Super česnek přírodní antibiotikum bez zápachu

Přispívá k normální funkci imunitního systému, příznivě působí na celý organismus.

Super česnek photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 100 tobolek
Cena: 129 Kč
Vaše cena: 109 Kč
Ušetříte: 20 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Natural Medicaments
 ks 

1 kapsle produktu Super česnek je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku.

Mnoha lidem česnek nevyhovuje v syrovém stavu, kvůli svému specifickému aroma. Želatinové kapsle Super česnek umožňují pohodlné a diskrétní užívání tohoto přírodního elixíru bez nepříjemných průvodních jevů, jakými je zejména nepříjemné česnekové aroma. Česnekový extrakt ve formě olejových kapslí umožňuje lepší využitelnost aktivních složek oproti tabletám.

Česnek je vytrvalá rostlina obsahující vázané silice, sloučeninu aliin, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností. Mezi další účinné látky, které česnek obsahuje, je nutno uvést glutamylpeptidy, steroidní a triterpenové saponiny, lektiny, flavonoidy, polysacharidy, selen a další. Rostlina v sobě hromadí také velké množství jódu. Největší množství účinných látek je koncentrováno v cibulce skládající se z pacibulek krytých obalem z bílých šupin.

V přípravku Super česnek je nově používán zcela nový druh česnekového oleje (2 mg v poměru 100:1) s plně potlačenou česnekovou chutí (zápachem).

Dávkování

1 tobolka 3× denně – ráno, v poledne a večer před jídlem

Upozornění

Neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť. Testováno na BSE. Výroba výrobku splňuje požadavky certifikátu GMP, nejvyššího standartu farmaceutické kvality. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek nevhodný do 12 let. Nepřekračujte denní dávkování. Schváleno MZd: OVZ-350–20.10.2006–43321. Skladujte v suchu do 25°C. Doplněk stravy.

Složení

1 kapsle – česnekový olej 100:1, slunečnicový olej, želatina.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

6. 9. 2009 19:26 tomaš zahradniček

je vynikajici prostředek

9. 11. 2009 09:51 Petr

Může se tento přípravek brát dlouhodobě?
Mám totiž dojem že se po něm cítím paradoxně hůř, než před začátkem užívání. Beru ho cca 2 měsíce 1× denně

27. 2. 2011 18:25 jonatan

Je možné česnekové tobolky užívat dlouhodobě, případně jaká omezení či kontraindikace v tomto případě existují?
Děkuji.

8. 7. 2011 18:28 Zdenek

Je vhodné užívat super česnek na plísně ve střevech Candidu?Děkuji za odpověď.

26. 2. 2013 14:56 Věrka

Dobrý den.Prosím vás o odpověď na otázku,zda-li stačí užívat SUPER ČESNEK 1–0–0 denně a to dlouhodobě.Má-li to ony účinky jak se o nich píše alespoň na 50%.
Srdečně děkuji za odpověď Věrka

9. 3. 2013 10:15 verka

Dobrý den.Prosím vás o odpověď na otázku,zda-li stačí užívat SUPER ČESNEK 1–0–0 denně a to dlouhodobě.Má-li to ony účinky jak se o nich píše alespoň na 50%.
Srdečně děkuji za odpověď Věrka

Vitalita

Obecně je vhodné brát dle návodu. Pokud je jiné, nemusí být stejná účinnost. Každopádně záleží vždy na svém těle, zda vyšší či nižší dávkování vyhovuje. Takže jednoznačná odpověď neexistuje, pokud Vám to však stačí, není pak problém.

18. 5. 2013 19:11 Daniel

Dobrý den, docela by mě zajímalo, proč před výrobkem chránit děti? Pokud vím, tak i děti mohou jíst česnek.

Vitalita

Jednalo se o chybu v textu, opravili jsme. Děkuji Vám za upozornění.

3. 7. 2013 17:36 Věrka.sla

Dobrý den, že je česnek zdravý to vím, zajímá mě zda-li je i proti únavě, týden pozoruji na sobě ospalost a únavu, jdu spát mezi 23–24hodinou, vstávám v 7.00–7.15 ale kolem 13 hodiny i dříve už nemohu vydržet ospalost a únavu a musím si jít lehnout, usnu a spím cca 1–1,5 hodiny pak zase vydržím než jdu spát, je mi 72let, děkuji za odpověď, případnou radu.

10. 4. 2014 10:07 Víťa

Podle mé zkušenosti je užívání přípravku velice příjemné, bez česnekového zápachu a chuti i bez dráždění žaludku.

Jen mi nějak nesedí údaj v popisu, kde je uveden obsah pouze 2 mg česnekového oleje v tobolce ale současně i to, že jedna tobolka odpovídá 1000 mg čerstvého česneku. Na první pohled se zdá, že je v tom nějaký nepoměr či řádová chyba. Děkuji za ověření/upřesnění informace.

Vitalita

Ověřil jsem informaci a údaj souhlasí.

5. 3. 2015 16:32 Dejv

Asi je nemožné dopátrat se zdroje česneku ze kterého je přípravek vyroben? Zda-li z kvalitního nebo čínského?

15. 11. 2015 07:05 bonifác

Pravidelné užívání česnekových tobolek vřele doporučuji, za 5 let, co ho beru, jsem neměl chřipku, záněty průdušek, zlepšil se tlak, laboratorní výsledky jsou v normě, odpadly průjmy a cítím se celkově lépe. Stačí jedna tobolka denně, která vyjde v přepočtu na 90 haléřů.

