Ostropestřec mariánský – bylinná tinktura ochraňuje a regeneruje játra a žlučník

Zlepšuje látkovou výměnu, působí na gynekologické a plicní potíže.

Ostropestřec mariánský - bylinná tinktura photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 107 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 8 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Ostropestřec mariánský

Jednoletá nebo dvouletá bylina. Koncem června se na asi 1m dlouhých lodyhách objevují purpurově červená květenství. Na konci léta se z květů vyvinou plody, které se pak sklízí. Ostropestřec mariánský má blahodárné účinky na játra.

Tinktura z bylin řeší – bércové vředy, bulimie, chlesterol, hepatitidu, hemeroidy, játra, křeče, křečové žíly, lupenku, mononukleózu, nadýmání, nechutenství, nespavost, plíce, plynatost, pocení, průjem, stres, nervozitu, trávení, žaludeční vředy, žíly, žloutenku, žlučník, žlučníkové kameny.

Užívání

Uvedeno na lahvičce.

Složení

Výtažek z ostropestřce mariánského ve 40 % alkoholu.

Bylinné tinktury

Mohou se užívat současně – nejvíce 2 až 3 lahvičky. K nim se přiřadí jeden pupenový výtažek v pořadí první v kúře vedle bylinných. Většinou se jedná o prostředek břízy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

3. 1. 2019 20:12 Markéta

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda mohu užívat tinkturu ostropestřec mariánský při kojení. A jeslti mohu k tomu ještě nakombinovat tinkturu grep? A ještě dotaz na syna, nemůže večer usnout, čím víc je unavený tím víc je hyperaktivní, mohl by užívat tinkturu valocardum? Moc děkuji za odpověď

Vitalita

Můžete ostropestřec T30 i grep T11 užívat i když kojíte. Tyto dvě lahvičky můžete užívat spolu. Akorát Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet lípu P28. Dávkování bude 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

7. 7. 2019 20:08 Zaneta

Dobrý den, kolik lahviček mám zakoupit pokud potřebuji očistit rychle játra. Důvod je problémy s kůží na obliceji- rossacea. Poté bych pila již jen čaj.

Děkuji za odpověď. Žaneta

Vitalita

Zkuste dvě lahvičky.

23. 7. 2019 20:52 Bohunka

Dobrý den mám zvýšené jaterní testy a tuky v krvi ,porádite mi prosím jakou tinkturu ,otropestřec beru v tabletkách ,chtěla bych zkusit tinktury ,děkuji moc za radu

Vitalita

Na uvedené problémy můžete prosím doporučit tuto bylinnou kúru ve složení: ostropestřec T30, maralí kořen T24, dub P12, žito P50 a jalovec P15.

Návod na užívání:

Současně budete užívat ostropestřec, maralí kořen a dub. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání dubu nasadíte žito a budete užívat současně ostropestřec, maralí kořen a žito. Po dobrání žita nasadíte jalovec a doberete vše dokonce. Během užívání Vám ostropestřec a maralí kořen dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich.

Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

14. 8. 2019 15:41 Samcová

Dobrý den, jak tinkturu užívat při mononukleoze.

14. 8. 2019 15:45 Samcová

Dobrý den, k dotazu před 5 minutami ještě uvádím, že dcera má alergie na trávy, lehké astma, cysty v štítné žláze. Velice děkuji za odpověď.

Vitalita

Dcera je dospělá?

15. 8. 2019 13:11 Samcová

Dobrý den, dceři je 15 let. Infekci má zjištěnou 1. týden. Dobírá penicilin, protože lékařka si myslela, že se jedná o hnisavou angínu. Měla teplotu, nateklé uzliny, čepy v krku. Potíže s alergií má vždy od dubna do zač. července. Cysty v štítné žláze zjištěny vloni. Závodně sportuje, někdy jí bolívají kyčle. Moc děkuji.

Vitalita

Vaše dcera 15 let může u ostropestřce T30 užívat počet kapek, který je uvedený vzadu na lahvičce.

Tinkturu nakapat do trochy vlažné vody. Tinktury se užívají půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle. Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

S pozdravem

Související produkty:

Inulín

Inulín photo

Podporuje růst přátelské bakterie Lactobacillus biffidus.

Žito seté - tinktura z pupenů

Žito seté - tinktura z pupenů photo

Podporuje strukturu a pevnost kostí.

Chanca Piedra Energy

Chanca Piedra Energy photo

Napomáhá správné funkci močových cest.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)