Švédské kapky Maurer´s elixír ze vzácných bylin

Švédské kapky Maurers jsou stejně jako elixíry vyráběny ze vzácných bylin podle starých originálních rakouských receptur. Švédské kapky mají obsah alkoholu 2,5%.

Švédské kapky Maurer´s photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 250 ml
Cena: 170 Kč
Vaše cena: 128 Kč
Ušetříte: 42 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Maurers Schwedenbitter
 ks 

Jsou určeny pro vnitřní i vnější použití a jsou vhodné pro

  • žlučník
  • pokožku
  • organismus
  • vylučovací systém

Historie

Kapky byly vyvinuty v Rakousku v rodinné firmě Stroh, která se zabývala výrobou lihovin od roku 1832.

Pan Sebastian Stroh vyvinul recept na „švédské kapky“, který nebyl příliš odlišný od receptu pan Dr. Samsta ze Švédska, který jako první „vyrobil“ směs bylin a dal jim název „schwedenbitter“.

V roce 1969 – pravnuk pana Stroha – pan Hanno Maurer Stroh založil výrobní společnost „Maurers Kräutergarten“, ve které byly vyráběny výlučně medicinální výrobky.

V roce 1999 koupila práva na výrobu medicinálních produktů Maurer´s a na prodej do 10 zemí maďarská firma.

Po bankovním krachu firmy Stroh v Klagenfurtu roce 2004 koupila veškerá výrobní a obchodní práva „pro celý svět“ na výrobu a prodej produktů „Maurer´s“ maďarská společnost K+B MEDI-GALEN LABORATORUIM, od které se Maurer´s kapky do České republiky již velmi dlouho dovážejí.

Proto uvádíme např. v nabídkách, že se jedná o „Originální Švédské kapky Maurer´s“, které mají ve světě svůj věhlas a popularitu a jsou i známkou vysoké kvality.

Užívání

3krát denně kávovou lžičku.

Složení

Voda, líh 2,5%, citvar kořen, theriak, kořen děhelu, kozlíku lékařského, skořice ceylonská, kardamon, myrha, mana, kořen angeliky, pupava kořen, myrha, kafr, šafrán květ, topolový pupen, anýzový plod, plod koriandru, plod kmínu, oplodí pomeranče, nať zeměžluče, oplodí citrónu, oddenky zázvoru, květ hřebíčkovce, plody vavřínu, plody pigmentovníku, nať majoránky, plody badánu, jalovce, galganový kořen, heřmánkový květ, kořen hořce, nať pelyňku, skořice cejlonská, skořice čínská, tobolky kardamonu, kořen kosatce, list rozmarýnu, nať Čubetu benediktu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

20. 4. 2013 10:06 Ondra

Dobrý den,
ráno jsem vypil pár lžiček švédských kapek a pak jsem jel autem a nadýchal 0.24 promile.
Jsem abstinent a je opravdu možné, abych z kapek nadýchal?
Děkuji

12. 11. 2013 15:34 Jitka

Upozornění: Obsahuje 38 % obj. alkoholu. Možnost mírného ovlivnění při řízení motorových vozidel a obsluze strojů nelze vyloučit. Tyto činnosti vykonávejte nejdříve za 2 hodiny po použití přípravku. Neobsahuje cukr, mohou užívat i nemocní cukrovkou.

v návodu na užívání se ale doporučuje 3×1 kávovou lžičku !!

Vitalita

Tyto kapky mají pouze 2,5 % alkoholu. Dávkování je 3× denně 1 lžička a po 1 lžičce by skutečně neměl být problém řídit.

26. 12. 2014 21:13 Hannah

Dobrý den,
sháním marně pravé Švédské kapky dle receptury M. Treben – 11bylin včetně Theriaku Venezian a m.j. jsem našla i ty od vaší firmy-jak to, že několik firem nabízí zaručeně ty pravé ŠK a přitom se složení bylin liší?? Některí mají 11, jiné i přes 20? Vy uvádíte i Theriak – ale jaký a jaké je jeho složení a je včetně opia ?
Je možno z vašich kapek dělat i obklady na oči – mám odchlipování sítnice – nebo na záněty očí? DĚKUJI za ev. zodpovězení dotazů, Hanna B.

11. 1. 2016 09:44 Danuše Šobichová

Kapky jsou pro mou vnučku,často mívá potíže s břichem,já jsem ve Velké Británii,nemohu jí je koupit v lékárně,proto používám internetový obchod.Děkuji za rychlé vyřízení.Dana

24. 8. 2016 09:42 Jarka Stehlíková

Dobrý den, mám už 4 roky tenisový loket na obou rukách, je možné , abych si dala obklad ze švédských kapek na lokty a cítila úlevu ? Děkuji Jarka

Můj mail jarustehlikova@seznam.cz

Vitalita

Bohužel nevím, zda by mohl pomoci, jedině Vám snad napíše některý zákazník, zda nemá zkušenost.

9. 3. 2017 06:43 Petra

Dobrzy den, svedske kapky na bokestive ucho? Zrejme bejaky zanet, I uvnitr I zvnejsku ? Pokud ano jak aplikovat ? Jde o dospeleho, dekuji

Vitalita

Raději doporučuji návštěvu lékaře – ORL.

5. 1. 2018 00:58 Petr

Dobrý den,

v úváděném složení mi chybí Aloe a zajímalo by mě, zda onen theriak je opravdu podle orig receptu

dík

Vitalita

Do textu jsme doplnili historii vzniku těchto kapek. Theriak obsahují tyto bylinky Děhel čínský, Kozlík lékařský, Skořice ceylonská, Kardamon a Myrha.

28. 4. 2018 06:49 Marie Venglarova

Dobry den prosim mohu uzivat svedske kapky pri chemoterapii ??Dekuji

Vitalita

Doporučuji konzultovat s ošetřujícím lékařem.

6. 1. 2019 18:00 Dáda

Vážení, Švédské kapky používám víc než třicet let. Kapky Maurers Schewdenbitter jsou na našem trhu jediné nejvíc podobné složením receptuře bylinkářky Marie Treben. výhodou je nízké procento lihu. Kapky lze užít vně i vnitřně. Skvěle fungují na zánět středního ucha( jen je třeba vatičku před namočením kapky lehce naředit vodou). Kapky jsou malý zázrak fungující na jakýkoli zdravotní problém. To je moje dlouholetá zkušenost.

28. 3. 2019 18:55 Karel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co zaručuje, že se obsah nezkazí, když obsahuje pouze 2,5 % alkoholu a zbytek vody? Běžně se tinktury louhují v minimálně 40 % alkoholu. Obsahují kapky nějaký konzervant? Děkuji

Vitalita

Bylinné Švédské kapky Maurer´s, 2,5% alc. obsahují: Methylis parahydroxyben­zoicum (0,1%) ve formě konzervačních látek Solutio (Ph.Hg.VII.), což je mikrobiologická konzervační látka a k tomu se tekutina ještě během výroby před plněním filtruje jemně porézním sterilním filtrem (minimálně ST40 nebo ST70) .

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Allicor česnek super

Allicor česnek super photo

Bez nepříjemného česnekového aroma.

Ginkgo biloba - Jamieson

Ginkgo biloba - Jamieson photo

Pomáhá zachovávat kognitivní funkce i s narůstajícím věkem.

Magnesium 250 CBA Blesk

Magnesium 250 CBA  Blesk photo

Extra silná dávka hořčíku napomáhá ke snížení únavy a vyčerpání.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)