Kategorie: Prostata Pro muže

Prost Urin při potížích s prostatou

Přípravek ProstUrin umožňuje účinně předcházet a řešit obtíže spojené s onemocněním prostaty. Obsahuje ucelený komplex účinných látek s ověřeným blahodárným účinkem na prostatu a močové cesty. Hlavními účinnými látkami jsou Kvercetin, L-cysteinu a beta Sitosterol, působící spolu s minerály zinkem a selenem a vitaminy C a D.

Prost Urin photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 325 Kč
Vaše cena: 249 Kč
Ušetříte: 76 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: VitaHarmony
 ks 

Kvercetin

Látka přírodního původu, flavonoid, obsažený hojně v zelenině a ovoci s širokým polem působnosti. Doporučuje se ho užívat zejména při obtížích s prostatou, při dně, senné rýmě, kopřivce a atopických ekzémech. Působí i preventivně proti šedému zákalu.

L-cystein

Silný antioxidant pomáhá nejen při prostatických obtížích, ale působí i proti rakovině. Navíc podporuje růst vlasů a zamezuje jejich vypadávání.

Beta Sitosterol

V těle působí jako regulátor činnosti řady enzymů. Největší význam má při blokaci enzymu 5-alfareduktázy, který provádí přeměnu testosteronu na dehydrotestosteron (DHT). Zvýšené množství DHT v krvi je dáno biologickým stárnutím a je vždy provázeno degenerativními změnami, například zvětšení prostaty a nadměrné vypadávání vlasů.

Vitaminy C a D

Posilují obranyschopnost organismu a vitamin D dále zefektivňuje ukládání vápníku do kostí.

Zinek

Má značný vliv na urogenitální systém. U malých chlapců je nezbytně nutný k řádnému vývinu všech rozmnožovacích orgánů, u dospělých mužů je podmínkou pro normální funkci prostaty, používá se i při léčbě neplodnosti. Podle nejnovějších výzkumů ovlivňuje zinek i mozkovou činnost a duševní svěžest.

Selen

Funguje v organismu jako antioxidant, který likviduje volné radikály a tím snižuje riziko vzniku rakovinného bujení. Nízký příjem selenu v potravě nepříznivě ovlivňuje především kardiovaskulární systém a zvyšuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění.

Pravidelné užívání přípravku ProstUrin napomáhá při prostatických potížích a má příznivý vliv na impotenci a neplodnost. Pro zvýšení účinku doporučujeme spolu s přípravkem ProstUrin užívat také rybí olej OMEGA 3 a vitamin E. Přípravek je vhodný i pro diabetiky.

Dávkování

1 tableta 1× denně. Po jídle nebo s jídlem.

Složení

Látka hmot./tbl. %DDD
Kvercetin 250 mg *
L-Cystein 200 mg *
Beta Sitosterol 150 mg *
Vitamin C 30 mg 50
Zinek (glukonan zinečnatý) 7,5 mg 50
Selen (seleničitan sodný) 30 µg *
Vitamin D3 10 µg 200

Přidatné látky

Pojiva – kyselina stearová (E570), polyvinylpyrrolidon (E1201). Plnidlo – fosforečnan vápenatý (E341), mikrokrystalická celulóza (E460). Zvlhčující látky – stearan hořečnatý (E470b), křemičitan hořečnatý (E553a). Změkčovadla – glyceryltriacetát (E1518), estery monoglyceridů (E471), polyethylenglykol, kyselina olejová. Látky protispékavé – zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl­celulózy (E468), oxid křemičitý (E551). Povrchová úprava – methylcelulóza (E461).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

5. 3. 2016 06:20 vaclav kchop

chci se zeptat zda se muže tento připravek použit k lečbě psa mam no .děkuji kchop vaclav

Vitalita

To bohužel nevím. Doporučuji konzultovat s veterinářem dle složení přípravku.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Prostenal Forte

Prostenal Forte photo

Obsahuje rostlinné extrakty saw palmetta a kopřivy dvoudomé, které příznivě ovlivňují mužské zdraví.

Red 3

Red 3 photo

Ke zlepšení sexuálního života mužů, vitality.

Prostata - kapky

Prostata - kapky photo

Přispívá k normální funkci močového traktu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)