Topol – bylinná tinktura působí na močové cesty, prostatu

Celkově dezinfikuje organismus.

Topol - bylinná tinktura photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 111 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 12 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: horečka, chlamydie, močové cesty, revmatismus, prostatu, borelióza, desinfekce, alergie, astma, alzheimer, artóza, artitida, bolesti zad, borelióza, bradavice, dna, ekzém, játra, hepatitida, herpes, ischias, klouby, kondylomata, mononukleóza, plísně, revma, žloutenka, toxoplasmóza, únava, viroza.

Užívání

Uvedeno na lahvičce.

Složení

Výtažek z bylin, 40% alkohol.

Bylinné tinktury

Mohou se užívat současně – nejvíce 2 až 3 lahvičky. K nim se přiřadí jeden pupenový výtažek v pořadí první v kúře vedle bylinných. Většinou se jedná o prostředek břízy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

26. 8. 2016 08:42 David

Dobrý den.

Již rok se potýkám s nepříjemnými příznaky boreliozy. Vzhledem ke zjištěným informacím s diskusních fór a pod., bych rád vyzkoušel štětku soukenickou v kombinaci s topolem. Je tato kombinace vhodná a pokud ano, v jaké posloupnosti.
Předem moc děkuji za názor.
David

Vitalita

Doporučuji kúru K24 přímo na boreliózu. Nebo můžete štětku s topolem.

4. 10. 2017 16:02 Hanka

Dobrý den, existuje nějaké řešení dráždivého močového měchýře, který dle dalších klinických příznaků – bolesti hlavy, krku atd. a vyloučení onemocnění moc.ustroji, způsobila borelioza u 5 lete holčičky? Děkuji!

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje holčičce tyto bylinné tinktury:

topol T42 + lichořeřišnice P30

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

18. 1. 2018 08:59 Petra

Dobrý den, od října se léčím s lymskou boreliozou. ATB jsem dobrala a 2 lahvičky tinktury štětky soukenické také a momentálně pokračuji s tinkturou štětky soukenické, ale už jen 3× denně 15!kapek 3 dny za sebou a potom 1 měsíc pauza. Mám bolest kolenou a také bolest loktů. Tské mám vysoké D- dimmery cc 1350 a norma má být 400. Trombot. stav nemám vrozených ani získaný dle hematologie zatím nedefinující. Chtěla jsem se zeptat, zda tinktura z topolu by byla pro mě vhodná popřípadě co jiného. Děkuji

18. 1. 2018 09:19 Petra

Ještě jednou dobrý den. Jen jsem nenapsala, že žádné léky na ředění krve neužívám, jen docházím na hematologickou ambulanci a odběry krve 1 za rok. OPo Poze pozitivita revmatoidního faktoru IgM a D-Dimmery (přesněji 1580). Děkuji

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, jasan P16, olše P36, vrba P49

Dávkování – nejprve budete brát T42 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 P49. Pokud Vám dojde T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

2. 6. 2018 16:13 Martin

Dobrý den, již několik let mám problémy s únavou, častými bolestmi v krku, velmi častou rýmou a bolestmi kloubů. Také jsem měl dost často nadmuté břicho.
V posledním roce se k tomu přidaly slabosti, motání hlavy a akutnější střevní obtíže. A jsem velmi často nachlazený. Předpokládám, že ty problémy, co se objevily v posledním roce, jsou výsledkem neléčení těch předchozích.

Ve výtěrech z krku se nikdy nic zásadního nenašlo. V krvi jsem měl stopy po borelioze (tu jsem prodělal před cca 10ti lety), chlamydii (nevím, že bych kdy měl) a mykoplazma (také si nejsem vědom). Všechny 3 byly pod hranicí, kterou klasická medicína „přeléčuje“.

Zvažuji nějaké bylinky na podporu imunity případně na „parazity“. Můžete mi něco doporučit?

