PM medový sirup s mateří kašičkou propolisem, echinaceou, vitamínem C

PM medový sirup s mateří kašičkou photo

Pro zvýšení obranyschopnosti organizmu.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 100 g
Cena: 85 Kč
Vaše cena: 79 Kč
Ušetříte: 6 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Purus Meda
 ks 

Přípravek se používá k ochraně horních cest dýchacích před virovými a bakteriálními nákazami, ke zmírnění syndromu chronické únavy, zvýšení fyzické a duševní výkonnosti a v rekonvalescenci.

Další sirup.

Med

Obsahuje vzájemné vyvážený poměr jednoduchých cukrů (cukr hroznový 30–35%) a fruktózy (cukr ovocný 35–45%), malé procento sacharózy a dalších složitých cukrů. Dále obsahuje organické kyseliny, aminokyseliny a enzymy, inhibiny, které svými baktericidními účinky činí z medu velmi cenný prostředek. mateří kašička je dlouhodobě známá a používaná jako přirozený zdroj stimulačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému a krvetvorby. Podporuje imunitní systém. Jako dietetikum je proto podávána především k získání větší fyzické a duševní síly. Excelentní účinky jsou známy u celkové sešlosti, astenie, stavů před a po operaci, v rekonvalescenci zejména po virových onemocněních či při celkovém přepracování.

Propolis

Bohatá směs bioaktivních látek pryskyřičného charakteru, které jsou sbírány včelami z různých stromů a rostlin. Používá se hlavně k prevenci faryngitidy a zánětlivých onemocnění dutiny ústní, k ochraně organizmu před infekčními chorobami, při zánětech dásní, onemocněních horních cest dýchacích, zánětech žaludeční i střevní sliznice a močových cest.

Echinacea purpurea

Obsahuje více než 12 éterických olejů, hořčiny, pryskyřice, škroby, minerální látky a hlavní důležité substance Echinacosid a Echinacin. Echinacea působí jako nespecifický stimulant imunitního systému, který vyvolává v těle stav zvýšené odolnosti. V boji proti bakteriím působí Echinacosid jako lehké antibiotikum bez vedlejších účinků, které jsou typické pro uměle vyrobené léky.

Užívání

Dospělí – 1 kávová lžička 2krát denně.

Složení

Med 70 g, vitamin C 3 g, mateří kašička 2 g, propolis extrakt 0,5 g, echinacea extrakt 0,5 g, fruktóza, benzoan draselný, kyselina sorbová.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Super česnek

Super česnek photo

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Česnek má silné antimikrobiální účinky. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Česnek příznivě působí na celý organismus.

Oregano Oil

Oregano Oil photo

Antibakteriální, antivirový, fungicidní přípravek s jednoduchým dávkováním.

Olše - tinktura z pupenů

Olše - tinktura z pupenů photo

Podporuje zdravou srdeční činnost, působí proti srážení krve v žilách.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)