Topol černý – tinktura z pupenů urychluje rekonvalescenci

Topol černý - tinktura z pupenů photo

Tlumí svalové křeče a degenerativní procesy v tkáních.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: zlepšuje svalové spasmy a kožní atrofie. Řeší nedostatek krevních destiček a zlepšuje jejich funkci, EB virózy, harmonizuje činnost vegetativního nervstva, zahušťuje krev.

Řeší: akné, bolesti zad, candida, hepatitida, kvasinky, mononukleóza, mykóza, roztroušená skleróza, plísně.

Užívání

Dle hmotnosti osoby.

Složení

Výtažek z pupenů, voda, ethanol 40%, glycerin.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
31. 5. 2016 06:25 Martin Hučín

Pěkný den
Jsem pro blbost a laxnost některých praktických lékařů, kteří, když jsem to dal k soudu, nic špatného neudělali. Až na to, že mi totálně svým přístupem zničili život po všech stránkách, ale to je asi jedno, nakonec jsme v ČR a zde jak skoro denně je vidno je vše jaksi naruby. Tedy od 12/2001 do 05/2008 respektive do 09/2008 jsem byl ponechán napospas LB. Od 09/2008 se díky MUDr. E. V. na neurologii v Motole z toho dostávám. Přesto, že už je to skoro 8 let mi pořád není dobře, krom jakési zvláštní občasné duchovní „zahalenosti“, pociťuji velké bolesti v celém těle, nejvíc však na pravé straně těla – hlava, krk, záda, bedra, nohy – pichlavé brňavé mravenčení. To je stálé a nejvíc vnímatelné když jsem v klidu – sedím, ležím. K tomu občas bolesti kolen.
Děkuji za odpověď. Martin

29. 6. 2016 09:50 Pavla Kolářová

Dobrý den,
před 15 roky mi léčili boreliózu. Letos od konce února mi nebylo dobře, až konečně počátkem června mi byla potvrzena silná pozitivní borelioza.
Beru 4. týden atb DoxyHEXAL 200 tabs 1× denně.
Léčitel P. Váňa doporučoval výtažek z topolových pupenů.
Chtěla bych si u Vás objednat, co by mi ulevilo od potíží – občas silné bolesti hlavy, stěhovavé bolesti kloubů a svalů, pozdní projev na kůži – červený flek – postupně zesvětluje.
Doporučovaný výtažek z eleuterokoku asi nemůžu, protože mám sníženou funkci štítné žlázy.
Mohou se tato léčiva užívat současně s antibiotiky nebo až po jejich dobrání?
Děkuji za odpověď.

Kolářová

Vitalita

Přímo na boreliózu máme sestavenou kúru K24. Kúru můžete užívat s antibiotiky, akorát je potřeba mezi nimi ponechat min. hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

9. 9. 2016 14:01 Ivona

Dobrý den! Měla jsem klíště a rozšiřující se skvrnu, ale nebyla jsem přeléčena ATB – až po 4 letech, když se dostavily neurologické potíže. Pociťuji brnění, mravenčení, nejistotu v končetinách, přejíždění „elektrického proudu“ při některých pohybech a při močení (paže), zhoršení paměti i zraku, stálou únavu či malátnost. Každý rok jdu na odběry krve a vše se opakuje: protilátky dlouhodobé i krátkodobé jsou pozitivní, dostanu ATB (silná a na dlouho, je mi špatně) a vloni byly dokonce testy po měsíci úplně stejné jako před léčbou. Trvale užívám vitamín B a Milgammu. Jinak se s ničím neléčím. Trnu, aby se mi borelioza nezvrhla v roztroušenou sklerozu. – Je pro mne vhodný topol? Jak dlouho se dá užívat? Nebo s čím ho ještě kombinovat? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, třezalka T40, bříza (25 ml) P2, neurosan SV5, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T40 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T42 a k T40 SV5. Po vybrání SV5 přidáte k T42 a k T40 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo T40, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

