Prost Urin při potížích s prostatou

Prost Urin photo

Přípravek ProstUrin umožňuje účinně předcházet a řešit obtíže spojené s onemocněním prostaty. Obsahuje ucelený komplex účinných látek s ověřeným blahodárným účinkem na prostatu a močové cesty. Hlavními účinnými látkami jsou Kvercetin, L-cysteinu a beta Sitosterol, působící spolu s minerály zinkem a selenem a vitaminy C a D.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 325 Kč
Vaše cena: 269 Kč
Ušetříte: 56 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: VitaHarmony
 ks 

Kvercetin

Látka přírodního původu, flavonoid, obsažený hojně v zelenině a ovoci s širokým polem působnosti. Doporučuje se ho užívat zejména při obtížích s prostatou, při dně, senné rýmě, kopřivce a atopických ekzémech. Působí i preventivně proti šedému zákalu.

L-cystein

Silný antioxidant pomáhá nejen při prostatických obtížích, ale působí i proti rakovině. Navíc podporuje růst vlasů a zamezuje jejich vypadávání.

Beta Sitosterol

V těle působí jako regulátor činnosti řady enzymů. Největší význam má při blokaci enzymu 5-alfareduktázy, který provádí přeměnu testosteronu na dehydrotestosteron (DHT). Zvýšené množství DHT v krvi je dáno biologickým stárnutím a je vždy provázeno degenerativními změnami, například zvětšení prostaty a nadměrné vypadávání vlasů.

Vitaminy C a D

Posilují obranyschopnost organismu a vitamin D dále zefektivňuje ukládání vápníku do kostí.

Zinek

Má značný vliv na urogenitální systém. U malých chlapců je nezbytně nutný k řádnému vývinu všech rozmnožovacích orgánů, u dospělých mužů je podmínkou pro normální funkci prostaty, používá se i při léčbě neplodnosti. Podle nejnovějších výzkumů ovlivňuje zinek i mozkovou činnost a duševní svěžest.

Selen

Funguje v organismu jako antioxidant, který likviduje volné radikály a tím snižuje riziko vzniku rakovinného bujení. Nízký příjem selenu v potravě nepříznivě ovlivňuje především kardiovaskulární systém a zvyšuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění.

Pravidelné užívání přípravku ProstUrin napomáhá při prostatických potížích a má příznivý vliv na impotenci a neplodnost. Pro zvýšení účinku doporučujeme spolu s přípravkem ProstUrin užívat také rybí olej OMEGA 3 a vitamin E. Přípravek je vhodný i pro diabetiky.

Dávkování

1 tableta 1× denně. Po jídle nebo s jídlem.

Složení

Látka hmot./tbl. %DDD
Kvercetin 250 mg *
L-Cystein 200 mg *
Beta Sitosterol 150 mg *
Vitamin C 30 mg 50
Zinek (glukonan zinečnatý) 7,5 mg 50
Selen (seleničitan sodný) 30 µg *
Vitamin D3 10 µg 200

Přidatné látky

Pojiva – kyselina stearová (E570), polyvinylpyrrolidon (E1201). Plnidlo – fosforečnan vápenatý (E341), mikrokrystalická celulóza (E460). Zvlhčující látky – stearan hořečnatý (E470b), křemičitan hořečnatý (E553a). Změkčovadla – glyceryltriacetát (E1518), estery monoglyceridů (E471), polyethylenglykol, kyselina olejová. Látky protispékavé – zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl­celulózy (E468), oxid křemičitý (E551). Povrchová úprava – methylcelulóza (E461).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

5. 3. 2016 06:20 vaclav kchop

chci se zeptat zda se muže tento připravek použit k lečbě psa mam no .děkuji kchop vaclav

Vitalita

To bohužel nevím. Doporučuji konzultovat s veterinářem dle složení přípravku.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Andrimax 24

Andrimax 24 photo

Extra silné složení - v jedné denní dávce 1050 mg směsi.

Kúra K03 - prostata

Kúra K03 - prostata photo

Pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty. Příznivě působí zejména při jejím zbytnění.

GS Triomen FORTE

GS Triomen FORTE photo

GS Triomen Forte je přípravek vhodný pro muže, kteří aktivně pečují o svou prostatu, fyzickou a duševní vitalitu a záleží jim i na kvalitě jejich sexuálního života.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)