PM Salmonyl bylinná očistná kúra

Přináší úlevu při průjmu, nevolnosti, nadýmání a zvýšené teplotě, které jsou způsobeny nežádoucími mikroorganismy v trávicím traktu.

PM Salmonyl photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 tablet
Cena: 144 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 11 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Purus Meda
 ks 

Přípravek obsahuje účinné látky z extraktů z bylin a trávící papájové enzymy.

Krvavec toten

Má výrazné zevní i vnitřní stahující, dezinfekční, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Účinnými látkami jsou katechinové třísloviny, triterpeny, flavonoidy a volné organické kyseliny. Tyto přírodní látky jsou výborným pomocníkem při bakteriálních infekcích střev a zažívacího traktu.

Topol osika

Obsahuje fenolové glykosidy salicin a populin, silice a třísloviny. Jsou mu přisuzovány mírné antidepresivní účinky.

Lapacho

Je standardizováno na obsah lapacholů. Kromě jiných důležitých účinků slouží v daném případě ke snížení hladiny kandid a parazitů.

Papája

Extrakt z exotického ovoce obsahuje vitamíny B1, B2, C a má vysoký obsah vápníku. Nejvýznamnější složkou je enzym Papain, který štěpí bílkoviny na aminokyseliny, zvyšuje stravitelnost.

Užívání

1–3 tablety denně.

Složení

V 1 tabletě – 250 mg krvavec toten, 130 mg topol osika, 100 mg papája, 50 mg lapacho, mikrokrystalická celulóza, sorbitol, rostlinný stearan hořečnatý.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Kozí mléčný nápoj

Kozí mléčný nápoj photo

Působí na výstavbu a obnovu buněk, podílí se na jejich ochraně před škodlivými vlivy prostředí a tím pomáhá vašemu zdraví a kondici.

Acidophilus KLAS 10 miliard

Acidophilus KLAS 10 miliard photo

Přispívá k rovnováze střevní mikroflóry, normálnímu vyměšování a potlačuje růst nežádoucích mikroorganismů v tlustém střevě.

ColonFit Plus

ColonFit Plus photo

ColonFit Plus poskytuje přátelské bakterie, které jsou důležité k udržování normální rovnováhy ve střevech. Obsahuje 2 miliardy probiotických kultur.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)