21. 9. 2016 18:27 Klaudia

Dobrý den,
na jaře 2016 mi byla určena Lymeská borelioza. Měla jsem v té době blednoucí flek a silně pozitivní protilátky v krvi i mozkomíšním moku. Zprvu mi byla antibiotika dvakrát změněna (1.týden), poté následovaly 3 týdny nitrožilních antibiotik a po nich se mi neulevilo. Krom skvrny – ta zmizela. A také odezněly neuropříznaky. Zhoršila se však teplota, únava (ani otočit v posteli se nešlo) a bolesti kloubů, přidal se třes a špatné zažívání. V červenci po 1/4 roce zlehčování mých potíží ze strany lékařů mi byly provedeny testy znovu a také testy na chlamydie. Obojí pozitivní a zřejmě tolik, že i lékař, který mě posílal akorát na psychiatrii (že prý si problémy vymýšlím), nasadil další antibiotickou léčbu. Mezitím jsem se dostala k hodnému panu doktorovi na Moravě a ten mi neoficiálně předepsal další antibiotika. Po 6 týdnech braní atb jsem začala pociťovat zlepšení. Mezitím jsem také vyzkoušela mnoho doplňků (chlorella, ječmen, vit. B a C, milgama injekčně, PM Chlamydil extra, ostropestřec mariánský, fénixovy slzy, probiotika…), ale nyní už je to 2,5 měsíce braní antibiotik. Byly dny, kdy jsem se cítila téměř zdravá, ale nyní mě několik dní trápí slabost. Teplotu téměř nemám, ale svaly mám tak slabé, že skoro neposlouchají. Když jdu, mám jakoby nízký tlak. Pot jakoby studený. Myslíte, že by mohl topol pomoci? Případně doplnit jiným doplňkem?
Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, chlamysan SV9, jasan P16, jalovec P15, olše P36

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV9 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV9 P15. Po vybrání P15 přidáte k T42 a k SV9 P36. Pokud Vám dojde T42 nebo SV9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

26. 9. 2016 10:28 anna

Dobrý den,mohu užívat tinkturu z černého topolu na L.B.přeléčenou na jaře ant.ale potíže zůstaly,beru léky na tk cca 150/55,lék na diabetes melitus,nitresan 20,sorvastu,měs­.užívám 3×3 kapky š.soukenickou,po měs.pauze 3dny v měsíci 3×3.Děkuji.

Vitalita

Topol s níže uvedenými léky a doplňky užívat můžete. Akorát je potřeba mezi nimi ponechat min. půl hodinový rozestup.

3. 10. 2016 12:16 anna steiningerová

Dobrý den,černý topol zahušťuje krev,mohu ho užívat?Léta beru krom dalších léku na ředění krve anopyrin,nebo stacyl.Mohu ho užívat se štětkou soukenickou?Dě­kuji,Anna.

Vitalita

V tom případě doporučujeme bylinkový topol T42, který zahušťuje krev minimálně na rozdíl od pupenového topolu P46. Dále pro jistotu doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce. Topol T42 se štětkou soukenickou užívat můžete. Mezi topolem a léky či štětkou doporučujeme ponechat min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

7. 11. 2016 09:43 Jitka

Dobrý den,

prodělala jsem boreliózu v roce 2005 a od té doby mám neustálé problémy.Bolest hlavy natékání nosních dutin,různé záněty v těle.Ale nejhorší je opakovaná bolest hlavy.Na vyšetření mozkomíš.moku jsem před dvěma lety byla a MR hlavy i krční páteře jsou vždy téměř v pořádku.Mám jen zúžený kanál na krč.páteři.
Vždy skončím na kapačkách ale nic to neřeší.
Po antibiotikách se mi na nějaký čas uleví.V testu na borelie jsou vždy nějaké pozitivní hodnoty,ale prý je vše v pořádku.
Beru třezalkový olej,colostrum a něco na odkyselení organizmu.Čtu zde o černém topolu.o by jste mi doporučili?
Prosím o odpově´d na výše uvedený e-mail.
Děkuji Jitka

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, třezalka T40, bříza (25 ml) P2, lípa P28, neurosan SV5, řimbaba P65

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T40 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci a zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T42 a k T40 P28. Po vybrání P28 přidáte k T42 a k T40 SV5. Po vybrání SV5 přidáte k T42 a k T40 P65. Pokud Vám dojde T42 nebo T40, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

23. 6. 2017 14:15 ANNA

Je prosím pro nás vhodná vaše tiktura P46 kterou nám prodali bylinné lékárně – netušila jsem že je jich více druhů – uvědomila jsem si to až z dotazů na této stránce. Manžel měl boreliozu – lépe řečeno i po antibiotikových léčbách ji stále má. Dělá mi starosti poznámka že tato tiktura zahušťuje krev. Manžel užívá statiny a má sklony k nižšímu KT. Já naopak mívám vysoký KT. Tinkturu jsem chtěla užívat protože mívám v noci křeče v nohách, výjimečně v levé ruce. Bolí mě ramenní klouby a záda. Nedávno mi na ECHU zjistili vadnou srdeční chlopeň. Děkuji za odpověď, přeji hezký den ☼

Vitalita

Užíváte Vy nebo Váš manžel léky na ředění krve? Pokud ano, tak jaké?

