Topol – bylinná tinktura působí na močové cesty, prostatu

Topol - bylinná tinktura photo

Celkově dezinfikuje organismus.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 111 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 12 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: horečka, chlamydie, močové cesty, revmatismus, prostatu, borelióza, desinfekce, alergie, astma, alzheimer, artóza, artitida, bolesti zad, borelióza, bradavice, dna, ekzém, játra, hepatitida, herpes, ischias, klouby, kondylomata, mononukleóza, plísně, revma, žloutenka, toxoplasmóza, únava, viroza.

Užívání

Uvedeno na lahvičce.

Složení

Výtažek z bylin, 40% alkohol.

Bylinné tinktury

Mohou se užívat současně – nejvíce 2 až 3 lahvičky. K nim se přiřadí jeden pupenový výtažek v pořadí první v kúře vedle bylinných. Většinou se jedná o prostředek břízy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

26. 8. 2016 08:42 David

Dobrý den.

Již rok se potýkám s nepříjemnými příznaky boreliozy. Vzhledem ke zjištěným informacím s diskusních fór a pod., bych rád vyzkoušel štětku soukenickou v kombinaci s topolem. Je tato kombinace vhodná a pokud ano, v jaké posloupnosti.
Předem moc děkuji za názor.
David

Vitalita

Doporučuji kúru K24 přímo na boreliózu. Nebo můžete štětku s topolem.

4. 10. 2017 16:02 Hanka

Dobrý den, existuje nějaké řešení dráždivého močového měchýře, který dle dalších klinických příznaků – bolesti hlavy, krku atd. a vyloučení onemocnění moc.ustroji, způsobila borelioza u 5 lete holčičky? Děkuji!

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje holčičce tyto bylinné tinktury:

topol T42 + lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

18. 1. 2018 08:59 Petra

Dobrý den, od října se léčím s lymskou boreliozou. ATB jsem dobrala a 2 lahvičky tinktury štětky soukenické také a momentálně pokračuji s tinkturou štětky soukenické, ale už jen 3× denně 15!kapek 3 dny za sebou a potom 1 měsíc pauza. Mám bolest kolenou a také bolest loktů. Tské mám vysoké D- dimmery cc 1350 a norma má být 400. Trombot. stav nemám vrozených ani získaný dle hematologie zatím nedefinující. Chtěla jsem se zeptat, zda tinktura z topolu by byla pro mě vhodná popřípadě co jiného. Děkuji

18. 1. 2018 09:19 Petra

Ještě jednou dobrý den. Jen jsem nenapsala, že žádné léky na ředění krve neužívám, jen docházím na hematologickou ambulanci a odběry krve 1 za rok. OPo Poze pozitivita revmatoidního faktoru IgM a D-Dimmery (přesněji 1580). Děkuji

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, jasan P16, olše P36, vrba P49

Dávkování – nejprve budete brát T42 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 P49. Pokud Vám dojde T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

2. 6. 2018 16:13 Martin

Dobrý den, již několik let mám problémy s únavou, častými bolestmi v krku, velmi častou rýmou a bolestmi kloubů. Také jsem měl dost často nadmuté břicho.
V posledním roce se k tomu přidaly slabosti, motání hlavy a akutnější střevní obtíže. A jsem velmi často nachlazený. Předpokládám, že ty problémy, co se objevily v posledním roce, jsou výsledkem neléčení těch předchozích.

Ve výtěrech z krku se nikdy nic zásadního nenašlo. V krvi jsem měl stopy po borelioze (tu jsem prodělal před cca 10ti lety), chlamydii (nevím, že bych kdy měl) a mykoplazma (také si nejsem vědom). Všechny 3 byly pod hranicí, kterou klasická medicína „přeléčuje“.

Zvažuji nějaké bylinky na podporu imunity případně na „parazity“. Můžete mi něco doporučit?

2. 6. 2018 16:16 Martin

Ještě jsem zapomněl uvést, že v posledním roce mám problémy s krevním tlakem. Chvilku je vysoký (typicky v období, kdy mi je blbě), pak normální.

Předem děkuji za případnou radu.

