Shark – Aid žraločí chrupavka

Proti lupence, proti zánětům kloubů.

Shark – Aid photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 1 253 Kč
Vaše cena: 1 099 Kč
Ušetříte: 154 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: CaliVita
 ks 

Žraločí chrupavka je doplněk výživy, který účinně podporuje zdravou činnost kloubů. Bohatá je na sloučeniny, které patří mezi ty, které obsahuje i lidská chrupavka, jako je chondroitin sulfát, který je mimo jiné známý i díky svým protizánětlivým účinkům.

Užívání

2 tablety 3krát denně před jídlem.

Jedna tableta obsahuje:

Žraločí chrupavka 750 mg

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 4. 2006 10:57 Monika

Chtěla bych se zeptat, jestli lze užívat tento preparát při rakovině lymfatických cest nebo jestli můžete doporučit něco jiného. Děkuji za odpověď.

20. 4. 2006 21:22 Vitalita

Při rakovině lymfatických cest a žláz se lépe osvědčuje Culevit (20 – 30 tablet denně).

21. 7. 2006 13:49 Vaclav

Jaký preparát je ideální při meta v játrech po tumooru prsu?Děkuji.

11. 8. 2006 21:23 Vitalita

Pokud jsou metastázy, byl by lepší Culevit 20 tablet denně a Noni 3×4 pol. lžíce denně.

Výživu dle krevní skupiny a pokud možno zcela odstranit z jídelníčku živočišné bílkoviny a tuky (i když by to byla krevní skupina O).

7. 6. 2007 10:10 Jana

dobrý den po odběru krve mě byla zjištěna krvinka evy v moči, nevíte co to znamená? děkuji

4. 7. 2007 13:21 Vitalita

Nevidím souvislost s odběrem krve. Červená krvinka v moči se může objevit i zcela zdravému člověku. Pokud jich není více, nezabývala bych se tím.

Jestliže je jich více, může jít o např. papilom (nádorek) v močovém měchýři. Pro váš klid doporučuji po čase zopakovat vyšetření moči. Ale buďte ubezpečena, že při závažném nálezu lékař sám doporučí další vyšetření či terapii.

25. 12. 2007 10:17 marian

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, ktorý s dvojice prípravkov (Culevit a Shark – Aid) je vhodnejší na liečbu rakoviny hrubého čreva. Stav pacienta: Objavená prvá metastáza (na brušnej stene) po dvoch rokoch od prvého objavenia choroby. Metastáza bola chirurgicky úplne odstránená. Takisto by som sa chcel spýtať kedy je možné vami doporučený prípravok (buď Culevit alebo Shark) začať užívať, vzhľadom k mojej onkologickej liečbe – čaká ma chemoterapia a ožarovanie. Musím ukončiť túto liečbu aby som mohol vaše lieky začať užívať? Ďakujem za odpoveď. Marian 57 rokov.

29. 12. 2007 00:47 Martin

Lidi – co blbenete? Jste snad žraloci? Na prevenci a na všechno je přece česnek! Nežijeme v moři! Kapejte česnekové kapky, jsou účinnější než syrový (tělo jej nezvládá rozložit) a hlavně – po dobře nmíchaných čleověk nesmrdí!!!

1. 3. 2008 23:44 lidi, lidi ...

Jo, Mariane, vysaďte léčbu a žerte chrupavky, to Vás zaručeně vyléčí. http://www.magazinzdravi.cz/modules.php?…

20. 10. 2009 09:28 Lenča

Přeji dobrý den, je vhodné užívat tablety ze žraločí chrupavky 14 dní před konizací děložního čípku nebo mi poradíte něco vhodnějšího a po operaci se může žraločí chrupavka užívat od kdy?, popř. něco jiného, co mi poradíte.Předem děkuji za odpověď.Lenča

Související produkty:

Ovosan

Ovosan photo

Ovosan je originální přírodní preparát získaný z ischemizovaných kuřecích embrií, který je čs. patentem. Obsahuje specifické vaječné fosfolipidy PNAE s účinkem na normální činnost imunitního systému.

Kúra K36 A - imunita

Kúra K36 A - imunita photo

Obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující obranyschopnost organismu v obraně před nežádoucími procesy v tkáních. Pomáhá lépe snášet a snáze překonávat následky ozařování a chemoterapie.

Salvestrol Platinum

Salvestrol Platinum photo

Obsahuje směs biologicky aktivních fytonutrientů - salvestrolů indukujících apoptózu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)