27. 6. 2017 11:35 ANNA

Na ředění krve zatím neužíváme žádné léky

Vitalita

Můžete jej užívat, ale raději Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce. Mezi léky a topolem P46 ponechejte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

27. 6. 2017 23:28 Hanka

Dobrý den,
jiz rok se lecim s boreliozou.V čer­venci 2016 jsem mela typicke projevy na kuzi,pote jsem byla prelecena atb doxyhexal 100mg 4tydny.Problemy trvaly,zkousela jsem nasadit cerny topol-2lahvicky a tinkturu stetky soukenicke-nyni beru po intenzivni kure jiz jen tri dny v mesici,bylo mi tak doporuceno po cely nasledujici rok.Potize ustupuji,ale stale mivam obcasné intenzivní bolesti hlavy a bolesti kloubu a svalu.Vysledky jsou doposud pozitivní.V diskuzi jsem se docetla,ze doporučujete kúru K24.Rada bych se zeptala,zda je pro me kura vhodna,nevadi-li,ze jsem jiz topol brala-prosinec 2016 a zda mohu kombinovat se stetkou soukenickou.Mockrat Vam dekuji za Vase cenne rady. Hanka.

Vitalita

Kúra K24 je pro Vás vhodná. Nevadí, že jste topol užívala v roce 2016.

Kúru K24 můžete užívat se štětkou. Akorát si mezi nimi ponechejte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

29. 6. 2017 17:52 ANNA

DĚKUJI ZA RADU, HEZKÝ DEN ☼

7. 7. 2017 12:34 AQUA

Potřebuji detoxikovat organismus, tak jsem začala užívat černý topol. První týden stále jen vylučuji, vylučovací cesty mám už celé obolavělé, ph moči je 4. Je to normální? Můžu v detoxikaci pokračovat?

Vitalita

S takovou prudkou reakci na topol jsme se ještě nesetkali. Topol má silné detoxikační účinky. Pokud jej ještě s něčím kombinujete a nebo máte silně zanesený organismus, tak mohlo dojít k takové silné reakci, proto doporučujeme si dávkování snížit na polovinu. Pokud užíváte na čištění organismu ještě něco jiného, tak to zatím přestaňte po dobu užívání topolu užívat.

15. 7. 2017 07:21 duše

Dobrý den, chci se zeptat zda jde užívat topol při akutní autoimunite. Brala jsem lichorerisnici a při té se.můj stav zhoršil. Jaká koliv podpora imunity je horší. Chci se tedy zeptat zda topol navysuje imunitu. Chci dezinfikovat organismus a našla jsem, ze by topol měl. Měla jsem dřív bireliozu co spustila autoimunitu. Děkuji a.přeji hezký den.

Vitalita

Topol čistí tělo, ale bohužel také zvyšuje imunitu. Bohužel většina tinktur zvyšuje imunitu.

15. 7. 2017 07:25 duše

Ještě k tomu piji.chlorophyl liquid, aby se nečistoty odplavovaly a.chtěla bych ještě gel.na.detoxikaci nevím jak se přesně jmenuje je také od vitality a je cca na 14 dní v tube na.lžičku

Vitalita

Nemohl to být enterosgel?

Vitalita

To bohužel nevím a ani ve firmě, co přípravek vyrábí, mi neporadili.

23. 7. 2017 18:03 Ilona

Dobrý den,trpím lymskou boreliózou,už víc jak 5 let,brni mě konce prstů na nohou a rukou,občasné závratě,únava,pou­žívám tinkturu ze Štětky soukenické,mohu toto zkombinovat s vámi nabízenou tinkturou s pupenů topolů?
Děkuji.
Kubeckova

Vitalita

Můžete topol P46 užívat s tinkturou štětky soukenické. Akorát si mezi nimi ponechejte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

31. 7. 2017 08:02 Hana

Dobrý den, manželovi diagnostikovali roztroušenou skleróza, snad je to zatím na počátku, ale příznaky se mu postupně zhoršují. Od ztráty sluchu, přes lehké brnění prstů na rukou mu po půl roce začalo i mravenčení na nohou, zhoršení zraku a nyní i občasné selhání funkce rukou i nohou (upadnutí, nedošlápnutí, nemožnost uchopit věci). Můžete mi prosím doporučit nějakou tinkturu? Děkuji

Vitalita

Paní Podhorná má v nabídce komplexní kúru K22 – https://www.vitalita.cz/…ena-skleroza