2. 6. 2018 16:16 Martin

Ještě jsem zapomněl uvést, že v posledním roce mám problémy s krevním tlakem. Chvilku je vysoký (typicky v období, kdy mi je blbě), pak normální.

Předem děkuji za případnou radu.

2. 6. 2018 19:25 Martin

Ještě jsem si vzpomněl, že cca před rokem jsem měl nález v jaterních testech. Od té doby se to zlepšilo, ale stejně ty výsledky nejsou ideální. Také mám v krvi protilátky na mononukleozu (pod hranicí, která se přeléčuje).

Tak bych jestě chtěl poprosit o doporučení i k tomuto. Předem děkuji za případnou radu.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, olše P36, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 a k SV1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

2. 10. 2018 13:33 Aneta Fianova

Dobry den, prosim co na zanet mocoveho mechyre a cest, ktery trva uz rok( atb jiz nezabiraji, pry jsou pobroce jiz bakterie rezistentni)a je zpusobeny Mycoplasmou, ureoplasmou a dozniva jeste borelioza a chlamydie, dale mam histaminovou intoleranci a me telo si neumi poradit s histaminem, ktery je skoro ve vsem. Bricho nateka a boli.
Moc dekuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, chlamysan SV9, bříza (25 ml) P2, lichořeřišniceů P30, olše P36

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV9 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T42 a k SV9 P30. Po vybrání P30 přidáte k T42 a k SV9 P36. Pokud Vám dojde T42 nebo SV9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

17. 10. 2018 13:49 Jana

Dobry den, mamince byla zjistena borelioza jiz druha v poradi. Prvni prodelala pred 10 lety, prelecena antibiotiky. Mezitim mela trombozu v noze, bere leky na redeni krve a na vysoky krevni tlak. Trpi velkymi bolestmi kloubu. Prosim o doporuceni pripravku. Dekuji.

Vitalita

Vaší mamince doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, smilax SV11, jasan P16, ořešák americký P38, černý rybíz – borovice – vinná réva P9.

Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV11 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV11 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV11 P9. Pokud Vám dojde T42 nebo SV11, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

1. 11. 2018 11:56 Míla

Dobrý den, prosím o radu a pomoc. Poslední měsíce trpím velkou únavou, schváceností a stěhovavým otékáním kloubů, bolestí zad, trapézových svalů, hlavy apod. Mám stavy slabosti, nevolnosti a je mi často i na omdlení. Tento stav trvá od května, kdy jsem měl klíště, ale protože se neobjevil žádný flek, lékař bolerióru vyloučil (žádné testy však udělány nebyly). Zjistilo se pouze, že mám vysoký tlak a chronický zánět ŠŽ, na což jsem dostal léky. Pohybuji se hodně v přírodě a o klíště či nějaké kousnutí není nouze, před několika lety se mi udělal velký flek, byl jsem přeléčen antibiotiky, ale borelióza se nepotvrdila, přesto se z důvodu vzniklých potíží obávám, že bych mohl nákazou trpět. Měl bych využít kůru K24, nebo jinou kombinaci, která by byla vhodná? Děkuji za pomoc a radu.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38 . Po vybrání P38 přidáte T42 a k SV1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

13. 11. 2018 01:25 Přemysl

Dobrý den,
Chtěl bych velice požádat o radu, jakou bylinnou či pupenovou kůru zvolit u tatínka, který je momentálně v nemocnici v akutním stavu po odebrání kyčle, kde byl zánět, nicméně nadále v těle probíhá další septický stav a lékaři nejsou schopni určit focus, odkud dochází k další nákaze a kultivace je velice obtížná s ohledem na nasazená atb. Původně byl identifikován zlatý stroptococus, který je snad již pod kontrolou. Došlo již k několikerému vystřídání atb. Léčitel vidí určité příznaky boreliózy, proto jsem si vzpomněl na tinkturu z topolu (bylinnou či pupenovou), o které jsem v minulosti četl. Prosím velice o doporučení, co v této situaci vyzkoušet, kdy lékaři tápou.
Děkuji mnohokrát

1. 5. 2019 11:08 Michaela K.

