifera (vinná réva, koncentrovaná šťáva z plodu), Maqui (koncentrovaná šťáva z plodu), Aronia (koncentrovaná šťáva z plodu), Vaccinium macrocarpon (klikva velkoplodá, cranberry, koncentrovaná šťáva z plodu), fruktóza, Vaccinium myrtillus (borůvkový prášek), vitamin C (kyselina askorbová) 15 mg (18,7 % RDA), vitamin D (cholekalciferol) 5 µg (100 % RDA).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Bioarthro gel

Bioarthro gel photo

Bylinný přípravek tišící bolesti a zmírňující obtíže.

Shark cartilage 500

Shark cartilage 500 photo

Kombinace látek obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů.

Vápník + hořčík + zinek + vitamín D3 a K1

Vápník + hořčík + zinek + vitamín D3 a K1 photo

Pro podporu pevnosti a správného vývoje kostí, zubů a nervů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)