21. 9. 2017 14:25 Monika

Dobrý den, zakoupila jsem si váš Topol černý P46, zde se dočítám, že ředí krev. Neberu žádné látky na hustou krev, ale vím o ní, že jí mám. Jinak letošní prázdniny mě byl diagnostikovaná borelióza v počátku, ale reakce byly velmi dramatické – zprvu obrovská únava (spávala jsem i 18h/denně a stále mi to nestačilo), brnění a odkrvování rukou později se přidali i nohy. Obvodní lékař mi nasadil nějaká silná antb (byly to 2 krabičky po 3 tabletách a dávkování 1×24h). Vzala jsem je všechny za sebou. Od 4.dne mi začaly i obrovské trávící problémy i přesto, že jsem souběžně užívala ProbioLact. Nyní jsou to 2 měsíce po dobrání antb a opět se obnovuje brnění a odkrvování rukou (necitlivost). Dozvěděla jsem se, že mám velmi špatnou činnost všech čistících orgánů (játra, ledviny, žlučník) a zánět v děloze, velmi se mi zhoršilo akné. Zakoupila jsem si čistící čaje na ledviny a játra. Užívám tinkturu štětky soukenické. 1× měsíčně podstupuji biorezonanční medicinu.
Prosím, můžete mi poradit, co užívat či neužívá, jak kombinovat a co případně dokoupit. Velmi děkuji. Krásný zbytek dne. Monika

Vitalita

pupenový topol P46 krev neředí, ale zahušťuje.

Pokud máte s klony k trombóze, tak Vám doporučujeme si zakoupit bylinkový topol T42, který obsahuje minimum látek, které krev zahušťují. Pro jistotu Vám u něj doporučujeme poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce.

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, třezalka T40, jasan P16, olše P36, jalovec P15

U celé kúry Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T40 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a T40 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 a k T40 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo T40, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

19. 10. 2017 10:25 Maria

Dobrý deň. Mám akútnu boreliózu. Zakúpila som si kúru na protiparazitálnu boreliózu B1, avšak som alergická na propolis a po niekoľkých dňoch užívania mi opuchol jazyk. Tinktúra smilaxu SV11 obsahuje 5% propolisu a tinktúra andrographis mix SV12 1% propolisu. Poraďte mi prosím inú vhodnú kombináciu, pri ktorej by som mohla vyradiť propolis.

Vitalita

Doporučuji tuto kombinaci výtažků:

topol T42, jasan P16, olše P36 a Parazin SV15.

Současně užívat nejprve topol a jasan. Po dobrání jasanu nasadit olši a užívat současně topol a olše. Po dobrání olše pak nasadit Parazin a dobrat dokonce.

29. 12. 2017 11:38 Lukáš

Dobrý den, po 10 měsících chozeni po doktorech s tím, že jsem unaven, necitim se dobře a mam bolesti v nohou a zádech mi přišli po odběrech krve na pozitivní boreliózu. Nyní dobiram doxyhexal 200 po 24hodinach, ale necítím se stále bobře. Co by jste doporučili. Dekuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, jasan P16, olše P36, jalovec P15

Dávkování – nejprve budete brát T42 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

31. 1. 2018 12:51 Jana chalcarova

Prosím o radu.mojei dcera je pred chemoterapii,má dlazdicobunecny karcinom G2 rektovaginaloni septum.Prosím o radu .s pozdravem Jana. Chalcarova moc dekuji

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dceři doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

eleuterokok T6, ostropestřec T30, bříza (25 ml) P2, ořešák americký P38, carcinae PG59

Dávkování – nejprve budete brát T6 + T30 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T6 a k T30 P38. Po vybrání P38 přidáte k T6 a k T30 PG59. Pokud Vám dojde T6 nebo T30, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

23. 4. 2018 23:13 Tereza

Dobrý den,
potřebuji poradit podpůrnou léčbu pro 5-letého syna. Před několika dny jsem mu vytáhla klíště, které bylo, podle laboratoře, nakažené jak borelií, tak i virem způsobujícím encefalitidu. Na testy krve je ještě brzo, ale vyhledem k tomu, že klíště měl nejméně 1 až 2 dny, hodnoty z laboratoře byly vysoké a už třetí den dostal horečky, nemám důvod si myslet, že není nakažen. Budu trvat na léčbě antibiotiky, ale raději bych to ještě podpořila bylinnou léčbou…děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

topol T42 + bělotrn P52

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

7. 5. 2018 17:39 Jana

Dobrý den, před 14 dny jsem si vyndala klíště, bylo vyndané večer a cca od 12 do 15 hodin jsme byli na zahradě , asi po 10 dnech se mi udělala velká červená skvrna na tom samém místě, kojím roční dítě a také ho na tom boku nosím a možná hodně dráždím tu kůži, byla jsem u doktorky, atb mi zatím nedala, ale za cca 2 týdny mám jít na odběry krve na boreliozu, zatím si mám místo natírat Fenistilgelem a při zhoršení stavu ihned pro antibiotika, je pro mě vhodná tinktura z černého topolu…