6. 2. 2017 12:33 martina kaliasova

muzu tento lek pouzivat dlouhobobe mam extreme vysoky tlak a nechci pouzivat leky predepsany na predpis dekuji

Vitalita

Ano, můžete užívat dlouhodobě.

28. 3. 2017 10:15 František

Dobrý den,na vysoký tlak začínám užívat přípravek ,,Česnek a petržel'' a na jedněch internetových stránkách píší,že je ho vhodné kombinovat s přípravkem ,,Superčesnek''­.Zajímalo by mě,pokud bych prvně jmenovaný užíval 3× denně,jak se to dalo se Superčesnekem kombinovat. Děkuji za případnou radu. František

Vitalita

Považuji za zbytečné užívat najednou dva přípravky s extraktem z česneku najednou. Doporučuji užívat buď jeden nebo druhý, ne oba najednou.

Jen na okraj uvádím, že je třeba dodržet doporučené dávkování a nesmíte být náhodou přecitlivělý na některou ze složek přípravku.
Vzhledem k tomu, že neznám Váš zdravotní stav a užívané léky,
pro jistotu upozorňuji, že užívání přípravku nesmí být v rozporu s Vaším zdravotním stavem a užívanými léky – obecně.

Pokud mi v tomto ohledu uvedete více informací, vyjádřím se přesněji. Jinak jsem nadále k dispozici k dalším dotazům.

28. 4. 2017 00:34 češnek

Dobrý den,
jsou tedy hodnoty vitamínů a minerálů v jedné tobolce shodné s počtem vitamínů a minerálů v 1000 miligramech normálního česneku ?
Beru ještě jiné doplnky stravy a potřebuji si to započítat do celkového příjmu.
Děkuji.

Vitalita

Česnekový olej obsahuje menší množství některých vitamínů a minerálů, přesné množství se nesleduje, jelikož bude u různých šarží proměnlivé a to samé platí i pro klasický stroužek česneku. Běžná strava konzumovaná během dne také obsahuje celý soubor vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších biologicky aktivních látek, jejichž množství není možné z praktických důvodů sledovat. Přípravek Super česnek v doporučených dávkách neobsahuje takové množství vitamínů a minerálů, aby mohlo dojít k předávkování. Účinky většiny doplňků stravy připravených z různých částí rostlin, nespočívá ve vysokých dávkách jedné či několika málo složek, ale právě v přirozeném obsahu mnoha látek vzájemně se příznivě doplňujících.

4. 5. 2017 02:22 češnek

Čili pokud budu brát česnekový doplněk v doporučeném dávkování a k tomu běžný multivitamínový doplněk (například centrum pro muže), nemělo by dojít k předávkování žádnými vitamíny, ani minerály nebo stopovými prvky ?

Vitalita

Ano, jak píšete – předávkování vitamíny se určitě nemusíte obávat.

2. 8. 2017 14:59 Sylvie

Takze jedna tobolka neobsahuje 1000mg extraktu z cesneku?

Vitalita

1 kapsle obsahuje česnekový olej 100:1, což odpovídá 1000 mg čerstvého česneku.

21. 8. 2017 10:35 Stanislav

Dobrý den,chci se zeptat na možnost užívání česneku jako doplňku stravy v kapslích při problémech se žlučníkem(mám kameny).Děkuji za info.

26. 11. 2017 10:00 Vlasta

Stále v upozornění čtu, že výrobek není vhodný pro děti do 12ti let i když píšete, že údaj byl opravený, můžete mi sdělit proč by měl být nevhodný?? odpověď že bude nebo bylo opraveno mě neuspokojila, zvlášť když tam tato poznámka stále trůní!!?? Co je na česneku pro mladší děti tak závadného?

7. 3. 2018 20:03 Marie Kunova

Dobry den.Mam vyssi krevni tlak a zacala jsem brat tablety Super cesnek.Za jak dlouhou dobu zacnou tablety pusobit??Dekuji.

Vitalita

Je to obvykle otázka několik dnů, cca do 10 dnů se musí projevit účinky jinak je potřeba zkusit něco jiného.

24. 7. 2019 04:27 Millie

Dobrý den,

od té doby, co jsem začala brát česnekové tablety je můj moč silně cítit čpavkem. Zkoušela jsem tsblety na nějaký čas vysadit, abych si byla jistá, že je to skutečně z těch tablet a přestalo to. V momentě, kdy jsem je znova začala brát, situace se opakuje. Můžete mi prosím napsat proč se to děje?
Děkuji.

Vitalita

Česnek ať už v syrové podobě či tablety, drcený atd. silné přírodní antibiotikum, které čistí organismus. Proto tento stav.

28. 7. 2019 16:29 Yveta

Mám žlučníkové kameny, čeká mě operace. Můžu i přesto brát tento přípravek česneku? Poslední dobou mám vyšší krevní tlak. A také zřejmě reflux jícnu. Mohu jej užívat? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Raději nedoporučuji užívat česnek.

18. 12. 2019 02:54 Stařena zkušená

I já mám žlučníkové kameny, mám doporučenou operaci. Můžu užívat tento přípravek česneku ?

Vitalita

Raději nedoporučuji užívat česnek.

9. 1. 2020 20:29 Bedrich Stolz

Mam bolesti zaludku,lze uzivat cesnek v tobolkach?Dekuji.

Vitalita

To bych byl raději opatrný, záleží od čeho je bolest.

Související produkty:

SambuRex

SambuRex photo

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem.

Multivitamin s extraktem z ovoce

Multivitamin s extraktem z ovoce photo

Ovocný tekutý koncentrát, který je vhodný i pro děti.

CARSICO STAR

CARSICO STAR photo

Podporuje správné srdeční funkce, dodává energii pro buňky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)