Dobrý den,
Koupila jsem mamce tinkturu Topol – znovu po několika letech se objevila borelióza, po léčbě ATB se hodnoty nezmenšily. Mamka bere léky na vysoký krevní tlak a dlouhodobě trpí suchým kašlem. Doporučíte v tomto případě topol a případně k tomu něco dalšího? Děkuji. Michaela

Vitalita

Vaší mamince doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV1 P15 . Pokud Vám dojde T42 nebo SV1 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

20. 6. 2019 23:48 Eliška

Dobrý den.
V těhotenství jsem dostala boreliozu. Od porodu syna jsem velice často nemocná,
skoro pořád mě bolí v krku, trpím na kvasinkové infekce, vyrážky v obličeji i na rukách. Alergie se zatím nepotvrdila. Sem tam mě bolí klouby a bývám hodně unavená. Hodnoty borelií jsou prý hraniční. Nyní bude synovi 7 měsíců. Mohu podstoupit bylinnou kúru i při kojení? Můžete mi prosím doporučit nějakou vhodnou? Děkuji Eliška

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

topol T42 + žito P50

T42 a P50 můžete užívat i když kojíte. Akorát Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

18. 7. 2019 13:53 Marcela

Dobrý den, momentálně jsem se synem (5 let) v nemocnici s diagn. boreliozou (neuroinfekce, ochrnutí licniho nervů) a dostáváme Atb. Co nasadit po skončení atb? Topol, lichořeřišnice, štětku nebo kombinaci? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučujeme pro syna následující kombinaci: topol T42 a bělotrn T1.

Z každé lahvičky 5 kapek 2–3× denně nakapat současně do vlažné vody či čaje, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. S týdenní pauzou se dá takto užívat i dlouhodobě až do vybrání lahviček.

23. 7. 2019 08:12 Zdeňka

Dobrý den,
babičce zjistili boreliózu, nyní je již dva měsíce po dobrání atb. Žádné obtíže typu bolesti kloubů apod nemá, ale přesto bych ji chtěla zakoupit nějaké kapky pro pročištění organismu. Doporučíte prosím jaké zakoupit. Děkuji.

Vitalita

Doporučujeme Kúru 24, popřípadě ještě K24A.

14. 9. 2019 06:24 ludmila

Dobrý den, 3dny užívám kúru k24 topol a bříza a začaly mně trápit noční křeče v nohách.prosím o radu.Děkuji.

Vitalita

Dporučujeme Vám do kúry K24 na křeče přidat pivoňku T32.

14. 9. 2019 06:58 ludmila

ještě jsem zapomněla ,beru léky na tlak,magnezium užívám.
Děkuji Ludmila

17. 10. 2019 14:39 Ivana

Dobrý den, poradíte mi. Máme celá rodina opakovaně streptokoka i po ukončené léčbě antibiotiky jsme pozitivní. Jsme již 6 týdnu doma a druhé kolo antibiotik. Dnes na kontrole opět pozitivní streptokok, ale již bez antibiotik. Prý je to normální až 3 měsíce mít v sobě streptokoka,a neleci se dále pokud nejsou obtíže. Již týden užíváme lichorerisnici a také jsem slyšela chvály o koloidním stribru na streptokoky. Prosím poradíte mi léčbu, aby jsme se zbavily streptokoka. A dcerka 5 let navíc má ekzémy. Ale zvláštní, že při brání antibiotik ji ekzém vymizel. Po ukončení léčby atb. Znovu vyleze. Děkuji za informace. Králová

Vitalita

Obecně koloidní stříbro je nazýváno jako přírodní antibiotikum a takto jej lze doporučit.