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

topol T42 + žito P50

Vzhledem k tomu, že kojíte, tak doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

28. 6. 2018 07:33 Jana Jarošová

Dobrý den, dostala jsem tu od Vás radu, abych brala topol a oves, poloviční dávku, měla jsem podezření na boreliozu, teď je už potvrzená, atb jsem dobrala a během té doby jsem brala i topol a oves, stále kojím ročního syna, na krevní vyšetření jdu zase za 3 měsíce, ale topol i oves mi dochází, mám pokračovat dalšími lahvičkami, nebo nějakou dobu vynechat a nebo začít užívat něco dalšího? Žádné větší problémy nemám, jen jsem za tu dobu zhubla cca 3 kg a občas v noci mě brní prsty na pravé ruce, ale to může být i přeležením…děkuji za radu, co dál.

Vitalita

Předpokládám že jste brala topol a žito (ne oves). Doporučujeme pokračovat v kombinaci topol T42 a rozmarýn P39 tak, jak jste zvyklá.

1. 7. 2018 10:02 Michaela

Dobrý den,
od r. 2012 se potýkám s boreliozou. při zjištění- bolesti kloubů, abnormální dlouhodobá únava jsem brala měsíc stb. Doxyhexal. Potíže neustoupily a stav se zhoršoval( zhoršené rozmazané vidění, mravenčení, necitlivost rukou, bolestí kloubů, svalů , šlach). Při jakékoli i umírněné sportovní aktivitě neskutečné bolesti. ATB jsem užívala opakovaně asi po roce. Stav na chvíli zlepšil ( přestaly mě asi na 3 měsíce bolet záda), ale nyní se stav velmi zhoršil- bolesti kloubů, bederní páteře, bolest a křeče ve svalech nohou, nevím jak si sednout,. lehnout, v noci se budím. Přežívám, zatím zvládám práci, ale jsem unavená, nemám sílu a bolesti mi neumožňující alespoň rekreačně sportovat, nedobrovolně vytěsňuji společný živost. V průběhu let se snažím aspoň podpořit imunitu- C, echinacea, štětka soukenická , lapacho čaj apod. Lékaři moc nepomohou – posílají mne na psychiatrii+ léčba symptomů- prošla jsem neurologii, ortopedií, ale problémy se stále zhoršují. Prosím o radu jakou bylinnou kůru nasadit. děkuji za „Naději“ že bude líp.

Vitalita

Doporučujeme kúru ve složení: topol, třezalka, jasan, olše, jalovec, Neurosan.

Současně užívat topol, třezalka a jasan. Po dobrání jasanu nasadit olši a užívat současně topol, třezalka a olše. Po dobrání olše nasadit jalovec. Po dobrání jalovce pak nakonec Neurosan..

10. 7. 2018 22:12 Pavel

Dobrý den,
Před dvema měsíci jsem zjistil ze mam na prave strane hrudníku flek podobný lymské boreliozu. Doktor mi lymeskou boreliozu potvrdil a měsíc jsem bral antb. Před dvema týdny jsem antb dobral a chci se zeptat jestli by bylo dobre na “doleceni” užívat nějaké tinktuty. Diky za odpoved.

Vitalita

Vhodná je kúra K24.

15. 1. 2019 11:31 Láďa

Dobrý den prosím o radu jakou tinkturu použít na zlatého stafylokoka.
Moc děkuji.
Láďa V

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Colafit

Colafit photo

Krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži, čistoty 99,9%. Ochraňuje a regeneruje klouby. Doplňuje nedostatek kolagenu v potravě. Nahrazuje ztrátu kolagenu způsobenou nadměrným namáháním a nedostatečnou výživou kloubů. Pro ženy je tu překvapení v podobě vyhlazení a omlazení pokožky v obličeji.

OrtoPrim

OrtoPrim photo

Výrobek obsahuje glukosaminsulfát, chondoitin sulfát a MSM.

Thermolka extra

Thermolka extra photo

Ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)