2. 6. 2018 19:25 Martin

Ještě jsem si vzpomněl, že cca před rokem jsem měl nález v jaterních testech. Od té doby se to zlepšilo, ale stejně ty výsledky nejsou ideální. Také mám v krvi protilátky na mononukleozu (pod hranicí, která se přeléčuje).

Tak bych jestě chtěl poprosit o doporučení i k tomuto. Předem děkuji za případnou radu.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, olše P36, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 a k SV1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

2. 10. 2018 13:33 Aneta Fianova

Dobry den, prosim co na zanet mocoveho mechyre a cest, ktery trva uz rok( atb jiz nezabiraji, pry jsou pobroce jiz bakterie rezistentni)a je zpusobeny Mycoplasmou, ureoplasmou a dozniva jeste borelioza a chlamydie, dale mam histaminovou intoleranci a me telo si neumi poradit s histaminem, ktery je skoro ve vsem. Bricho nateka a boli.
Moc dekuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, chlamysan SV9, bříza (25 ml) P2, lichořeřišniceů P30, olše P36

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV9 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T42 a k SV9 P30. Po vybrání P30 přidáte k T42 a k SV9 P36. Pokud Vám dojde T42 nebo SV9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

17. 10. 2018 13:49 Jana

Dobry den, mamince byla zjistena borelioza jiz druha v poradi. Prvni prodelala pred 10 lety, prelecena antibiotiky. Mezitim mela trombozu v noze, bere leky na redeni krve a na vysoky krevni tlak. Trpi velkymi bolestmi kloubu. Prosim o doporuceni pripravku. Dekuji.

Vitalita

Vaší mamince doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, smilax SV11, jasan P16, ořešák americký P38, černý rybíz – borovice – vinná réva P9.

Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV11 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV11 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV11 P9. Pokud Vám dojde T42 nebo SV11, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

1. 11. 2018 11:56 Míla

Dobrý den, prosím o radu a pomoc. Poslední měsíce trpím velkou únavou, schváceností a stěhovavým otékáním kloubů, bolestí zad, trapézových svalů, hlavy apod. Mám stavy slabosti, nevolnosti a je mi často i na omdlení. Tento stav trvá od května, kdy jsem měl klíště, ale protože se neobjevil žádný flek, lékař bolerióru vyloučil (žádné testy však udělány nebyly). Zjistilo se pouze, že mám vysoký tlak a chronický zánět ŠŽ, na což jsem dostal léky. Pohybuji se hodně v přírodě a o klíště či nějaké kousnutí není nouze, před několika lety se mi udělal velký flek, byl jsem přeléčen antibiotiky, ale borelióza se nepotvrdila, přesto se z důvodu vzniklých potíží obávám, že bych mohl nákazou trpět. Měl bych využít kůru K24, nebo jinou kombinaci, která by byla vhodná? Děkuji za pomoc a radu.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38 . Po vybrání P38 přidáte T42 a k SV1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

13. 11. 2018 01:25 Přemysl

Dobrý den,
Chtěl bych velice požádat o radu, jakou bylinnou či pupenovou kůru zvolit u tatínka, který je momentálně v nemocnici v akutním stavu po odebrání kyčle, kde byl zánět, nicméně nadále v těle probíhá další septický stav a lékaři nejsou schopni určit focus, odkud dochází k další nákaze a kultivace je velice obtížná s ohledem na nasazená atb. Původně byl identifikován zlatý stroptococus, který je snad již pod kontrolou. Došlo již k několikerému vystřídání atb. Léčitel vidí určité příznaky boreliózy, proto jsem si vzpomněl na tinkturu z topolu (bylinnou či pupenovou), o které jsem v minulosti četl. Prosím velice o doporučení, co v této situaci vyzkoušet, kdy lékaři tápou.
Děkuji mnohokrát

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Uroval mega

Uroval mega photo

Obsahuje komplex přírodních látek vhodných při akutních urologických potížích.

UroMax Rapid

UroMax Rapid photo

Při urologických problémech vyžadujících okamžitou péči.

Rehmanie lepkavá - bylinná tinktura

Rehmanie lepkavá - bylinná tinktura photo

Pomáhá při krvácivosti, normalizuje tělesnou teplotu, přispívá ke snížení hladiny krevního cukru.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)