Peralgin při všech alergických reakcích

Uklidňuje astmatické záchvaty kašle, je účinný proti senné rýmě, svědění sliznic a zčervenání kůže. Napomáhá při odstraňování kožních alergických projevů jako je kopřivka či atopický ekzém.

Peralgin photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 120 kapslí
Cena: 535 Kč
Vaše cena: 509 Kč
Ušetříte: 26 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Přípravek s obsahem olejů a extraktů z léčivých rostli a exotických hub. Díky unikátnímu složení posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu a působí proti všem alergickým projevům.

  • posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu
  • působí proti alergickým projevům
  • uklidňuje záchvaty kašle
  • účinný proti senné rýmě, svědění sliznic a zčervenání kůže
  • působí i na migrenózní bolesti hlavy a návaly horka
  • při nedostatku energie
  • při kinetóze
  • proti svalovým křečím
  • při problémech s nadměrným pocením

Perila křovitá

Poměrně nenáročná jednoletá rostlina, pocházející z kopců a hor východní a jihovýchodní Asie, kde dorůstá až do výšky jednoho a půl metru. I v našich zeměpisných šířkách se jí dobře daří. Má sladce citrónovou chuť a v moderní kuchyni začíná být opravdu velmi oblíbenou bylinkou. Perila ale není jen vhodnou bylinkou do salátu, ale především jsou ceněny její léčivé účinky, které jsou východní medicíně známé již více než 3000 let. Po staletí byla tato rostlina používána v orientální medicíně na tři základní zdravotní okruhy – plicní a dýchací problémy, nervové potíže a gynekologické záněty.

Cordyceps čínský ( housenice čínská).

Vyskytuje se v oblasti Nepálu. Tato houba se chová jako podivuhodný dvojjediný organismus – je to zároveň houba a také hmyz. V zimním období žije v zemi jako houba ve formě kokonu. Jako u jiných hub dochází k růstu podhoubí, které s příchodem letního období vyrůstá ze země ven a chová se jako jakákoliv jiná houba. Jak houba v průběhu léta dozrává, vystřeluje z dceřiné cysty spory, které se usazují na housence motýla a na ní parazitují. Nakažená housenka se na zimu zahrabává do země, ale cordyceps stále pokračuje ve svém ničivém díle – postupně ničí vnitřní orgány housenky. Ve volné přírodě potřebuje šest let pro kompletní dokončení cyklu, navíc je jeho výskyt velmi řídký. V dnešní době je divoký Cordyceps velmi vzácné a drahé léčivo. Housenice čínská obsahuje mnoho látek s blahodárnými účinky na organismus – aminokyseliny, steroly, minerály, vitamíny, ale zejména polysacharidy s imunostimulač­ními, antibiotickými a protinádorovými účinky.

Dávkování

1 – 3krát denně 1 kapsle.

Složení

V 1 kapsli – 90 mg perila křovitá (Perilla frutescens, olej ze semen), 90 mg Perila křovitá (Perilla frutescens, extrakt z listů), 53, 35 mg hořčík (oxid hořečnatý), 25 mg brutnák lékařský, 25 mg réva vinná, 25 mg cordyceps, 15 mg kozlík lékařský, uhličitan vápenatý, glyceryl monostearát, želatina (kapsle), sójový olej (plnivo), glycerin, voda.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Befungin

Befungin photo

Tmavě hnědá tekutina hořké chuti má tonizační účinky, harmonizuje metabolismus, povzbuzuje jeho obranné mechanismy.

ANTI-VOMIT STAR

ANTI-VOMIT STAR photo

Pro snížení pocitu nevolnosti a pohodě při cestování.

Epiderma - šampon

Epiderma - šampon photo

Přináší klidnící účinek na problematickou kůži.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)