Shark – Aid žraločí chrupavka

Shark – Aid photo

Proti lupence, postižení očí u diabetiků, proti zánětům kloubů.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 1 253 Kč
Vaše cena: 1 099 Kč
Ušetříte: 154 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: CaliVita
 ks 

Stavba těla žraloka, jeho smyslové ústrojí, způsob rozmnožování, stejně jako jeho odolnost proti nemocem – to vše je naprosto dokonalé. Navíc – žralok a člověk nemají žádné nepřítele. Jejich tělo neobsahuje jedinou kost, pouze chrupavku. Ta tvoří 6 – 8 procent celkové váhy těla.

Zvláštní pozornost si u žraloka zaslouží velmi silný a účinný imunitní systém. Rány se mu hojí rychle a prakticky nikdy u něho nedochází k infekci. Specifickým rysem žraločího imunitního systému je nepřetržitá tvorba protilátek, zatímco u člověka je imunitní systém za normálních okolností ve stavu útlumu a aktivizuje se jen tehdy, má-li zahájit boj s nějakou nákazou. Pokusy na zvířatech prokázaly, že sebevětší dávka žraločí chrupavky nemá toxické účinky. Pokusná zvířata infikovaná rakovinou přežívala déle, pokud jim byla podávána žraločí chrupavka, nebo v nich dokonce nádor zcela zanikl, zatímco v kontrolní skupině zvířata hynula.

Je účinná proti zánětům kloubů, proti lupence a některým jiným kožním onemocněním, dále ji lze použít při postižení očí u diabetiků. Má také protizánětlivé účinky.

Dávkování

3× 2 tablety denně.

Upozornění

Žraločí chrupavku nelze použít místo chirurgického odstranění nádorů, jejich cytostatické léčby a léčby zářením, ale pouze 4–5 týdnů po nich. Pravidelné lékařské kontroly jsou nezbytné i v průběhu používání preparátu.

Těhotné ženy, osoby se zlomeninami, pacienti po čerstvých operacích nesmějí preparát užívat. Jeho užívání lze zahájit až 5 – 6 týdnů po výše uvedených zásazích či nemocích.

Jedna tableta obsahuje:

Žraločí chrupavka 750 mg

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 4. 2006 10:57 Monika

Chtěla bych se zeptat, jestli lze užívat tento preparát při rakovině lymfatických cest nebo jestli můžete doporučit něco jiného. Děkuji za odpověď.

20. 4. 2006 21:22 Vitalita

Při rakovině lymfatických cest a žláz se lépe osvědčuje Culevit (20 – 30 tablet denně).

21. 7. 2006 13:49 Vaclav

Jaký preparát je ideální při meta v játrech po tumooru prsu?Děkuji.

11. 8. 2006 21:23 Vitalita

Pokud jsou metastázy, byl by lepší Culevit 20 tablet denně a Noni 3×4 pol. lžíce denně.

Výživu dle krevní skupiny a pokud možno zcela odstranit z jídelníčku živočišné bílkoviny a tuky (i když by to byla krevní skupina O).

7. 6. 2007 10:10 Jana

dobrý den po odběru krve mě byla zjištěna krvinka evy v moči, nevíte co to znamená? děkuji

4. 7. 2007 13:21 Vitalita

Nevidím souvislost s odběrem krve. Červená krvinka v moči se může objevit i zcela zdravému člověku. Pokud jich není více, nezabývala bych se tím.

Jestliže je jich více, může jít o např. papilom (nádorek) v močovém měchýři. Pro váš klid doporučuji po čase zopakovat vyšetření moči. Ale buďte ubezpečena, že při závažném nálezu lékař sám doporučí další vyšetření či terapii.

25. 12. 2007 10:17 marian

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, ktorý s dvojice prípravkov (Culevit a Shark – Aid) je vhodnejší na liečbu rakoviny hrubého čreva. Stav pacienta: Objavená prvá metastáza (na brušnej stene) po dvoch rokoch od prvého objavenia choroby. Metastáza bola chirurgicky úplne odstránená. Takisto by som sa chcel spýtať kedy je možné vami doporučený prípravok (buď Culevit alebo Shark) začať užívať, vzhľadom k mojej onkologickej liečbe – čaká ma chemoterapia a ožarovanie. Musím ukončiť túto liečbu aby som mohol vaše lieky začať užívať? Ďakujem za odpoveď. Marian 57 rokov.

29. 12. 2007 00:47 Martin

Lidi – co blbenete? Jste snad žraloci? Na prevenci a na všechno je přece česnek! Nežijeme v moři! Kapejte česnekové kapky, jsou účinnější než syrový (tělo jej nezvládá rozložit) a hlavně – po dobře nmíchaných čleověk nesmrdí!!!

1. 3. 2008 23:44 lidi, lidi ...

Jo, Mariane, vysaďte léčbu a žerte chrupavky, to Vás zaručeně vyléčí. http://www.magazinzdravi.cz/modules.php?…

20. 10. 2009 09:28 Lenča

Přeji dobrý den, je vhodné užívat tablety ze žraločí chrupavky 14 dní před konizací děložního čípku nebo mi poradíte něco vhodnějšího a po operaci se může žraločí chrupavka užívat od kdy?, popř. něco jiného, co mi poradíte.Předem děkuji za odpověď.Lenča

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

INDONAL

INDONAL photo

INDONAL je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje účinnou látku indol-3-karbinol (I3C). Upravuje rovnováhu estrogenu v organizmu u žen a mužů.

Lycoforscaps (dříve Lycoforce)

Lycoforscaps (dříve Lycoforce) photo

Obsahuje lykopen, který se získává ze speciálně pro tento účel vyšlechtěné odrůdy rajčat.

Kúra K36 - imunita

Kúra K36 - imunita photo

Pomáhá lépe snášet a snáze překonávat následky ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)