Zevní užití na obecně problémy s pokožkou – koncentrace od 30 ppm, dotčené místo šetřit v pravidelných cyklech, možno i dlouhodobě

Vnitřní užití, zde v roce 2010 toto zakázala EU – koncentrace pouze 10ppm, před zákazem nebo mimo EU se užívá 3×5ml po dobu 20ti dnů.

22. 1. 2020 11:57 Ria Kučerova

Dobry den již jsem od vás měla kůru k24 po prodělané borelioze loni letos opět vrácení příznaků bolest kloubu ,krcni a bederní patere motani hlavy nestabilita v chůzi vnitřní úzkost paleni končetin brnění žaludeční problémy neurolog diagnóza tetanie v testech borelie jsou prosím vás o radu co užívat děkuji za vaši odpověď Kučerova

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kuru:

plasmofit SV1, topol T42, jasan P16, olše P36, neurosan SV5

Dávkování – nejprve budete brát SV1 + T42 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k SV1 a k T42 P36. Po vybrání P36 přidáte k SV1 a k T42 SV5. Pokud Vám dojde SV1 nebo T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

12. 2. 2020 01:40 Petra

Dobrý den,mohu Vás poprosit o radu ?Na gynekologii mi byla zjištěna ureopazma a streptococ,an­tibiotika jsem měla už asi patery a vždy se problémy po cca měsíci vrátily.Je to už dost nesnesitelné.Moc­krát Děkuji,Petra.

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: lichořeřišnice T21, eleuterokok T6, grep T11, ořešák americký P38, parazin SV15.

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T6 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T21 a k T6 P38 . Po vybrání P38 přidáte k T21 a k T6 SV15 . Pokud Vám dojde T21 nebo T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

12. 2. 2020 12:42 Jarka Muzikantová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat co byste doporučili na prelecenou mononukleozu. Už mám zvýšený jaterní testy unava je mi 27 a ještě kojim večer syna . Děkuji

Vitalita

Doporučujeme eleuterokok T6 žito P50.

Vzhledem k tomu, že kojíte, tak doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

28. 2. 2020 10:51 Jaroslava Muzikantova

Dobrý den nakonec mononukleoza se neprokazala ale zvýšené jaterní testy jsou i ztučněla jatra plus 3 kameny v žlučníku ještě nikdy jsem neměla záchvat. Je mi 27 kojim co byste mi doporučili? A ještě maminka 49 let ma zvýšený cholesterol je na to něco?Děkuji

29. 2. 2020 09:46 Šárka Kudrnová

Dobrý den, dcera 6,5 let má od 4 let zjištěné astma bronchiale,alergii na ambrosii. U matky 12 dní zpět zjištěna opět streptokok.angína-podání antibiotik už 3 druh( čepy, teploty,bolest). Dcera před 14 dny bolest pravého ucha bez teplot,pak hned hnisavý zánět levého oka na antibiot.kapkách, únava,kašel, někdy pobolívání břicha cca 0,5 roku ( na chirurgii uzavřeno vždy jako gastritida, moč negativní, CRP vždy i teď nízké). Teď měla zarudnutí v krku bez bolesti, teploty 4 dny, nasazený ATB,ukrutný kašel-dle poslechu v pořádku. Dýchá Berodual s Flixotidem(kor­tikoidy)- jen když má kašel. Kašle o dost méně,ale stále z hloubky. Mohla bych poprosit o radu,co by mně a dceři pomohlo ? Děkuji

Související produkty:

Dangšen - bylinná tinktura

Dangšen - bylinná tinktura photo

Posiluje sexuální aktivitu obou pohlaví, příznivě působí při dušnosti.

Tužebník jilmový - bylinná tinktura

Tužebník jilmový - bylinná tinktura photo

Silný potopudný prostředek při infekčních chorobách.

Uricaps Probi

Uricaps Probi photo

Obsahuje výtažek z klikvy velkoplodé, z kořene čekanky (zdroj inulinu).

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)